Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Użytkowanie e-papierosa


klysek

Rekomendowane odpowiedzi

ze smaków to gorąco polecam Camela :) dla mnie fajnie podpasował. hah wczoraj zasnąłem w łóżku z elektrykiem zapomniałem go położyć na parapet... dziś się budzę i co widzę ? pokrywka z mgl obok mnie a fajek z wkrętem na dole xD i 30 zł na pojemnik pójdzie.. pro po zbiorniczka jaki polecacie?;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel teraz wapuje Camela, bardzo przyjemnie chmurka pachnie :good: Muszę go skosztować :wink:

Ja osobiście mogę polecić górno-grzałkowy 'vivi mini cc' - wszystko opisałem w poście #123 na 5 stronie tego wątku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja od roku bawie sie w E mam volisha, a co do smakow, to polecam kawe sw patryka, whisky ale z domieszka coli pol na pol, kokos jest spoko choc na dluzsza mete troszke muli , i od czasu do czasu wracam do malboro z Mild'a a co do sprzetu to polecam ten clearomizer z grzalka od dolu, co drugi zbiornik trzeba go przepalic az do suchego sznurka i jest OK dobry smak mam przez miesiac na jednej grzalce

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolnogrzałkowe mają z mojego doświadczenia dwa minusy: zimny dym i często przeciekający liquid :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel teraz wapuje Camela, bardzo przyjemnie chmurka pachnie :good: Muszę go skosztować :wink:

Ja osobiście mogę polecić górno-grzałkowy 'vivi mini cc' - wszystko opisałem w poście #123 na 5 stronie tego wątku :good:

Dzięki Sokal :) ja też waliłem teraz na Volishu sporo czasu no ale pech :P i mały zbiorniczek miałem bo zaledwie 1.6 ml

CML jakoś mi się nie nudzi przynajmniej 18 , 24 jeszcze nie miałem okazji spróbować ale chyba na wariata zaryzykuję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weteran :facepalm: haha wcześniej nie pamiętam co to był za smaczek ale miałem 24-26 może red bull hmm może i to :D waliło po garach xd ale chciaż można jechać samochodem i z czystym sumieniem kopcić, bo tak to okropnie szkoda palić w audiczce fajków :< zawsze wyganiam znajomych jak któryś chce zajarać w samochodzie, zawsze mówią że przesadnie dbam ale trudno, tam ma być czysto i pachnąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam milda albo volisha teraz użytkuje milda sprawuje się całkiem całkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel przetestowany... Wynik: skarpeta jak ta lala :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wapuje od blue mista camela i wcale nie jest taki zły,takimi orzeszkami zajeżdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam na sprzedaż baterię 1100 mAh Volish Ego 3, bateria mam miesiąc czasu. Oddam za połowę wartości nowej. Jak ktoś zainteresowany info na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad zestawem.

Czytam i czytam i oczopląsu dostaję.

Chcę zapytać o ten

2x e-papieros Visione eGO 3 NAJLEPSZY!!!WARSZAWA!! (3227501469) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Warty ?

Nie warty ?

Jest coś lepszego w tych pieniążkach co moglibyście polecić ?

Jestem właśnie w Niemczech i chciałbym coś zamówić na aledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak wszystko teraz chińskie . jak chcesz spróbować rzucić , może sie uda może nie. To po co Ci kupować zestaw za 300-400zł, i 300 zł na papierosy. Lepiej kupić tańszy ,spróbować , a później myśleć o ulepszaniu swojego e-fajka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 2 razy próbowałem rzucać.

Byłem na tych kulkach w Zamościu ale po 10 dniach i tak zaczynałem palić.

Chce spróbować elektroniki a nie chce kupić dziadostwa by 2 razy nie płacić.

Dlatego pytam o zestaw z linku.

Ewentualnie coś tańszego ale godnego polecenia bo w tym temacie dużo się pisze ale o smakach dymu.

Brakuje rankingu samych papierosów.

Czyli których nie warto kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie polecam tamto forum,jest tam chyba wszystko zawarte na temat e-palenia,mam teraz dwa fora od których jestem uzależniony jedno a4 klub a drugie e-papierosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...