Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kasowanie inspekcji serwisowej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jak skasować licznik inspekcji który ustawiony był w tryb LongLife i ustawić go na wskazania np. co 15 tys km?

Mam A4 B5 2,5TDI (AKN)

pozdrawiam i czekam na podpowiedzi...

Opublikowano

_Sebek_, masz VAG-a :?:

Jesli nie to nie dasz rady. :razz:

Opublikowano

z deski kolego skasujesz inspekcje ;) kombinacji nie pamiętam ale na pewno trzeba sie pobawić pokrętłami na desce i stacyjką, a co do zmiany na co 15kkm to tylko VAG

Opublikowano
insp.jpg
Opublikowano

Myślisz że to zadziała po II lifcie - bardziej bym był za tym opisem od audi TT.

Opublikowano
Myślisz że to zadziała po II lifcie - bardziej bym był za tym opisem od audi TT.

przecież na skanie jest napisane do jakich aut i z jakich lat :cool:

Opublikowano

Tu jest mowa o autko po II lifcie

Opublikowano

z kasowaniem inspekcji po II lifcie sa problemy...opis niekoniecznie dziala, ja kasuje metoda prob i bledow, ale jeszcze nie doszedlem do tego jak to powinno byc...zaraz sie pobawie, bo tez wyskoczylo mi servise ;)

[ Dodano: 30-11-2006, 20:00 ]

zajelo mi to 30s ;) przy okazjipoprzestawialem zegar, date, skasowalem antenke, ale inspekcji juz nima :D

1 przytrzymujesz A i B

2 wlączasz zaplon

3 wyskakuje service

4 zwalniasz A i B

5 wciskasz B

6 inspekcja skoasowana

Opublikowano

A czy jest możliwe w mojej zmiane service na co 10000 wag'em bo co tyle wymieniam olej?

Opublikowano
A czy jest możliwe w mojej zmiane service na co 10000 wag'em bo co tyle wymieniam olej?

jest mozliwe ... ;-)

Opublikowano

Spanky - prośbulka do Ciebie, opisz mi dokładnie jak tego dokonać bo niedługo bedę zmieniał olej.. inspekcję kiedyś sobie skasowałem WAG'iem ale to wtszło raczej przypadkiem a nie z doświadczenia.

Dzieki bo wiem, że pomozesz..

Opublikowano
Spanky - prośbulka do Ciebie, opisz mi dokładnie jak tego dokonać bo niedługo bedę zmieniał olej.. inspekcję kiedyś sobie skasowałem WAG'iem ale to wtszło raczej przypadkiem a nie z doświadczenia.

Dzieki bo wiem, że pomozesz..

nie znam procedury na pamiec , robilem to tylko raz u siebie z instrukcją w reku ..... ;-)

jak znajde gdzies opis (troche mam tych plików na HDD :twisted: ) to napisze co i jak ... chyba ze ktos bedzie szybszy i zrobi to za mnie ...

Opublikowano

krótka instrukcja ;-)

str.1

any8.th.jpg

str.2

bhv2.th.jpg

powodzenia ... :twisted:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

dzieki koledzy zaraz bede testował :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.