Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon Green TDI by michu93.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Już jakiś czas jeżdżę GoFLem CZY (tak został ochrzczony przez znajomych :) ) w wersji AVENUE, ale ostatnio są ważniejsze sprawy niż internet, więc dopiero teraz się nich "chwalę" :P

Trochę danych:

W polsce od 2008r - 3.5 roku u jednego właściciela tutaj a teraz u mnie.

silnik: 1.9 TDI 1Z

rok 1995

kolor: LC6P - Dragon Green

zawieszenie: 1BA

hamulce: przód tarcze, tył bębny

wydech: stock.

Z wyposażenia to nie za bogato, ale zawsze:

-wspoma

-4 szyby, 2 lusterka (prawe convex) i szyberdach w prądzie

-grzane lusterka

-kubełeczki

-2 poduszki

-białe zegary z obrotkiem

-4 głośniki z ori radiem beta

-centralny z domykaniem szyb

-halo przód i tył (przednie soczewkowe)

-pełna regulacja fotela kierowcy bez lędźwiów

-dzielona kanapa

-4 zagłówki

-podgrzewane spryski

-lusterka w kolorze

-lampy GT i plastikowe sierpy (nie GT)

-gril KAMEI xD

Koła:

Letnie oponki już zostały wymienione na zimowe, ale tak:

-lato - 185/65 -wiem wiem, wysokie, ale takie były

-zima - przód 185/60 tył 195/60 - trochę lepiej :P

Wszystko niestety 14".

Co tu jeszcze napisać, no blacha bez tragedii, tylna klapa i dół błotników, ale kupy się trzyma :D Przejechane ma cholera wie ile, ale licznik pokazuje skromne 210 000km. Przygotowany do zimy - świece, filtr paliwa, zimowy płyn w spryskach :D

P.S. Proszę bez głupich komentarzy, bo dawno się ustatkowałem :P (niektórzy będą wiedzieć o co chodzi, innym wyjaśniał nie będę ;) )

I kilka fotek.

DSC04873.JPG

DSC04877.JPG

DSC05067.jpg

DSC04805.JPG

_______________________________________________________________________

Prace nad zatkanymi odpływami szyberdachu.

Mase roboty, mam nadzieję, że warto :P

DSC04839.JPG

DSC04838.JPG

_______________________________________________________________________

-18* a GoFL chce jeździć! :P

_______________________________________________________________________

Żółte halogeny.

Wielkie dzięki dla kaju182 za użyczenie folii :P

DSC04928.JPG

DSC04923.JPG

_______________________________________________________________________

Postojówki w migaczach.

Do uzupełnienia żarówka od postojówki a przy okazji wymiana wszystkich żarówek :decayed:

DSC04985.JPG

CDN.

Opublikowano

Ale zmieniasz te auta:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Kowi, mówiłem coś :P zresztą, tym już jakiś czas się bujam i tak zostaje ;) Po za tym, nie wsiądę już do innego auta niż z grupy vag ;)

Opublikowano
Witam!
siema CerB :grin:
Opublikowano
  • Autor
Witam!
siema CerB :grin:

ale ale o co chodzi :D

Opublikowano

cos tam z nim chyba nie tak masz 90stopni a ponad 1000obrotow.

Opublikowano
  • Autor
cos tam z nim chyba nie tak masz 90stopni a ponad 1000obrotow.

tak, muszę go pod kompa podłączyć. już pisałem o tym tutaj na forum. zastanawiam się nad czujnikiem temperatury, bo ogólnie nie ma żadnych objawów, tylko to, że obroty są wyższe.

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

zastanawiam się, czy wrzucić radio Gamma V + zmieniarka Blaupunkta. Hmm, do tego komplet głośników w tylne drzwi... :)

Opublikowano
cos tam z nim chyba nie tak masz 90stopni a ponad 1000obrotow.

może ktoś przekręcił,wskazówkę przy zmianie tarczek :naughty:

Miałem,kiedyś...bardzo ekonomiczny powóz. :wink:

Opublikowano
  • Autor

nie, faktycznie ma wyższe obroty ;)

dzisiaj już po wymianie oleju i filtru ;) do wiosny myślę, że starczy :P

Gili a jak twoje MK2?

Opublikowano

miałem identycznego golfa, tylko dodatkowo miał szyber dach i podgrzewane siedzenia :decayed: AVENUE :decayed:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

kopiadsc05723.jpg

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no tu też szyberek jest :P

ładny ten twój ex-golf :P

widzę, że całe zderzaki w kolorze miałeś :P

p.s. wycięty katalizator da lepszy gwizd turbiny z tłumika? katalizator jest cały :)

Opublikowano

to miałem tylko grzane siedzenia więcej :decayed: ale wypas na golfa niezły i też 95 rok :decayed:

Opublikowano

Super Golf też takiego miałem na początku swojej zabawy z motoryzacją, tylko 1.6 AEE + Lpg sekwencja i miło to wspominam auto. Praktycznie nic się w nim nie psuło.

Opublikowano
  • Autor

dzięki ;)

dzisiaj zostałem zmuszony do kupna nowych wycieraczek na przód :P taki mały "progres" :P

dodatkowo powstał plan, radio beta zostanie zastąpione gammą IV + zmieniarka CD. Więc chciałbym skompletować zestaw DSP Nokii, tylko chciałbym jeszcze usłyszeć jak takie coś gra.

a tu dostałem prezent :P

DSC04826.JPG

a tu tak oo:

DSC04821.JPG

Opublikowano

Gili a jak twoje MK2?

Gośka miała lekkiego dzwona poprzedniej zimy i sprzedałem :wink:

Opublikowano
  • Autor

yhym :P

poniżej dwa zdjęcia z czyszczenia odpływów szyberdachu... mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał drugi raz ich czyścić :P

środkowy palec u lewej ręki jest nieco skrzywdzony... wsadziłem w dziurę gdzie jest odpływ w słupku - blacha. jakoś wyciągnąłem i mówię sobie - pamiętaj, żeby więcej tam palca nie włożyć. ahh ta cholerna skleroza :D wsadziłem go tam jeszcze raz. palec mi utknął i siedziałem z palcem w dziurze z 5 minut, zanim ktoś z domu wyszedł i mydło przyniósł :D

DSC04839.JPG

DSC04838.JPG

Opublikowano

szyber dach,to słaby punkt mk3.

profesjonalna robota :wink:

Opublikowano
  • Autor

dzięki wielkie ;)

Opublikowano

IMG_0928.jpg

<br /><br />

To nasz- tez mam sentyment do tego auta, ale chyba bedzie musial zrobic miejsce dla A2 :confused4:

Opublikowano
  • Autor

RS, ładny ten twój :P

na forum golfa mi powiedział ktoś, że moje sierpy są z allegro. ale nikt mi nie chciał wytłumaczyć, po czym to poznał albo czym się one różnią :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.