Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Użytkowanie e-papierosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ktoś z was robi własne liquidy co będzie potrzebne i jaki najlepszej firmy

czyli potrzebna baza + aromat jaka najlepsza chcę uzyzkać dwa smaki jeden to redbull a drugi to cammel macie coś sprawdzonego

Opublikowano
Pany ktoś z was robi własne liquidy co będzie potrzebne i jaki najlepszej firmy

czyli potrzebna baza + aromat jaka najlepsza chcę uzyzkać dwa smaki jeden to redbull a drugi to cammel macie coś sprawdzonego

Google. Szukaj forum . Jest tego sporo. Robiłem sam jakiś czas. Ale za leniwy jestem.

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

Napewno nie uzyskasz takiego smaku jak gotowy.

Opublikowano

a ja powiem coś od siebie

Baza miętowa 10ml (6)

aromat ICe 4 krople

aromat Wiśnia 8 kropli - lub - 8 kropli Jabłko

6h oczekiwania i mamy tymbarka :decayed:

Opublikowano

A mój leży nieużywany, coś mi nie smakuje ostatnio :disgust:

Opublikowano

Ja używam bazy od Kinga. Może żadna rewelacja, choć żadnych obcych smaków nie czuje, za to cena jak najbardziej ok. Baza 36mg, glikol, gliceryna i mieszasz moc jaka chcesz. Zostawiasz na 24 godz i możesz dać aromaty jak już się przegryzie. Aromaty również mam od Kina.na własnych mieszankach jadę już dwa lata. Obecnie mesh RSST z Nemesisem. Niech mechanik będzie z Tobą ;-) (nie ten od aut ;-) ).

Opublikowano

A u mnie już ponad 2 latka stuknęło jak nie palę w ogóle po 13 latach kopcenia .

Zero pokasływania . Płuca jak nowe :naughty: i wiele innych zalet

a co najważniejsze nie czuje żadnego pociągu kiedy przechodząc czuję że ktoś pali papierosa , albo gdy ktoś mnie częstuje.

Polecam nicorette, niquitin (pastylki,gumy) + oczywiście mocne postanowienie . Mi wystarczyły dwa miechy i potem zacząłem stopniowo zmniejszać te pastylki i po pewnym czasie odechciało mi się w ogóle papierosów i nikotyny w każdej innej postaci .

A e papieros nawet jak nie szkodzi , to i tak cie wciąga . No i ten nawyk trzymania czegoś w paluchach .

  • 1 rok później...
Opublikowano

Temat z lekka umarł więc wrzucę mój zestaw.

d76691a9c539133f54c3a771c7bfa734.jpg

Wysłane z LG G Flex 2

Opublikowano

Rzuć to gówno bo ci płuca eksplodują.

Opublikowano

Opublikowano

Ja uwielbiam liquidy ONE, najchętniej vapuję mroźne mango albo smoczy owoc :)

Edytowane przez Sara Cała

Opublikowano

4d757e047f88954a9bdc196d9cc9f794.jpg

A ja mam taki kangertech

tąpniete z LG F60

Chudy dymisja jak lokomotywa ha ha...

tąpniete z LG F60

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Niedawny zakup.

363f6f0566a34db2a2722c6028f6a1d7.jpg

I w akcji na niklu.

http://youtu.be/Nlqi47M49No

Wysłane z LG G Flex 2

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odgrzeje kotleta.Jak tam vaperzy,vapujecie dalej.Ja od 1,5 miecha przerzucilem się na elektronika i zaglebiam się w temacie.Spodobało mi się,do fajek póki co mnie nie ciągnie Pale gotowe liquidy Pink Fury 6mg na ijust s i grzałce 0,3oma

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja już ze dwa lata lecę na elektryku.

Wysłane z s8

Opublikowano

Przeszedłem na elektryka i się od niego uzależnieniłem czyli z deszczu pod rynnę.Na szczęście rzuciłem i nie pale pół roku

Wysłane z mojego HUAWEI TIT-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dokładnie,najlepiej to w ogóle nie palić,mam słabą wolę ale kiedyś również to rzucę.

Wysłane z s8

Opublikowano

Wiadomo że najlepiej nie palić,ale przejście na elektryka to już coś.Są osoby co pala zerowe liquidy.
Grzegorz,dalej lecisz na tym smoku?Mnie rajcuja duże chmury :-D

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zestaw roboczy to eVic mini plus Subtank mini.Na chmury mam Limitless RDTA.

Wysłane z s8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.