Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Użytkowanie e-papierosa


klysek

Rekomendowane odpowiedzi

pomaga w rzucaniu, podstawa to na początku użytkowania mieć przy sobie non stop nabitego i naładowanego, a zwłaszcza jak się idzie na balety bo wtedy jak braknie to kusi, oj kusi.:decayed:

nawet bardzo kusi :grin::grin::grin: przy piwku w szczególności :decayed: ale teraz tylko e papieros:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja pale już e -papierosa 1 rok i 3 miechy i powiem ze jestem zadowolony i zdrowszy nie kupujcie na allegro przeważnie podróby - baterie nie maja tej mocy co podają np.1100mAH i taka bateria ci z alegro wytrzymie 4 godz a powinna cały dzień są sklepy internetowe tam już kupisz dobre ,a wiem bo tez kupiłem taniej a potem żałowałem olejki tez to samo dobry zestaw żeby pośmigał to wydatek 300zł tu jest sklep Elektroniczny papieros, e-papieros, e-liquid :: Sklep internetowy Ego˛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały, jak tam ci idzie z tym e-kiepem warto czy olać :whistling:

no czochram go non stop i jakos idzie mysle ze warto sprobowac :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde od wczoraj jade na tym wynalazku, ciekawe ile wytrzymam :grin:

no ja juz 3 miechy z jakims tam przygodami na normalnego ale to 1 szt na porzadnego bucha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec czochra juz takie cygaro od roku :wink: Ale za ten komplet 2 fajek dał ponad 200zł. w komplecie jest ładowarka. Do tego ma jakiś płyn który musi uzupełniać.

Ogólnie miesięcznie wydaje jakies 30zł na ten płyn a wcześniej wydawał 13zł za paczke fajek dziennie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo mówisz o tym co podałem w linku?.Pochwalcie się jakie macie e-fajki:D Chciałbym coś nie dużego,żeby można było w kielnie schować ;)

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja pale już e -papierosa 1 rok i 3 miechy i powiem ze jestem zadowolony i zdrowszy nie kupujcie na allegro przeważnie podróby - baterie nie maja tej mocy co podają np.1100mAH i taka bateria ci z alegro wytrzymie 4 godz a powinna cały dzień są sklepy internetowe tam już kupisz dobre ,a wiem bo tez kupiłem taniej a potem żałowałem olejki tez to samo dobry zestaw żeby pośmigał to wydatek 300zł tu jest sklep Elektroniczny papieros, e-papieros, e-liquid :: Sklep internetowy Ego˛

a ja sie nie zgodze z Toba ja kupilam wlasnie na allegro i bateria trzyma mi spokojnie 2 dnie a pale caly czas az maz krzyczy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja suślę miesiąc coś takiego:2x E PAPIEROS ELEKTRO eGo-CE4+ 1100 30 ml olejek (2899653379) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Baterie były naładowane od początku i do tej pory ładowałem tylko 2 razy i zalewałem olejek 3 razy(czyli 3 ładowania i napełniania miesięcznie).Fakt,że ciągam obydwa na zmnianę(mięta i zwykły).Analogów paliłem 15-20/dobe.

Szukam liquidów o mocnej mięcie albo L&M MENTHOL,WEST ICE.Ktos może ma namiary na coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak chcecie rzucić to świństwo jakim są fajki, to Tabex jest teraz dostępny bez recepty. Poglądowe aukcje allegro

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pomogło mi i wielu innym osobom. Wiernych palaczy przepraszam za OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie e-papierosy to sprawa fajna. Trzeba trzymać się jednak pewnych zasad, żeby nie przedrożyć. Bateria min 1000-1100mAh. Atomizer z możliwością wymiany grzałki (zawsze lepiej wydać 10 PLN niż 30). Dobre atomizery są Volisha (najlepiej kupić sobie przezroczysty z dużym zbiorniczkiem (np.2,4 ml). W samochodzie za dużo nie palić bo szyba tłuuuuuusta, że hej.

Ja przyjąłem zasadę od początku - dosyć mocny liquid i niezbyt smaczny - po 3 miesiącam odstawiłem palenie całkowicie.

Koledzy kupują do teraz jakieś wybujane smaki i cieszą się, że smaczne - ale palą cały czas a ja już z tym skończyłem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak chcecie rzucić to świństwo jakim są fajki, to Tabex jest teraz dostępny bez recepty. Poglądowe aukcje allegro

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pomogło mi i wielu innym osobom. Wiernych palaczy przepraszam za OT :decayed:

żeby rzucić , to jeszcze trochę trzeba chcieć :naughty:. Faktycznie podobno dobry ten tabex, teściowa rzuciła na nim , 30 lat palenia. mi sie nie udało.:kwasny:

z tego wzgledu że bierze sie je w jakiś tam odstępach czasu ,co 2 godz. chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...