Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Audiczka by kabas: EIBACH -30 mm, BOSE, kiera A6C6, Bixy, 169KM


kabas

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej nie brałem do świadomości aby założyć większe alu ale przeglądając furki forumowiczów coraz bardziej się nad tym zastanawiam:decayed: Modzenie stało się już chorobą hehe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak u mnie też się bawię w modzenie to jest jak choroba:) najlepiej jak coś przerobie samemu to wtedy buźka sama się uśmiecha hehe a wracając do alu jak byś założył o rozmiar większe to by się te szpary między nadkolem zniwelowały i całkiem inna by była prezencja audiczki. Życzę udanych modów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie brałem do świadomości aby założyć większe alu ale przeglądając furki forumowiczów coraz bardziej się nad tym zastanawiam:decayed: Modzenie stało się już chorobą hehe:wink:
To podobnie jak u mnie też się bawię w modzenie to jest jak choroba:) najlepiej jak coś przerobie samemu to wtedy buźka sama się uśmiecha hehe a wracając do alu jak byś założył o rozmiar większe to by się te szpary między nadkolem zniwelowały i całkiem inna by była prezencja audiczki. Życzę udanych modów:)

potwierdzam, nawet dobrze, że to nieuleczalne jest :wink:

Ładna furka kabas, widać dbasz o nią jak należy :wink:

...tylko ten biały znaczek coś mi nie pasuje na przodzie, a najważniejsze że Tobie się podoba :wink: Powodzenia w dalszych modach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad alu będę myślał bliżej wiosny i może do tego czasu jakiś fajny wzór wpadnie w oko:wink:

Modzenie najlepiej cieszy we własnym wykonaniu:decayed: Jeśli tylko jest możliwość to klucze w rękę i do pracy:naughty: A alu 16 cali zostawiłem sobie na zimę.

Kolego majkel87 znaczek z przodu pokryłem białym plastidipem więc w każdej chwili mogę zmienić na ori

Dzięki Panowie za miłe słowa i oby modzenia było jak najwięcej:decayed:

---------- Post dopisany 01-02-2014 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2013 at 19:43 ----------

Brakowało modzenia więc na pokład wpadła kiera od Audi A6 C6 + obszycie u kolegi Reggi :banan:

h37o.jpg

---------- Post dopisany 10-02-2014 at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 18:29 ----------

Dbając o swój wzrok postanowiłem wywalić HID-y i zainwestować w przeróbkę zwykłych lamp na bixenon a wszystko dzięki koledze Gwerty:banan:

Profesjonalna robota a wygląd lamp na aucie przysparza o szybsze bicie serca:decayed:

lampybix_zpscd8340e1.jpg

bixauto2_zps877c2f71.jpg

Fotki trochę kiepskie ale jak dorwę lepszy aparat to wrzucę coś ciekawszego :wink:

---------- Post dopisany 16-02-2014 at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 22:33 ----------

Nastała jasność :decayed:

DSCN8094_zps6d21267d.jpg

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Fotki wnętrza:wink:

wnetrze1_zps561ff408.jpg

wn1190trze2_zps56dab3fe.jpg

wn1190trze3_zpse1c11c65.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny modzik tym razem z serii: "Mocy Przybywaj":decayed:

wykrestune-up_zps898d320a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Autko lepiej się zbiera a banan z twarzy do tej pory nie schodzi :decayed:

Więcej nie mogę powiedzieć bo program był robiony wczoraj więc zobaczymy co pokaże dłuższe użytkowanie

---------- Post dopisany 28-03-2014 at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 11:22 ----------

Kolejne graty czekają na montaż: :decayed:

Podwójny wydech 2.5 TDI

f8f905c0af56928dm.jpg

Końcówki Ulter N1-90RS

09fdebf9ca90e855m.jpg

---------- Post dopisany 25-04-2014 at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 17:30 ----------

Podwójny wydech z końcówkami ulter 90 założony :banan: + malowanie plastidip-em tylnej listwy :decayed:

2wydech3_zps8a388c42.jpg

2wydech1_zps7cf011a3.jpg

2wydech2_zpsfc2eed32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem nad taka modyfikacja. Dobrze wygląda:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :hi:

Cały czas staram się aby poczciwa audiczka jak najmniej przypominała serię:decayed:

Przez forum zostałem zarażony chorobą modzenia i tak już zostanie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziana , obmacana na zywo :decayed:

Naprawde pieknie wyglada :D

Powodzenia w dalszych modach i do nastepnego spotkania :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :hi: Następnym razem spocik musi być zdecydowanie dłuższy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :D Bardzo ładna ;) Oby tak dalej ;) Chociaż jak dla mnie to tu tylko jeszcze recaro i rns-e ;p ewentualnie s-line zewnętrzny ^^

Do następnego spotu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto doczekało się w końcu porządnego mycia i woskowania:decayed:

Pu7jqmP.jpg

cb26jOa.jpg

KfALdAi.jpg

h1fx0mk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości kupiłem taki mały zestaw: szampon ValetPRO Advanced Poseidon + cleaner ValetPRO Achilles Prep + wosk ValetPRO Banana Wax i też w takiej kolejności zastosowałem. A efekt jak widać :decayed: Mnóstwo czasu i pracy ale się opłacało:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...