Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Użytkowanie e-papierosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie polecam volisha,ten parownik atom u e-dyma nazywa się evod bcc,agata to już wyższa szkoła palenia,do niego już z ego bateriami nie podejdziesz zostaje tylko jakiś mod,na początek polecam baterie spinnera i parowniki z rodziny vivi,w sumie tu już któryś z kolegów pisał co z czym się pali:banan:

Opublikowano
nie polecam volisha,ten parownik atom u e-dyma nazywa się evod bcc,agata to już wyższa szkoła palenia,do niego już z ego bateriami nie podejdziesz zostaje tylko jakiś mod,na początek polecam baterie spinnera i parowniki z rodziny vivi,w sumie tu już któryś z kolegów pisał co z czym się pali:banan:
no ja właśnie lecę na AGA-T :jerk: różnica jest między analogiem a tym cudeńkiem jest taka że nie śmierdzą łapska itp. a kopa ma nie mniejszego teraz mam chyba 12 czy 15 mixa co prawda zakup nie jest tani ja w sumie wydałem 160 ojro a zestaw zawierał 3 batki ,ładowarka ,8 ustników rożne kolory , tuba waraz z przyciskiem do batki 5 smaków tabaco , camel , owoce leśne , czarna herbata ,czarna czereśnia no i mixa na około 5-7 miesięcy i oczywiście "tank" AGA-t:kox: ale to po znajomości bo sama tuba na batke to koszt około 400 zł przynajmniej takiej jak moja. Szkoda że nikt tu nie jara z takiego zestawu bo chciałbym się dowiedzieć kto jak skreca mesh-a lub grzałke:naughty:
Opublikowano

no ja jeszcze za krótko wapuje żeby od razu przejść na tak zaawansowany etap,narazie jestem na etapie baterii ego z regulacją napięcia i to mi narazie starcza,może kolego uderz na jakieś forum poświęcone e-papierosom,tam też bywają zloty i przy okazji ktoś może Ci pokazać jak kręci swoją grzałe

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Szkoda że nikt tu nie jara z takiego zestawu bo chciałbym się dowiedzieć kto jak skreca mesh-a lub grzałke:naughty:

Ja się przymierzam właśnie na mesh'owy klirek :wink:

Na razie z mojego zestawu to kilka Vision CC , ViVi Nova V3 i mój ulubiony KangerTech ProTank :wink:

Z zasilania to cała masa egonów , Spinnery 1300 i zmax mini ( od smoka ) :wink:

Jak co to polecam sklep edym :thumbup1:

Paliłem ~ 15-16 lat co najmniej paczkę analogów dziennie , od dwóch miesięcy tylko e-pety , w tej chwili ~ 2-3 ml liquid'u z 12 mg nikotyny na dobę.

Polecam M , 555 , CML , Coffe Paradise i Carmel Mocca od Blue Mist'a ( M mój ulubiony )

Opublikowano

Nikt nikogo nie zmusza :palacz:

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

Ja ostatnio testowałem:

E_TRUSKAWKA.jpg

"Smaczna" ale nieco mdła, na chwilę obecną powróciłem do:

E_SLIWOWICA.jpg

:jerk:

Na razie muszę dokupić więcej tego:

vpg-power-smoke-baze-26mg-100ml_product-643-mr6s48.jpg

:kox:

Opublikowano

ja przez 3 miesiace paliłem gotowe liquidy,od wczoraj leży i robi się gruszka,limonka,poziomka dzisiaj muszę je wystestowac bo zapach jest lepszy niż w kupczych

Opublikowano

Od 25 stycznia tego roku nie pale zwyklych smierdzących papierosow.Palilem dwie paki dziennie..Teraz jade tylko na trendy albo mildzie.W sumie zaoszczedzilem juz ponad 4 tys zl.

Opublikowano
Od 25 stycznia tego roku nie pale zwyklych smierdzących papierosow.Palilem dwie paki dziennie..Teraz jade tylko na trendy albo mildzie.W sumie zaoszczedzilem juz ponad 4 tys zl.

a ile z tych zaoszczędzonych pieniędzy wpłaciłeś na konto :kox: żarcik :naughty:

Opublikowano
Szkoda że nikt tu nie jara z takiego zestawu bo chciałbym się dowiedzieć kto jak skreca mesh-a lub grzałke:naughty:

Ja się przymierzam właśnie na mesh'owy klirek :wink:

Na razie z mojego zestawu to kilka Vision CC , ViVi Nova V3 i mój ulubiony KangerTech ProTank :wink:

Z zasilania to cała masa egonów , Spinnery 1300 i zmax mini ( od smoka ) :wink:

Jak co to polecam sklep edym :thumbup1:

Paliłem ~ 15-16 lat co najmniej paczkę analogów dziennie , od dwóch miesięcy tylko e-pety , w tej chwili ~ 2-3 ml liquid'u z 12 mg nikotyny na dobę.

Polecam M , 555 , CML , Coffe Paradise i Carmel Mocca od Blue Mist'a ( M mój ulubiony )

:hi:na pewno nie będziesz zawiedziony:naughty:

Opublikowano
ja przez 3 miesiace paliłem gotowe liquidy,od wczoraj leży i robi się gruszka,limonka,poziomka dzisiaj muszę je wystestowac bo zapach jest lepszy niż w kupczych

Gruszka jest "dziwna" ale dobra :naughty:

Jak dasz za mało aromatu to smak jest nieco mdły/delikatny, a jak dasz więcej to masz efekt cukierków "zozole" :decayed: Wciągając dym jest słodki a potem czujesz smak "oranżadki" taki nieco kwaśny :kox:

Ja testując nowy aromat robię sobie z niego tylko 5ml liquidu na testy, potem zmieniam proporcje w jedną bądź drugą stronę (ewentualnie zostawiam jeśli mi podejdzie tak jak jest) i następną buteleczkę 10ml robię już taką jaka powinna być :wink:

Opublikowano

ja również rozrabiam po 5ml a mam kupę buteleczek po liquidach od BM,zastanawiam się czy w aptece dostane szklane 10ml...dalem 10kropli poziomki na 5ml i trzeba jednak dawać ze 12,smak jest ale za mało intensywny jak dla mnie,wolę mocniejsze

Opublikowano

:hi: ja spróbowałem dziś tego Shangri-La 30ml 18mg no i już zamówiony:kox:tak mi zasmakował:naughty:

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

ja również rozrabiam po 5ml a mam kupę buteleczek po liquidach od BM,zastanawiam się czy w aptece dostane szklane 10ml...dalem 10kropli poziomki na 5ml i trzeba jednak dawać ze 12,smak jest ale za mało intensywny jak dla mnie,wolę mocniejsze

Kolego tu masz buteleczki

Akcesoria - Aroma Vape ogólnie dobra stronka:decayed: ja rozrabiam po 30 ml

Opublikowano

Do robionych polecam takie buteleczki:

P1040011.JPG

https://www.e-dym.pl/Bazy_i_aromaty/Akcesoria/121-Buteleczka_10ml_z_ig%C5%82%C4%85_do_nape%C5%82niania.html

Ich przewaga nad pozostałymi tkwi w tym że są z bardzo elastycznego materiału przez co raz że wygodnie się nimi uzupełnia liquid (igiełka + miękka buteleczka) a dwa że są bardzo odporne na używanie (nie pękają po kilku miesiącach ciągłego, codziennego ściskania).

Opublikowano

kurde a w tamtym tygodniu składałem zamówienie u e-dyma,to nic przy następnym sobie zamówię a sklep również polecam bo jest to mój główny sklep gdzie robię zakupy zwiazane z ep

Opublikowano

Ja kupuję tylko tam ale osobiście bo akurat mam prawie że pod domem :wink:

Opublikowano
Od 25 stycznia tego roku nie pale zwyklych smierdzących papierosow.Palilem dwie paki dziennie..Teraz jade tylko na trendy albo mildzie.W sumie zaoszczedzilem juz ponad 4 tys zl.

a ile z tych zaoszczędzonych pieniędzy wpłaciłeś na konto :kox: żarcik :naughty:

Heh..można powiedziec że zacząłem inwestowac w sprzet.Audio,komputerowy ale i takze ogrodowy xDD.Od siebie moge polecic mild black i mild sahara...Niezapomniane smaki.

Opublikowano

Ja od siebie polecę jeszcze jeden liquid: Shangri-La 30ml 18mg jest :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.