Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Audiczka by kabas: EIBACH -30 mm, BOSE, kiera A6C6, Bixy, 169KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Audi A4 2003r. Silnik 1.9 tdi :ON:AVF 131 KM i 310 Nm :decayed:

Po długim okresie zwlekania czas najwyższy pokazać nowy nabytek.

Audiczka zakupiona w marcu 2012 r. z przebiegiem 187000 km:

Na początek został zrobiony pełny rozrząd, wymiana wszystkich filtrów, płynów i oleju

222.jpg

333.jpg

WYPOSAŻENIE:

- Kierownica skórzana, 4-ramienna, wielofunkcyjna

- Komputer pokładowy

- 2x elektryczne szyby

- Klimatyzacja automatyczna, 2-strefowa :JC_fan:

- Tempomat

- Pakiet "Chrom"

- Pakiet "Oświetlenie"

- Podłokietnik przód

- Zwykłe naleśniki

- Domykanie szyb z pilota

- Zamykany schowek

MODYFIKACJE:

- Odblokowanie pełnego FIS-u DONE

- Ściema DONE

- Oświetlenie LED wnętrza i tablicy rejestracyjnej DONE

- Gałka od S4 DONE

- Większe koło na lato DONE

- Dokładki w kolor DONE

- Grill w czerni DONE

- Malowanie lusterek, emblematów DONE

- HID 5000 K DONE

- LED-owe postojówki DONE

- Chromowane żarówki kierunkowskazów DONE

- Kierownica z A6 C6 DONE

- Fotele Sport B7 DONE

- BNS 5.0 DONE

- Klimatronik 2 din z grzanymi stołkami DONE

- Grzane lustra DONE

- Nowe dywaniki DONE

- Wycieraczki AREO DONE

- Grzane i mgiełkowe spryski DONE

- Alarm DONE

- Dekory White Carbon 3D DONE

- Lotka tylnej klapy DONE

- Zmiana tarcz przód na 312 mm DONE

- Tuba i wzmacniacz Bose DONE

- Eibach Pro-Kit -30 mm DONE

-Bi-xenon DONE

- Probram by Tune-Up Gdańsk 169,1 KM DONE

- Podwójny wydech DONE

Obecny wygląd auta:

e55k.jpg

c24o.jpg

l0v1.jpg

Wnętrze:

Było:

20121113144605.jpg

20121113144633.jpg

20121113144553.jpg

Jest:

vgqc.jpg

om6e.jpg

2cc8714a1e8bca47med.jpg

8b96895ae911aebbmed.jpg

Opublikowano

Pokaż środek :naughty:

Opublikowano

i opis auta :wink:

Opublikowano

Więcej fotek Panie :)

Opublikowano

Co ten mieszek tak odstaje?

Gratki furki :good:

Opublikowano

takie felgi przydały by mi się na zimę :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mieszek trochę wyżej dlatego bo w środku pod samą gałką jest plastik który zawadza podczas wrzucania wstecznego i muszę coś z nim zrobić

---------- Post dopisany 02-12-2012 at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2012 at 23:47 ----------

Małe rezanko plastidipem:)

20121202192925.jpg

20121202193034.jpg

Teraz tylko montaż na aucie

Opublikowano

Ciekawie, nie powiem. Rozumiem, że to biały kolor ? Jaka wogóle jest cena za puszeczkę plastdipu ?

Opublikowano
  • Autor

Taki pomysł narodził się w głowie i trzeba było go zrealizować:)Tak to jest kolor biały.Cena puszki w spray-u 400 ml to około 70 zł.

---------- Post dopisany 07-12-2012 at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 21:31 ----------

Tak wygląda na aucie

audiplasti2.jpg

audiplasti1.jpg

Opublikowano

A dolny grill czemu jeszcze w chromie???

Opublikowano
  • Autor

Na razie jest górny na próbę a w niedługim czasie i dolny się doczeka rezanka :)

Opublikowano

Kumpel robił plastiki w środku plasti dipem i zbyt długo mu się to nie trzymało:kwasny: oby na Twoim grillu dłużej wisiało

Opublikowano

kilka osób już ma plasti dipa na grillu i jak na razie się trzyma.. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy jak będzie ale lepiej nie krakać

Opublikowano

Krakać nie będziemy ale wiesz jak to jest na polskich drogach, jak CI solanka zajedzie to raczej nie da rady :/ ale za to niezłe wyglądający środek ochronny :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Podczas weekendu wpadło pierwsze wiosenne rezanko:

Dekory oklejone folią white carbon 3D

20130317225829.jpg

20130318125308.jpg

Opublikowano

I jak ten Dip? Trzyma się na górnym grillu?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Niestety PlastiDip z górnego grilla został zerwany bo podczas zakładania ramki została naruszona górna część i podczas zimy podeszło wodą, i odchodziło.

Ale jak tylko będą cieplejsze dni to zabieram się za niego tym razem dokładniej bo wtedy było za szybko.

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

Muszę jednak dodać że znaczek na przednim grillu pomalowałem białym plastidip-em i trzyma się za***iście:naughty:

---------- Post dopisany 09-05-2013 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2013 at 18:55 ----------

Przyszła wiosna a wraz z nią zmiany mechaniczne i wizualne::banan:

1. Na pierwszy rzut został wymieniony dwumas ze sprzęgłem firmy LUK

2. Trzecia już wymiana oleju Castrol Edge i filtra Mann

3. Wymiana tylnych amortyzatorów firmy Sachs

4. Założenie HID- ów 5000 K

5. Malowanie ramek górnego i dolnego grilla Plastidip-em

- w trakcie malowania

20130427172001.jpg

- i efekt końcowy

20130504185049.jpg

6. Nowe 17" felgi firmy TOMASON TN 4:decayed:

20130504185138.jpg

20130504185013.jpg

7. Nowe oponki 205/50 17 MATADOR HECTORRA 2

8. Srebrne obudowy lusterek

20130504185231.jpg

9. Usunięcie oznaczeń tylnej klapy i przymiarka nowego emblematu doope

20130504185202.jpg

20130502171715.jpg

---------- Post dopisany 04-08-2013 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 19:30 ----------

Po zagłębieniu się w wątek związany z systemem Bose stwierdziłem, że też muszę taki mieć :naughty: i a przy okazji coś po modzić

Na sam początek wpadła tuba i wzmacniacz Bose:decayed: od kolegi quattro80

9d2d.jpg

sx7s.jpg

1tp9.jpg

Podziękowania dla kolegi domin79 za piny, dzięki niemu wszystko gra wyśmienicie :banan:

Jeszcze kilka fotek po założeniu HID-ów 5000 K i dokładek w kolor:decayed:

rpek.jpg

w2qz.jpg

7dtx.jpg

Opublikowano

troche mocno daje jak na 5000... chyba że taki efekt na zdj. :wink: co do grila za***iście wyszło :naughty: chyba zrobię taki sam :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Taki efekt na zdjęciu ale na żywo wygląda dużo lepiej niż zwykła żarówka i barwa jest przyjemniejsza dla oka:wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

Wpadł też BNS 5.0 i kosz 2-din od kolegi evil_71 :naughty:

p7wy.jpg

Jeszcze przejściówki, adapter, antena i będzie montaż:decayed:

---------- Post dopisany 14-10-2013 at 00:49 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 17:12 ----------

Po długich poszukiwaniach wpadły fotele sport + kanapa z B7:decayed:

vgqc.jpg

rt4q.jpg

Komfort jazdy znacznie się poprawił :wink:

---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ----------

Po wielkich przemyśleniach i obawach trafiły springi Eibach Pro-Kit -30 mm. I na chwilę obecną jestem mega zadowolony:naughty: Fura ładnie siadła:decayed:

Fota na szybko strzelona kalkulatorem

l0v1.jpg

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ----------

Na dodatek pokusiłem się o lotkę na tylną klapę bo było jakoś łyso a także okleiłem tylne lampy i halo. Rzecz jasna obowiązkowo muszą też być ramki klubowe:dancing::banan:

f8gb.jpg

c24o.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.