Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] czarny kot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tych trzech co pokazałeś najbardziej podoba mi sie kolor rudy :wink:

Złoty i polerowane :thumbdown: przynajmniej dla mnie :decayed:

Opublikowano
kazdy lubi co innego :-PPPP

Fakt, o gustach się nie dyskutuje ale mi te fele też nie podchodzą.

Opublikowano

Kapitalne koło, zawsze mi się podobało :decayed: ja bym rotor pomalował na złoty :wink:

Opublikowano

Malin wal na rudo

Opublikowano

Jak już faktycznie ten wzór to ja bym rudy walnął:wink:

Opublikowano

Malin a co cie sklonilo do takich opon?jak ty na tym bedziesz jezdzil :whistling:

Naciag fajny ale nie praktyczny na naszych dziurawych drogach jak bys chcial zmienic na inne to dawaj cynka :decayed:

Opublikowano

Kadafi niepraktyczne ty Ty masz 235 na 8,5J u Ciasnego jest idealnie :)

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2

Opublikowano

Nawet ty nie miales takiego naciagu na benkach :wink: pewnie na zywca fajnie wygladaja :slina:

Opublikowano

Blisko ziemii będzie na tych oponach, ale to dobrze :wink:

Opublikowano

Malin a jaki zawias bedzie?

Opublikowano
  • Autor
Malin a jaki zawias bedzie?

powietrzny jak dobrze pojdzie hehehehe

Opublikowano
Malin a co cie sklonilo do takich opon?jak ty na tym bedziesz jezdzil :whistling:

Naciag fajny ale nie praktyczny na naszych dziurawych drogach jak bys chcial zmienic na inne to dawaj cynka :decayed:

Ale to pewnie nie będzie w PL latało, więc spoko da rade. A zresztą czego sie czasem dla wyglądu nie robi.

Felunek godny, ale pociąga za sobą pewien styl więc przydało by się powietrze bo na takiej feldze zwykly zawias to troche lipa. Ale jak bys wszystko spiął to gangsta, na ori kole tego nie zrobisz. Co kto lubi,ale na pewno będzie charakterystycznie. A malowanie ... Ja bym chyba rancior spolerował a rotor w srebrny satynowy, czarne na czarnym chyba słabo.

Opublikowano
Malin a co cie sklonilo do takich opon?jak ty na tym bedziesz jezdzil :whistling:

Naciag fajny ale nie praktyczny na naszych dziurawych drogach jak bys chcial zmienic na inne to dawaj cynka :decayed:

Ale to pewnie nie będzie w PL latało, więc spoko da rade. A zresztą czego sie czasem dla wyglądu nie robi.

Felunek godny, ale pociąga za sobą pewien styl więc przydało by się powietrze bo na takiej feldze zwykly zawias to troche lipa. Ale jak bys wszystko spiął to gangsta, na ori kole tego nie zrobisz. Co kto lubi,ale na pewno będzie charakterystycznie. A malowanie ... Ja bym chyba rancior spolerował a rotor w srebrny satynowy, czarne na czarnym chyba słabo.

My wlasnie latamy w IE :wink: ale tu tez drogi dziurawe,ciasnego audi jest robione tak jak powinno wygladac czyli customowo :kox:

Opublikowano

wybitnie mi się to koło podoba :slina:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zeby nie bylo ze sie w temacie nic nei dzieje

felgi wyslalem na prztocznie otworu pod 66,6 i malowanko rotorow ale ze nei moge znalezc ladnego zlotego koloru(kodu lakieru z paltey RAL ) wciaz nie wiem jak malowac :-(

na strychu czeka grill na malowanie i okeljanie bedzie clean front :decayed:

---------- Post dopisany 23-02-2013 at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 22:55 ----------

clean front juz prawie gotowy, zeberka w czarnym polmacie, obwodka i ramka tablicy(zrobiona na plasko) czarny gloss teraz tylko zastanawia sie czy znaczek zostawic chrom czy cos zmienic ?:wink:

IMG_3933.JPG

Opublikowano

Tylko czarny. Fajnie ten grill teraz się prezentuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.