Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no , na pewno wszyscy sa ciekawi...

Opublikowano

po mojemu ten silnik jest zajezdzony jak pięty Jezusa

albo faktycznie zapchany kat, bo przy zatartej turbinie tak by nie chodził

albo cos sie upierdo...... urwało w silniku

Opublikowano
  • Autor

:oklaski: stary nie obrazaj moje fury :rant: sugerujesz sie dzwiekiem ?? przeciez napisalem ze jakosc filmu jest hu... :thumbdown: i nie naleze do katow :bag: bo jak bym taki byl to odrazu wiedzial bym co sie stalo z moim autem :confused4: a zreszta kazdy moze sobie :bla: lepiej bys cos doradzil :naughty: a nie krytykujesz :baseball:

Opublikowano

nie irytuj sie Marek,jak chcesz robic auto sam,to i tak wyprobujesz wszystkiego,bo co masz do stracenia-wyprubujesz -bedziesz wiedzial,a przy okazji sie czegos nauczysz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A wiec panowie dzisiaj Wyprulem Katalizator z mojego Auta i :oklaski:

wszysko wrocilo do normy :th: :th: :th:

juz po odkreceniu ukladu wydechowego od turbiny odpalilem auto i weszlo wkoncu na wysze obroty jak 2tys. ktore wczesnie tylko osiagl :naughty:

A wiec moj Watek zostal rozwiany :dance:

Chyba powinien powstac nowy temat :th:

brak mocy obroty ponizej 2tys. problem z przyspieszaniem a po czasie problemy z ruszeniem z miejsca to na 100% Zapchany Katalizator :oklaski:

i nie robcie tak jak ja nie kupujcie przepustnic ani przeplywek :acute: odkrecie najpierw kata i odpalcie auto to nic nie kosztuje a napewno poskutkuje :th:

Dziekuje wszyskim za miala wspolprace i POMOC :thumbup:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 18:58 _________________________________________________Mam tylko jeszcze jedno pytanie czy oplaca sie wstawic rure 2,5 zamiast puchy od kata czy zostawic to tak jak jest czy spaliny nie beda przez to wirowaly ??

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 19:04 _________________________________________________No i przy szybszej jezdzie nawet nie przy wklejaniu tylko szybkiej jezdzie zapala mi sie od czasu do czasu kontrolka oleju !!! a olej jest OK !!! auto stalo troche niewiem moze musze pokasowac bledy a moze czujnik od oleju jest walniety bo jak jade szybko to sie nie swieci tylko przy zwalnianiu np. przy swiatlach zapala sie CO TO ZNACZY??

Opublikowano

Sprawdz sobie cisnienie manometrem albo podmien na sprawny czujnik zebys czegos nie zajechał teraz.

Opublikowano
  • Autor

:mysli: a jak to sie sprawdza cisnienie manometrem ?? bo nie bardzo czaje :mysli: nie mowisz teraz o kompresji wiec jak mam sprawdzic to cisnienie ?? wytlumacz mi krotko jak to sie robi ??

Opublikowano

Mozna np zamiast czujnika cisnienia oleju wkrecic manometr (podobnie jak do sprawdzania kompresji albo cisnienia paliwa) i sprawdzic jakie jest cisnienie na zimnym i na cieplym.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedno krotkie pytanko w ktorym miejscu sie znajduje czujnik cisnienia oleju bo czujnik oleju jest w misce a cisnienia ?? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.