Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co w takiej sytuacji ? ET...


carbonek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam okazje kupic naprawde fajny zestaw na zime z oponami GoodYear 205/55R16. Problem polega jednak na tym ze 3 felgi w zestawie sa to oryginalne speedlin-y 16'' 7J ET45 a jedna z nich to identyczna (na pierwszy rzut oka) felga ale z ET 42. Czy jak zaloze cos takiego to nic nie bedzie podejzanego sie dzialo ? Jesli znacie wzory felg audi to bedziecie pewnie wiedzieli o co chodzi :) (te same fele byly montowane w A6 i A4 , takie z koleczkami niby na okolo czy cos, standard)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeśli wszystko inne się zgadza poza ET(42) to te 3mm na zewnątrz to raczej nie powinno być widać różnicy

ale nich inni potwierdzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdz jak wyglądają koła na tylnej osi względem nadkoli

nigdy nie jest równo, tam gdzie koło jest bardziej schowane wrzucisz ET42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie . Mam odwrotnie tj. Trzy sztuki et42 i jedną et45. Właśnie przymierzalem na aucie i wszystko ok. Warto kupić?do rana muszę się zdecydować. Fele wizualnie ładne proste nieporysowane. Opony kosy roczne z wyższej polki goodyear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie . Mam odwrotnie tj. Trzy sztuki et42 i jedną et45. Właśnie przymierzalem na aucie i wszystko ok. Warto kupić?do rana muszę się zdecydować. Fele wizualnie ładne proste nieporysowane. Opony kosy roczne z wyższej polki goodyear.

To jeszcze ładniej się będzie prezentowało niż przy ET45..

Po srawdzaj dobrze ,przejedź się na nich czy wszystko Ok no i jak Ci się podobają ..to Handluj cenę ...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli się nie mylę to felga z ET 45 schowa się w nadkolu 3 milimetry więcej niż te z ET 42

Dokładnie tak im większe ET felgi tym felga bardziej przesunie się w stronę nadkola auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie. Kupiłem zestaw. Założyłem i smigam. Dokupilem jeszcze jedną taka sama fele z et 42 na allegro ale nie zmieniam. Założyłem na nią zapas i pozbylem się kompreaorka z bagażnika . Zamienię za rok ta et 45. Szerokości życzę panowie i jak macie podobne okazje to nie zastanawiajcie się za długo. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...