Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi z allegro 20" germany :)


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ktoś kupował u niego felgi ?

Niby germany może nie będą takie kiepskie jak włoskie ?

20" BREMEN 5x112 AUDI A3 A4 A6 A8 NEW GERMANY (2722467975) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, "felgi robione w technologii niemieckiej" to nie znaczy felgi robione w Niemczech :decayed:

Felgi te, jak i 80% dostępnych dzisiaj na rynku są produkowane w Chinach ALE nie znaczy to że muszą być badziewne.

Kiedyś kupiłem chińskie fele , robione na rynek niemiecki i były za***iste a 3 razy tańsze niż oryginały GM (audi).

Miały TUV (niemiecki certyfikat) - tłukłem 3 lata i były nadal prościutkie. Zresztą, co dzisiaj w Chinach robione nie jest ? :grin:

Na identyczne felgi ale mniejsze Inny Sprzedawca oferuje 3 lata gwarancji i tyle samo powinieneś dostać na te 20-stki.

18-stki kosztują 2080 pln z wysyłką więc 4000 za te 20-stki to trochę za dużo wg mnie :wink:

pozdrawiam.

p.s. na wewnętrzne4j stronie tej felgi pisze GERMANY a nie MADE IN GERMANY :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego udowodnię Ci że Ten Sprzedawca to prawdziwy "Niggas" :decayed:

felgi które Ci się podobają ale 18-stki kosztują u Niego 2500 PLN - 18" BREMEN 5x112 AUDI A3 8P A4 B8 NEW GERMANY (2722394206) - motoAllegro

identyczne felgi i z jeszcze lepszym ET bo 25 tutaj kosztują 2000 pln : ladnefelgi.pl :decayed:

p.s. "Twój" Sprzedawca daje rok gwarancji, "mój" daje trzy lata :wink:

nie kupuj u Żyda , to że sobie walnął nick na allegro niggas (czarnuch) , nie znaczy że nie ma mądrzejszych od Niego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam felgi od tego sprzedawcy niby produkcji wloskiej i nie raz wjebalem sie w wielka dziure i nic im nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam felgi od tego sprzedawcy niby produkcji wloskiej i nie raz wjebalem sie w wielka dziure i nic im nie jest

Ile cali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup coś oryginalnego a nie ten chiński szmelc.

Rotor w 20` kosztuje tyle co Twoje B5 :cool1: Stąd jak najbardziej uzasadnione szukanie tańszej alternatywy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody daj znać co ustaliłeś ze sprzedającym - jaką cenę dostateczną dostałeś

tez już osobiście kilka razy patrzyłem po jego aukcjach bo też mnie te felgi korciły a po za ori to jedyny sprzedający na allegro który je ma w posiadaniu w tym rozmiarze

Osobiście miałem repliki w swoim B7 (wzór RS6 nowe) z firmy alusport - złego słowa nie powiem - rozmiar 19 i zero problemów - do dziś szwagier na nich pomyka i dalej niczym od ori nie odstępują

Dobra replika nie jest zła

Zapytaj ile przy 2 kpl. by chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Mirek wysyłam mu PW :wink:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Kup coś oryginalnego a nie ten chiński szmelc.

Rotor w 20` kosztuje tyle co Twoje B5 :cool1: Stąd jak najbardziej uzasadnione szukanie tańszej alternatywy:wink:

Dlatego ori odpada cena chora. W cenie tych niby chin mam RS6 2 ori . dokładnie za 3.899 :decayed: też 20" albo takie jak ma stfii 20" poler za 3.400 ori audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi poza allegro opuscil 100zl,przy wiekszej cenie pewnie bedzie wiecej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odp.

"Witam,

Został nam ostatni komplet który jest zarezerwowany dla salonu Audi w Poznaniu dla ich klienta.

Bedziemy w centrali w grudniu lub styczniu wowczas mozemy na zamowienie Panu przywiesc 2 komplety w cenie 3650 zł brutto za komplet !!! "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz miron duzego rabatu nie dostaniesz,moje fele kosztowaly na aukcji 2100 i dostalem 100zl a 20" kosztuja 4000zl i rabat 350zl na dwa komplety,gadalem wtedy z tym sprzedawca to sie chwalil ze mu te fele ladnie schodza,ogolnie chcialem inny model ale wszystkie wtedy wyprzedal mimo ze cena na allegro byla 2500zl,a to nie malo jak za 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz miron duzego rabatu nie dostaniesz,moje fele kosztowaly na aukcji 2100 i dostalem 100zl a 20" kosztuja 4000zl i rabat 350zl na dwa komplety,gadalem wtedy z tym sprzedawca to sie chwalil ze mu te fele ladnie schodza,ogolnie chcialem inny model ale wszystkie wtedy wyprzedal mimo ze cena na allegro byla 2500zl,a to nie malo jak za 18"

To ja chcę 3.000 za moje 19" ori. Chyba zamałą cenę mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3650................zawsze to nie 4000 - mnie strasznie korci coś z felunkiem zrobić - ciężko na coś lepszego się przesiąść bo posiadane moje obecne 20 to myślę jedn z ładniejszych wzorów - ale niestety - jak się 4 rok na te same fele patrzy to rzychodzą smaki coś zmienić

Aczkolwiek chyba u mnie rotory dużo ładniej by całe srebrne wyglądały

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

Zawsze jeszcze można odpisać "jestem zdecydowany na 2 kpl. - max kwota jaką mogę zapłacić to 3500 od kpl."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze do czarnego tez mi sie widzi srebrny rotor,a popatrz tutaj mozesz zobaczyc jak wyglada fela na roznych modelach

miron zoba :slina:

Audi B8 A4 on 19 inch Hartmann HTT-256-GS wheels

Audi B8 A4 on 19 inch Hartmann HTT-256-MA:M wheels

Hartmann Wheels - Audi Wheels, stock replicas - hartmannwheels.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że koledzy napaleni na rotory tak jak i ja :decayed:

Te Hartmanny już widziałem i to całkiem dobra alternatywa dla ori bo tam cena kosmiczna :thumbdown:

Ja dopiero na wiosnę będę zmieniał ale zakup planuję w zimie może się trafi jakieś promo. Pomału trzeba kompletować wiosenno-letni setup :naughty: Mi wystarczą 18" na to opona 225/45 tylko nie wiem z jakim ET wybrać fele 35? Oprócz tego obowiązkowo nowe sprężyny Eibach Pro kit żeby autko nie stało jak koza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...