Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto dla mojej kobiety do 25 000zł


Kamillo5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę kupić auto mojej Kobiecie do 25 000.

od 2006 roku wzwyż, z licznikiem ok 100 000. Dobrze by było gdyby to było większe auta, by w przyszłości swobodnie przewozić wózek czy inne rzeczy.

Na tę chwilę napaliłem się na Citroena C4 Picasso. Doradźcie coś panowie.

Macie jakąś opinie na temat tego modelu Citroena czyli C4 Picasso? jakieś rady? doświadczenia?

wszelkie uwagi/wskazówki będą bardzo cenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carnival zajmuje zawsze ostatnie miejsce w rankingach bezawaryjności :thumbdown: Danielu, widzisz jakie wrzuciłeś ogłoszenia? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie powyżej to oferty typu 'napisz do mnie, daj zaliczkę i tyle mnie widziałeś' - auto nie do kupienia za te ceny.

W tej kwocie możesz dostać Opla Merivę w wersji Cosmo, roczniki 2006-2007, krajowe, z pełną historią serwisową i zadbane.

C4 Picasso moim zdaniem fajne samochody, ale ceny zaczynają się od 25 tys. wzwyż, te poniżej tej kwoty są przeważnie do opłat / z poważną wadą ukrytą / służyły jako ciężarówki we Francji itd.

Możesz również rozejrzeć się w kierunku Renault Grand Scenic (lub Scenic'a z 2008-2009 roku - mniejszego brata Granda ale wózek bez problemu wejdzie) - 2007 rok, ze szklanym dachem i nawigacją kosztuje około 27-28 tys. zł opłacony i zarejestrowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się tymi ofertami nie kierować to tylko wzorce wyszukane tak na szybko,a kia to i tak na końcu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te wszystkie oferty maja na celu wyłudzenie kasy. Myślisz ze S-Max z 2009r z takim wyposażeniem i przbiegiem jest tylko 18 kafli warty :facepalm:

---------- Post dopisany at 06:56 ---------- Poprzedni post napisany at 06:44 ----------

Ja polecam Skoda Octavia I 1.9TDI lub nawet 1.6 rocznik 2006 do nawet 2009 z przebiegiem poniżej 100 tys znajdziesz za kasę 25 tys zl. Bagażnik pojemny. Auto tanie w eksploatacji. Jak znajdziesz wersje z czujnikami parkowania to Twoja kobieta będzie zadowolona :)

Przykładowe aukcje:

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI 101 KM KLIMA SALON PL ZAREJ. (2785499831) - motoAllegro

Oferta - Škoda Octavia - KLIMATRONIC,4xAIRBAG,ABS,ESP,KOMPUTER,TEMPOMAT,PODGRZ.FOTELE,EL.SZYBY, EL.LUSTERKA,C.ZAMEK W KLUCZYKU,CZUJNIK COFANIA,PODLOKIETNIK,ALUF

Oferta - Škoda Octavia - Sprzedam Skodę Octavię z 2005 roku (wersja TOUR, model 2006). Samochód kupiony w Polskim salonie i od nowości użytkowany przez je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citroen Xsara Picasso, Renault Scenic, Ford C-Max, Opel Zafira. Nie patrz na przebieg tylko na stan :hi:

- Citorean Xsara Picasso z silnikiem diesla 2.0 HDI 90KM lub jakikolwiek silnik benzynowy.

- Renault Scenic II z silnikiem diesla 1.9 dCi 120KM lub silnik benzynowy 2.0 135KM.

- Ford C-Max z silnikiem diesla 2.0 TDCi 110KM/136KM lub jakikolwiek silnik benzynowy.

- Opel Zafira B z silnikiem diesla 1.9 CDTI 120KM bez FAP lub silnik benzynowy 1.8 140KM.

Weź pod uwagę, że samochody z silnikiem diesla nie będą miały ok 100 tyś. km (jak już to kręcone). Prędzej ok 200 tyś km lub ponad.

Jak zależy Ci na niskim przebiegu to zastanów się nad silnikiem benzynowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za wszelkie wskazówki. Zastanawiałem się nad Renault Scenic II ale znajomi odradzają mi auta marki Renault.

Kupno auta dla mojej kobiety to na razie przymiarki. Chcę go kupić dopiero za jakieś 4 miesiące.

Czekam na kolejne rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad Leonem 2 1.9 TDI - ładne, solidne, sprawdzona jednostka, małe spalanie. Jedyne co na - to słaba widoczność z tyłu, jednak moim zdaniem Leonik bije na głowię Kię, Forda czy Skodę o których wspominają chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko do Leona II to wózek nie bardzo się zmieści :wink:

No fakt, moja wypowiedź to połowiczny efekt kaca i niedoczytania. Co nie zmienia faktu że jest to fajne auto dla kobiety, spośród innych nudnych stylistycznie aut koncernu VAG w pieniądzach które określił założyciel wątku. Masz rację Jędrzej:wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam wasze odpowiedzi, każdy post biorę pod uwagę. Ciężki orzech do zgryzienia...

no więcej niż 25 000 nie mogę wyłożyć, mam tez w planach remont w domu a to duży wydatek...

może do kwietnia - czerwca auta potanieją :)

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 00:10 ----------

Temat ucichł.

Panowie jakie auta jeszcze proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te pieniądze, ładne młode i oszczędne autko, które sami chcemy kupić jako 2 w domu to Fiat Bravo :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta - Volkswagen Touran - Do zaoferowania mam VW touran 2.0 TDi 140 koni, skrzynia 6- biegów. Samochód w idealnym stanie technicznym, bezwypadkowy z org przebi możesz poszukać 1.6 benzyne..ma 100 koni gaz znosi idealnie i wtedy naprawde byłby tani w użytkowaniu dupowóz dla dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta - Volkswagen Touran - Do zaoferowania mam VW touran 2.0 TDi 140 koni, skrzynia 6- biegów. Samochód w idealnym stanie technicznym, bezwypadkowy z org przebi możesz poszukać 1.6 benzyne..ma 100 koni gaz znosi idealnie i wtedy naprawde byłby tani w użytkowaniu dupowóz dla dziewczyny

kolego, rodzice mają Golfa V z tym silnikiem i ledwo sobie daje radę. Touran to za ciężkie auto do tego silniczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...