Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rozprogramowujące się kluczyki


agoonzo

Rekomendowane odpowiedzi

rozprogramowują mi się kluczyki,średnio raz na dwa tygodnie,czasami częściej .programowanie jest łatwe, bo po odpaleniu auta i wciśnięciu przycisku, kluczyk znowu działa poprawnie,ale za jakiś czas znowu się rozprogramowuje . Jest to bardzo irytujące, ponieważ mam alarm który po otwariciu drzwi z kluczyka a nie z przycisku uruchamia się i wyje do momentu aż nie zaprogramuję kluczyka ,czuję się jak złodziej ;)

W momencie gdy się rozprogramuje kluczyk, drugi kluczyk też się wykodowywuje

---------- Post dopisany 15-11-2012 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 12:10 ----------

nikt się nie spotkał z takim problemem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W zeszły piątek spotkał mnie ten sam problem. Sytuacja identyczna jak Twoja. Też nie znalazłem przyczyny, z tego co udało mi się wyczytać to prawdopodobnie padający moduł komfortu. Może ktoś jeszcze to potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, mam nadzieje ,że to jednak nie moduł komfortu, no i w ciemno raczej nie będę go wymieniał, poczekam, może jeszcze ktoś coś podpowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może baterie w pilocie? miałem tak w golfie IV raz za jakiś czas nie banglało wymieniłem baterie i było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bateria raczej nie, wymieniałem jakiś czas temu na nową, poza tym od razu rozprogramowują się 2kluczyki .

Czytam właśnie wszystko o modułach komfortu i może rzeczywiście to dobry trop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może akumulator siada przy odpaleniu, spadek napięcia i rozprogramowują się kluczyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy mam ten sam kłopot, średnio dwa-trzy razy w miesiącu przestaje działać i trzeba go synchronizować. Baterie w kluczyku wymieniłem - nie pomogło.

A może akumulator siada przy odpaleniu, spadek napięcia i rozprogramowują się kluczyki

Często zdarza mi się tak że samochód po jeździe normalnie zamykam (więc po odpaleniu kluczyk nadal działa), wracam do samochodu po 10 minutach i już nie działa więc to raczej nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy mam ten sam kłopot, średnio dwa-trzy razy w miesiącu przestaje działać i trzeba go synchronizować. Baterie w kluczyku wymieniłem - nie pomogło.
A może akumulator siada przy odpaleniu, spadek napięcia i rozprogramowują się kluczyki

Często zdarza mi się tak że samochód po jeździe normalnie zamykam (więc po odpaleniu kluczyk nadal działa), wracam do samochodu po 10 minutach i już nie działa więc to raczej nie to.

u mnie rozkodowuje się zawsze po zamknięciu, czyli przychodzę otworzyć auto a tu niespodzianka, pilot nie działa . aku ma niecały rok,więc to raczej nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...