Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] czarny kot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka

pozbylem sie b6 i zamiast b7 zakupilem b8

Audi A4 2008 2.0 TDI CR DPF 143 full S line zew i wew(chyba, bo pelen pakiet swiatlo chyba nie wchodzil w jego sklad)

* phantom czarna perła

* sline zderzak przod

* sline listwy boczne

* tylni dyfuzor ze stanrdowym wydechem

* led + xenon przod

* felgi s line 8j 18"

* zawieszenie 1BE

* fotele skora z perforowaną alkantarą

* multifunkcja trojramienna kierownica sline

* czarna podsufitka sline

* klimatyzacja 3 strefowa

* Coming home / Leaving home

* czujnik zmierzchu

* czujnik deszczu

* dekory szczotkowane alu

* 4 elekt szyby

* moduł bluetooth

* sciemniajace lusterko wewnetrzne

* mozliwosc podlaczenia telefonu w podlokietniku

PLANY:

-fajne kolo DONE

-gleba DONE

-remap i usuniecie DPF-a

-zmiana koloru ???

-montaz tempomatu DONE

air+ride+audi+a4+b8+wiesiek+-1-.jpg

IMG_3327.JPG

IMG_3377.JPG

IMG_3366.JPG

IMG_3388.JPG

IMG_3352.JPG

IMG_3351.JPG

IMG_3345.JPG

IMG_3339.JPG

IMG_3356.JPG

Opublikowano

ładna sztuka, ale więcej fotek prosimy :whistling:

Opublikowano

Wiesiu, kiera nie z tej mańki :grin:

Opublikowano
ładna sztuka, ale więcej fotek prosimy :whistling:

Fakt :wink: pasuje wiecej fotek wkleić i ładnie opisac autko .

Bedzie przekładka ?

Opublikowano
  • Autor
ładna sztuka, ale więcej fotek prosimy :whistling:

Fakt :wink: pasuje wiecej fotek wkleić i ładnie opisac autko .

Bedzie przekładka ?

ostatnio caly dzien w pracy i jakos czasy nie mam po ciemno jak wracam ale dzisiaj cos sie postaram pykanc zeby bylo jak tzreba, przekladka bron boze:-(

Opublikowano

Jakie plany ? 20" koła i gwint albo airride ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Jakie plany ? 20" koła i gwint albo airride ? :naughty:

narazie funduszy brak wiec grubo nei bedzie kolo 19" zapewne zawita ale jeszcze nei wiem co dokladnie airride raczej odpada ze wzgledu na brak homologacji a o gwnicie pomysle :-)

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

ładna sztuka, ale więcej fotek prosimy :whistling:

prosze :-)

Opublikowano

Ładna sztuka :naughty:

Opublikowano

doobra jest :wink:

Opublikowano

Malin fajna furka tylko koza straszna dawaj na glebe z nia :naughty:

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje...:kox: Gratki zakupu !

... jaki masz rozmiar opon na tych "osiemnastkach" ??

Opublikowano
  • Autor
Bardzo ładnie się prezentuje...:kox: Gratki zakupu !

... jaki masz rozmiar opon na tych "osiemnastkach" ??

Ktoś założył 245!!!! Podczas zakupu tak jakby wspomagania nie było dopiero pózniej znajomy podpowiedzial żeby sprawdzić opony szok ! Ale za dobrze się prowadzi

Opublikowano

245/40/18 to normalny rozmiar dla B8 :wink:

Opublikowano

Ktoś założył 245!!!! Podczas zakupu tak jakby wspomagania nie było dopiero pózniej znajomy podpowiedzial żeby sprawdzić opony szok ! Ale za dobrze się prowadzi

Nie masz servotronica, dlatego tak ciężko, jakby nie było wspomagania;)

Opublikowano
245/40/18 to normalny rozmiar dla B8 :wink:

Ja zastanawiam się nad założeniem opony 225/45R18 na felgę o szerokości 8" i ET 35, co myślicie?

P.s.

Sorry za OT :hi:

Opublikowano

Podepnę się pod kolegę Woofer-a z jakim ET felga będzie pasować do opony 225/45/R18 ? Dodatkowo samochód obniżony sprężynami Eibach Sportkit o 35mm względem zawiasu standardowego 1BA

Opublikowano
Wiesiu, kiera nie z tej mańki :grin:

Wlasnie ze z dobrej strony :wink: TOP GEAR nie ogladasz ?

Opublikowano

Ładna sztuka z pełnym s-linem :banan:

Ile Cie uczyniła?? Jakies 11 tysiaków? :) Ważne, ze jest led na przodzie bo tu w UK jest więcej ze zwykłymi lampami niz z ledami i strasznie mnie to wkurza.

Opublikowano

Ile Cie uczyniła?? Jakies 11 tysiaków? :)

Zalezy jaki przebieg :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.