Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Użytkowanie e-papierosa


klysek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, co 2 h trzeba brać, paru znajomych na tym rzuciło, ale kilku po pół roku wróciło do palenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dlatego mi ciężko było, pracuje po 12godz. nie zawsze pamiętałem żeby je wziąć . teraz jade na E-PAP. już chyba z 8 miechów na razie mnie nie ciągnie do analogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat kupił sobie e-papierosa, fakt paliłem to przez cały weekend ostatnio i nie ciągło do analogów, ale potem i tak zapaliłem zwykłego. Jak wypaliłem 2 pełne "pojemniczki" tego 1,6ml x2 to trochę głowa bolała, liquid miał light 0.7mg/ml nikotyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat kupił sobie e-papierosa, fakt paliłem to przez cały weekend ostatnio i nie ciągło do analogów, ale potem i tak zapaliłem zwykłego. Jak wypaliłem 2 pełne "pojemniczki" tego 1,6ml x2 to trochę głowa bolała, liquid miał light 0.7mg/ml nikotyny.

Błąd początkującego :wink: Masz szczęście że to nie 24. Moja koleżanka w szpitalu wylądowała jak sobie pierdzielnęła 3 x 1,6 w jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat kupił sobie e-papierosa, fakt paliłem to przez cały weekend ostatnio i nie ciągło do analogów, ale potem i tak zapaliłem zwykłego. Jak wypaliłem 2 pełne "pojemniczki" tego 1,6ml x2 to trochę głowa bolała, liquid miał light 0.7mg/ml nikotyny.

Błąd początkującego :wink: Masz szczęście że to nie 24. Moja koleżanka w szpitalu wylądowała jak sobie pierdzielnęła 3 x 1,6 w jeden dzień.

Dlaczego? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu ''czysta'' nikotyna , przedawkowała .

Uuu... To nie dobrze... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego Cię głowa bolała , zresztą nie tylko Ciebie , to samo i mnie pierwsze pare dni. :facepalm: i pewnie 95 % osób które miały przygody z e-dymkiem :decayed:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

a tak przy okazji waży ktoś liquidy? jakieś dobre przepisy , linki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by tak odgrzebać temat pasowałby mi jakiś dobry i przede wszystkim aby długo trzymała bateria mogą być dwa w komplecie, aktualnie pali się prawie 1,5 paczki dziennie możecie coś polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

możesz kupić w takim zestawie albo osobno każdy element (wtedy mozesz sobie wziąć większą baterię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bateria jak przy nich długo trzyma ile razy tak na nich się zaciągniesz bo jakieś dwa lata temu kupowałem te z pierwszej produkcji w kształcie normalnego papierosa to 100 razy człowiek się zaciągnął i po baterii.

jeszcze jakieś propozycje a takie coś będzie dobre czy lepiej wziąć 1 szt a lepszą

2x E-papieros, jak VOLISH EGO 3, bateria 1000 mAh (3125763261) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz kupować to tylko volish. to taki merc s klasa wśród papierosów :wink:

to na ile ci wystarczy bateria będzie zależeć jak czesto będziesz go trzymał w ustach. mi 1000 wystarcza na 2-3 dni. Mój teść potrafi jedną baterię w niecały dzień rozładować dlatego ma dwa papierosy. wszystko zależy od użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSIĄŻKA PORADNIK E-PALACZA + ZESTAW JOYETECH eVic + 100ml GRATIS - JOYETECH

jeżeli chodzi o baterie narazie nie ma lepszej na rynku. Niech ktoś spróbuje ją rozładować w jeden dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 2x wieksza więc nie ma sie co dziwić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleszka ma, straszny cybuch , dla mnie nie poręczna trochę . Ale poczekam z rok , to będzie połowę tańsza. Jeżeli chodzi o firmy to dla mnie volish , mam od sierpnia i zero problemów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego Cię głowa bolała , zresztą nie tylko Ciebie , to samo i mnie pierwsze pare dni. :facepalm: i pewnie 95 % osób które miały przygody z e-dymkiem :decayed:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

a tak przy okazji waży ktoś liquidy? jakieś dobre przepisy , linki ?

Te są najlepsze jak dla mnie i nie tylko dla mnie ....Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kup sobie dobry olejek. mój teść kupił jakieś gówno i myślałem że pawia puszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry liquid to podstawa. Najlepiej z mild. Chociaż narobiło się tego na rynku , jest w czym wybierać . Ale jak ktoś dużo palił proponuje zacząć od 18mg mocy . 24mg dla " świeżaka" chyba za mocne , baniak boli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...