Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!


fenix185

Rekomendowane odpowiedzi

po mojemu ten silnik jest zajezdzony jak pięty Jezusa

albo faktycznie zapchany kat, bo przy zatartej turbinie tak by nie chodził

albo cos sie upierdo...... urwało w silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: stary nie obrazaj moje fury :rant: sugerujesz sie dzwiekiem ?? przeciez napisalem ze jakosc filmu jest hu... :thumbdown: i nie naleze do katow :bag: bo jak bym taki byl to odrazu wiedzial bym co sie stalo z moim autem :confused4: a zreszta kazdy moze sobie :bla: lepiej bys cos doradzil :naughty: a nie krytykujesz :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie irytuj sie Marek,jak chcesz robic auto sam,to i tak wyprobujesz wszystkiego,bo co masz do stracenia-wyprubujesz -bedziesz wiedzial,a przy okazji sie czegos nauczysz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec panowie dzisiaj Wyprulem Katalizator z mojego Auta i :oklaski:

wszysko wrocilo do normy :th: :th: :th:

juz po odkreceniu ukladu wydechowego od turbiny odpalilem auto i weszlo wkoncu na wysze obroty jak 2tys. ktore wczesnie tylko osiagl :naughty:

A wiec moj Watek zostal rozwiany :dance:

Chyba powinien powstac nowy temat :th:

brak mocy obroty ponizej 2tys. problem z przyspieszaniem a po czasie problemy z ruszeniem z miejsca to na 100% Zapchany Katalizator :oklaski:

i nie robcie tak jak ja nie kupujcie przepustnic ani przeplywek :acute: odkrecie najpierw kata i odpalcie auto to nic nie kosztuje a napewno poskutkuje :th:

Dziekuje wszyskim za miala wspolprace i POMOC :thumbup:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 18:58 _________________________________________________Mam tylko jeszcze jedno pytanie czy oplaca sie wstawic rure 2,5 zamiast puchy od kata czy zostawic to tak jak jest czy spaliny nie beda przez to wirowaly ??

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 19:04 _________________________________________________No i przy szybszej jezdzie nawet nie przy wklejaniu tylko szybkiej jezdzie zapala mi sie od czasu do czasu kontrolka oleju !!! a olej jest OK !!! auto stalo troche niewiem moze musze pokasowac bledy a moze czujnik od oleju jest walniety bo jak jade szybko to sie nie swieci tylko przy zwalnianiu np. przy swiatlach zapala sie CO TO ZNACZY??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sobie cisnienie manometrem albo podmien na sprawny czujnik zebys czegos nie zajechał teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna np zamiast czujnika cisnienia oleju wkrecic manometr (podobnie jak do sprawdzania kompresji albo cisnienia paliwa) i sprawdzic jakie jest cisnienie na zimnym i na cieplym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...