Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontrolka AIR BAG


ar2rek

Rekomendowane odpowiedzi

2 dni temu zapalila mi sie kontrolka AIR BAG.dzis bylem u mechanika(mieszkam we Wloszech)i nie udalo mu sie skasowac bledu..doczytalem sie na VAG ze to poduszka po stronie kierowcy(w kierownicy)bylo tam tez napisane cos o zbyt wysokim napieciu,,,,niestety nie pamietam nr bledu(02...)nie pamietam.nie dal mi gosc dojsc do kompa.z tego co mowil to ponoc jakas tasma,tyle ze powiedzial mi za nia ok340euro.chce sie dowiedziec czy w PL(niedlugo bede na urlopie) nie byloby taniej i czy trzeba to wymienic czy moze mozna to jakos obejsc?pozatym jesli mam ja wymienic to wole dac zarobic jakiemus naszemu specowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem tyle ze nie zdazylem skorzystac z VAG i pytanie brzmi czy da sie cos pokombinowac samemy w tej kwesti, jakie dzialania podjac

Jedyne działanie jakie możesz zrobić to ... podpiąć VAG-a... Bez VAG-a nic nie zrobisz... Podpnając go będziesz wiedział jaki jest błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij vaga on wskarze co boli poduszki.Mozesz miec jak ja problem z zalanym czujnikiem bocznego uderzenia w slupku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AirBag - świeci się czerwona lampka. Po podłączeniu VAG'a pokazuje błąd:

1 Fault Found:

00588 - Airbag Igniter: Driver Side (N95)

32-00 - Resistance too High

Padła taśma w kierownicy od AIRBAGa, po wymianie działa wszystko elegancko :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma około 100zł. Czas zależny od wypitego piwa. Czteropak powinien starczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...