Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja niunia


Marcov81

Rekomendowane odpowiedzi

bok.jpg

prz_d.jpg

prz_r_2.jpg

image.jpg

Audi A4 B7 rocznik 2006

silnik 1,9 TDi 115

manualna skrzynia biegów

fellgi 16" tyl bridgestone przód Toyo

przebieg 200 tys km

wymienione lampy tylne na model Led oraz przednie równiez z paskiem ledowym oraz soczewką.

Smiga jak ta lala.

Ciemne wnetrze, fotele welurowe (nie przepadam za skórą)

kolor jak widac beżowy mało spoykany.

Mysle nad usunięciem emblematów a4 oraz 1,9 tdi by pozostawic tylna klape głądką oraz moze cos z przodu zmodyfikuje.

Korci mnie kierownica trojramienna sline z plaskim dołem. Koszt troszke wysoki ale czego sie nie robi dla osiągniecia zadowolenia i dumy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko. Lampy z przodu zmień na ori bixy bo moim zdaniem lepiej się prezentują, ale to kwestia gustu :wink: Jakie mody poza kierownicą i usunięciem znaczków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy kolor, wrzuć foty jak to w słoneczny dzień wygląda :)

Powodzenia w modach, bo raczej na kierownicy się nie skończy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolorek. Bezawaryjności.:wink: Co do zmian to tak j.w. pewnie się na samej kierce nie skończy jak już tu trafiłeś. Sami wariaci. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy kolor, wrzuć foty jak to w słoneczny dzień wygląda :)

no to będzie się musiał chyba przeprowadzić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 tys. hmm jak dobre b6 na fajnym wypasie chodzą po 30 tys.

Cóż. w całej Anglii jest ich trochę wiec może miałem farta. Miał jednego właściciela. Serwisowany w ASO. Środek świetnie utrzymany i dopieszczony. Zero śladów palenia i "włażenia w buciorach brudnych". Kierownica nie ma sladów zmęczenia i co mnie dziwi dywaniki sa baaaardzo uszanowane, a są oryginalne. dzwięk swietny, zero charczenia i basowy glosnik swietnie uzupelnia reszte. silnik suchutki bylem w serwisie audi by go sprawdzic i wszystko ok. Zreszta oni sprawdzili historie po rejestracji. Wszystko gra.

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

Fajne autko. Lampy z przodu zmień na ori bixy bo moim zdaniem lepiej się prezentują, ale to kwestia gustu :wink: Jakie mody poza kierownicą i usunięciem znaczków?

Widzialem lampy bi xenonowe ( HID ) koszt 3250 zl ale nie mam spryskiwaczy do lamp wiec mi nie przejdzie przeglądu. Nie wiem czy konwenter HID cos by dalo. Mam obecnie zarowki H9. Swiatlo ok ale dalbym zarowk 5000 lumenow o mocy 65W a dajace 130W. Chce srodek troszke zmienic. Cos z pakietu S-Line a moze ABT. Chyba ze cos polecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek auta piękny :slina: zawsze mi się taki podobał,, szkoda tylko że przy tym kolorze środek przeważnie jest jasny. Co do zmian w środku to podpatrz jak co wygląda u forumowiczów i rób jak Tobie się podoba a nie innym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko. Lampy z przodu zmień na ori bixy bo moim zdaniem lepiej się prezentują, ale to kwestia gustu :wink: Jakie mody poza kierownicą i usunięciem znaczków?

Widzialem lampy bi xenonowe ( HID ) koszt 3250 zl ale nie mam spryskiwaczy do lamp wiec mi nie przejdzie przeglądu. Nie wiem czy konwenter HID cos by dalo. Mam obecnie zarowki H9. Swiatlo ok ale dalbym zarowk 5000 lumenow o mocy 65W a dajace 130W. Chce srodek troszke zmienic. Cos z pakietu S-Line a moze ABT. Chyba ze cos polecisz?

Jeżeli już zaczniesz rezać to jak pisali na kierownicy się nie skończy :decayed: Potem zmienisz zderzak na s-line ze spryskiwaczami i zamontujesz bixy. Każdy reza auto jak jemu się podoba, także wymodzisz co ci wyobraźnia przyniesie do głowy. Co do tylnych świateł jak chcesz ledy to upoluj z A6 C6 Avant są takie same jak w A4 Avant, kwestia zabawy z kablami.

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

A teraz zauważyłem, skoro to 1.9TDI to dlaczego po obu stronach zderzaka z przodu przy halogenach są "atrapy/zaślepki" zamiast "prowadnic" do intercoolera? Masz FMIC ? :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie lampiony do wymiany :wink: tylne zresztą też :grin:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

Lampyyy no właśnie :decayed: Pomyśl nad bixami

Do tego brakuje mu jeszcze sprysków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...