Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uchwyt na napoje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam pytanie moja A4 jest przed liftem czy dało by radę zamontować do niej uchwyt na napoje z wersji po lifcie w miejsce tego malutkiego schowka czy to są inne wymiary. Jeżeli nie da rady to co byście proponowali zrobić aby taki uchwyt był bo na allegro są takie przyczepiane do drzwi ale to ani szyby nie otworzy ani nic. :)

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki za odpowiedź :)

Opublikowano

a zamiast uchwytów na kubki tych małych w przedlifcie można dać zapalniczkę z polifta robił już ktoś tak pasuje ??

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie potrzebuję podpowiedzi jak odblokować uchwyt na napoje w mojej A4.Poprzedni właściciel chyba coś tam zatrzasnął czy coś.Po mojemu to po naciśnięciu powinien się wysunąć,a tu nic...ani drgnie,ani w przód ani w tył.:kwasny: Myślałem już o drastycznych rozwiązaniach siłowych,ale szkoda by było coś zarysować-wnętrze mam wzorcowe zero rysek itp.

Opublikowano

pewnie cup holder jest zepsuty i dlatego sie nie wysuwa, tak czy siak bedziesz musial cos z tym zrobic jesli chcesz miec dzialajacy cup.

Opublikowano

...wnioskuję z tego iż gdybym użył argumentów siłowych to jeszcze przy okazji zniszczę coś w środku i tak czy siak będzie to do wyrzucenia.Ciekawe czy można coś takiego kupić?Czy gdybym to usunął to da radę zamontować ,,nowe''ot tak z zewnątrz czy trzeba rozebrać pół deski rozdzielczej?

Opublikowano

szczerze powiem, ze nieorientuje się czy da sie wymienic sam mechanizm otwierania. Niech ktos sie wypowie, mysle ze bez wyjęcia tego nie obejdzie sie.

Opublikowano
a zamiast uchwytów na kubki tych małych w przedlifcie można dać zapalniczkę z polifta robił już ktoś tak pasuje ??

Pasuje, mozna dac z polifta zapalniczkę ale można też dać taki schowek np na komórkę...

Opublikowano
szczerze powiem, ze nieorientuje się czy da sie wymienic sam mechanizm otwierania. Niech ktos sie wypowie, mysle ze bez wyjęcia tego nie obejdzie sie.

trzeba tunel wyciągnąć, a cały mechanizm jest kilkoma śrubkami przykręcony z tego co pamiętam

Opublikowano
szczerze powiem, ze nieorientuje się czy da sie wymienic sam mechanizm otwierania. Niech ktos sie wypowie, mysle ze bez wyjęcia tego nie obejdzie sie.

trzeba tunel wyciągnąć, a cały mechanizm jest kilkoma śrubkami przykręcony z tego co pamiętam

dokładnie tak jak napisałeś

Opublikowano

u mnie też to nie działa, ale oprócz zepsutego mechanizmu mam coś popękane przy tunelu i zostaje mi albo sklejenie tego, co byłoby cudem lub wymiana całego tunelu

Opublikowano

thx,spróbuję pokombinować:hi:

Opublikowano

ja jakoś na dniach będe tunel ściągał przy okazji ciągnięcia kabla od emulatora ;]

i ten wątek skłonił mnie do naprawy własnego uchwytu ;)

także jakiś patent wjedzie na pewno ;D

Opublikowano

Dobrze by było jakbyś fotki zrobił,z tego co widzę masz 98r. to chyba już to samo wnętrze.

Opublikowano

no 95 i 98 tunel ma chyba ten sam, ale 98 i 00 już nie ;]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jest lepsza opcja zrobienia w podłokietniku. Swego czasu był na allegro cały kład do podłokietnika który rozdzielał na 2 napoje. Teraz na allegro nie ma tego, ale jak będzie to podeślę linka :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.