[B8 CAGA] czarny kot

ciasnyWiesiek

kazdy lubi co innego :-PPPP

Fakt, o gustach się nie dyskutuje ale mi te fele też nie podchodzą.

Malin a co cie sklonilo do takich opon?jak ty na tym bedziesz jezdzil :whistling:

Naciag fajny ale nie praktyczny na naszych dziurawych drogach jak bys chcial zmienic na inne to dawaj cynka :decayed:

Nawet ty nie miales takiego naciagu na benkach :wink: pewnie na zywca fajnie wygladaja :slina:

Ale to pewnie nie będzie w PL latało, więc spoko da rade. A zresztą czego sie czasem dla wyglądu nie robi.

Felunek godny, ale pociąga za sobą pewien styl więc przydało by się powietrze bo na takiej feldze zwykly zawias to troche lipa. Ale jak bys wszystko spiął to gangsta, na ori kole tego nie zrobisz. Co kto lubi,ale na pewno będzie charakterystycznie. A malowanie ... Ja bym chyba rancior spolerował a rotor w srebrny satynowy, czarne na czarnym chyba słabo.

My wlasnie latamy w IE :wink: ale tu tez drogi dziurawe,ciasnego audi jest robione tak jak powinno wygladac czyli customowo :kox:

zeby nie bylo ze sie w temacie nic nei dzieje

felgi wyslalem na prztocznie otworu pod 66,6 i malowanko rotorow ale ze nei moge znalezc ladnego zlotego koloru(kodu lakieru z paltey RAL ) wciaz nie wiem jak malowac :-(

na strychu czeka grill na malowanie i okeljanie bedzie clean front :decayed:

---------- Post dopisany 23-02-2013 at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 22:55 ----------

clean front juz prawie gotowy, zeberka w czarnym polmacie, obwodka i ramka tablicy(zrobiona na plasko) czarny gloss teraz tylko zastanawia sie czy znaczek zostawic chrom czy cos zmienic ?:wink: