Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Użytkowanie e-papierosa


klysek

Rekomendowane odpowiedzi

ja wymieniłem dziś te grzałki i niebo a ziemia + zapodałem cappuccino - dobre :naughty:

Mówiłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palacze mam pytanie-kobita dostała elektronika CE4/5 (pewnie podroba Ego).Jak naciśnie się przycisk to zaczyna skwierczeć jak mięso na patelni,a jak się zaciąga to szumi :D U kumpla sprawdziłem i u niego nie ma czegoś takiego.A jak u Was to wygląda?

wysłane za pomocą tapki

Na chłopski rozum, jak skwierczy tzn. że grzałka dostaje zbyt małą ilość liquidu, nic więcej. :wink: Nie ma tam żadnych elementów ruchomych, ani radzieckiej technologii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji zakupiłem 3x red bull ale nie mieli 18mg i na głodzie wziąłem 24mg i to był błąd bo są za mocne i mniej jaram :thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co polecicie na próbę , red bull już mi obrzydł, cappuccino zakupię ponownie na pewno, może mentol ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CML polecam tytoniowy zapach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co polecicie na próbę , red bull już mi obrzydł, cappuccino zakupię ponownie na pewno, może mentol ?

jak dla mnie menthol ujnia straszna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co polecicie na próbę , red bull już mi obrzydł, cappuccino zakupię ponownie na pewno, może mentol ?

jak dla mnie menthol ujnia straszna :thumbdown:

właśnie się o tym przekonałem ale trzeba to zjarać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menthol od BlueMist to mój podstawowy liquid od ponad roku i nie ma lepszego . Ew miętka od e-Kinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co polecicie na próbę , red bull już mi obrzydł, cappuccino zakupię ponownie na pewno, może mentol ?

Zobacz sobie jakieś owocówki :wink: Cappuccino na razie jak dla mnie mistrzostwo :kox: Ale wczoraj zrobiłem whisky (20 kropel / 10 ml ) dla odmiany i nie polecam :thumbdown: Takie to nijakie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czyszczenia grzałki to ostatnio próbowałem po raz kolejny i się udało. Opłukałem gorącą wodą, wysuszyłem i odpalałem na sucho jak na filmiku. Zalałem płynem i zostawiłem na noc. Rano normalnie smak wrócił. Nie wiem dlaczego tak jest. Jak zostawie na noc to jakoś lepiej przesiąka ten płyn do grzałki. Niestety po 3 myciu nie było w ogóle smaku i nie chciała grzać.

kurde jaki ja teraz smak zamówie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi znajomy kupił ostatnio Marlboro i jaki syf ale nie dziwie się za taką cene 60ml zapłacił 15 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co jest ? leje mi się płyn tam gdzie papieros wciąga powietrze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co jest ? leje mi się płyn tam gdzie papieros wciąga powietrze ..
Moze uszczelke na dripie zgubiłeś.

To zależy z czego dokładnie kolega wapuje :wink: Jeśli clearomizer to dolno czy górnogrzałkowy :wink:

Napisz czego dokładnie używasz bo różne są rozwiązania "konstrukcyjne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co jest ? leje mi się płyn tam gdzie papieros wciąga powietrze ..
Moze uszczelke na dripie zgubiłeś.

To zależy z czego dokładnie kolega wapuje :wink: Jeśli clearomizer to dolno czy górnogrzałkowy :wink:

Napisz czego dokładnie używasz bo różne są rozwiązania "konstrukcyjne"

clearomizer durny z tymi dwoma knotami ,ale już zamówiłem nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Czym się różni papieros Ego CE6 od CE5?Jest jakaś różnica między nimi?

Coraz bardziej się skłaniam do kupna elektronika tylko jestem w tym zielony :decayed: Co sądzicie o tym modelu E-PAPIEROS EGO CE6 1300mAh pełny zestaw + GRATISY (3224852115) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub 1 e-papieros eGo CE5+ 1100mAh grzałka USB promocja (3221735207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Może coś doradzicie w przystępnej cenie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie to baterią

do tego masz olejek wiec pewnie też doliczyli do ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chłopaki poradzili na forum poświęconym e-kiepom ten zestaw:2x e-papieros Visione eGO 3 NAJLEPSZY!!!POLECAMY! a tak w ogóle to dlaczego rozglądasz się za jedną sztuką?ja muszę zmienić parownik mam obecnie vision cc,dla mnie za delikatny mam problem z nim bo mi ta tulejka plastikowa wypada,mam dylemat czy wybrać viva nova slim czy Evod MT bcc,

A tak ogólnie wapuje bo nie palę:P już od tygodnia i jednak wolę elektronikę od zwykłego fajka zawsze to jakiś fajny smaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...