Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Użytkowanie e-papierosa


klysek

Rekomendowane odpowiedzi

Brat wczoraj dostał na urodziny Volish coś jak to :arrow2:E-papieros Volish Ego3.1 Tank + Gratis Sochaczew (2754489958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Daje radę :decayed:

Ale j**aniec mocny jest że aż kaszle :grin:

Wolę LM'y :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uruchomiłem swojego zaprazyl i teraz jaram az lapka nie widze :grin:

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

Panowie, póki nie ma kłódki na temacie, coś na temat tego e-papierosa możecie powiedzieć.

:facepalm: nie zawracaj sobie nim glowy :thumbdown: 7 dni i po temacie rzucisz go w kat bo sie rozdupcy lepiej doluz do tego 50 PLN i cos pozadniejszego na poczatek nie to ze jestem jakims znawca ale juz sie naczytalem przed zakupem o tym :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat wczoraj dostał na urodziny Volish coś jak to :arrow2:E-papieros Volish Ego3.1 Tank + Gratis Sochaczew (2754489958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Daje radę :decayed:

Ale j**aniec mocny jest że aż kaszle :grin:

Wolę LM'y :decayed:

Mocny bo w zestawie masz liquid mild 18mg (odpowiednik czerwonych malboro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 2h wkurwienia ale poszo instrukcja jest ale nie po naszemu to jest po pierwsze a po drugie to to ze z tego co skuamlem w instrukcji nie ma slowa o manewrze jaki ja wykonalem a po zasegnieciu wiedzy internetowej okazało sie ze jedna mala pier**la gumowe zabezpieczenie o ktorej zapomnieli wspomniec w instrukcji trzeba wyjac bo przez to nie mozna bylo sie zaciagnac :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liquid mild a gdzie kupujecie kto ma najlepsze cenny ja w Koszalinie za 10 płacę 20zł :facepalm:

10ml za 20zł? Toż to bandycka cena.. Mnie 50ml liquidu Blue Mist (dawny Joye) kosztuje 33zł po rabacie jaki mam wypracowany w e-dym.pl. Teraz mają w promo 8szt 10ml za 39,90 - można sobie zatem wypróbować różne smaki.

Menthol 18mg to mój podstawowy LQ i mógłbym go palić na okrągło, tytoniowe jak CML czy M też popalam i chwalę sobie.

Liquidy

tutaj opinie o liquidach Blue Mist

Liquidy BLUE MIST - opinie | Liquidy i wkłady | E-papierosy-forum.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie rozejrzałem i u nas w Łodzi za 10 ml trzeba polozyć 10 PLN wiec chyba tragedi nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Chłopy, moi Kumple to próbowali i 99% z Nich nadal jara papierosy :grin: Moim, skromnym zdaniem to guzik pomaga :kwasny:

Ja palę do piwa (zazwyczaj w piątek lub w sobotę), później cały tydzień nie muszę nawet jednego. Tyle że chwilę z rana (po melanżu) głowa boli i moja Ania ze mnie szydzi że śniadania jeść nie chcę :grin:

Ale Wam życzę skutecznego rzucenia :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Chłopy, moi Kumple to próbowali i 99% z Nich nadal jara papierosy :grin: Moim, skromnym zdaniem to guzik pomaga :kwasny:

Odpowiedź jest prosta, Twoi kumple są zbyt leniwi żeby obsłużyć e-papierosa należycie. 95% osób zniechęca się po miesiącu z powodu lenistwa właśnie, takie są fakty.

To jeszcze do niedawna był baaardzo awaryjny sprzęt, ktory wymagał grzebania, poprawek , modów i właśnie większość początkujących to przerastało więc wracali do analogów.

Teraz można powiedzieć, że sprzęt jest już o niebo lepiej dopracowany, wydajniejszy - baterie typu EGO to był przełom i można na jednej markowej baterii pociągnąć długi czas. Właśnie wczoraj moja pierwsza bateria Ego-T zakupiona u E-kinga w Lodzi padła po 2 latach intensywnego użytkowania. Kiedyś baterie padały jak muchy, w kartkach przepalały się watki, trzeba było ostro kombinować , teraz w dobie Ego, VVmodów , baniaków a'la vivi nova, liquinatorów , wymiennych grzałek ten sprzęt jest praktycznie bezobsługowy. Ważne żeby nie nakupować gów..a, które zalewa allegro i kupować markowe i sprawdzone produkty i bron Boże nie słuchać zakręconych Pań na wysepkach w centrach handlowych bo nakręcą was na najgorszy lub najdroższy shit za który w internecie zapłacicie 70% taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To stuprocentowe kłamstwo, jakoby papierosy elektroniczne miały wyleczyć kogokolwiek z nałogu - powiedział dyrektor departamentu antynikotynowego WHO Douglas Bettcher. WHO wysłało list do producentów tych papierosów, nakazując natychmiastowe wycofanie swojego logo i nazwy z wszelkich materiałów reklamowych.

Wynalezione w 2004 roku w Chinach, elektroniczne papierosy działają na podstawie procesu waporyzacji, w trakcie którego przetworzona i oczyszczona nikotyna z liści tytoniu zostaje w atomizerze skroplona, zamiast być spaloną.

- Od czasu wprowadzenia na rynek tych papierosów, żadne poważne instytucje nie przeprowadziły badań klinicznych bądź toksykologicznych, które udowadniałyby skuteczność oraz bezpieczeństwo dla zdrowia e-papierosa - podsumował Bettcher.

Ostatnio francuskie ministerstwo zdrowia potwierdziło, że elektroniczne papierosy mogą zawierać substancje szkodliwe dla zdrowia takie jak glikol propylenowy.

wg Światowej Organizacji Zdrowia.

Śmiem twierdzić że jesteś zbyt leniwy żeby o tym poczytać . Ten wynalazek to bzdury i nabijanie kasy Koncernom. To tak samo jak zabrać alkoholikowi wódkę i dozować Mu piwo litrami :grin:

Chłopaki - albo macie wolę albo nie. Pokażcie że macie jaja a nie kupujecie jakiś szajs i jaracie syf . Mnie też chwilami ciągnie w tygodniu ale mówię NIE i mija.

Przy browarze z chęcią :grin:.

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

zaznaczam Wynalezione w 2004 roku w Chinach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić że jesteś zbyt leniwy żeby o tym poczytać . Ten wynalazek to bzdury i nabijanie kasy Koncernom.

Przy browarze z chęcią

Ciekawe który koncern zarabia na e papierosach - co za bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co ten wnosi WHO to to że nie ma żadnych badan na temat e-papierosów.

Szkodliwość e-papierosów większa niż myślimy? - Twój portal o zdrowiu

E-papierosy: ZARZUTY a FAKTY | Digicig.pl - wszystko o elektronicznych papierosach: poradnik, przewodnik

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Głównym założeniem e-papierosa było leczenie ludzi chorych na choroby układu oddechowego poprzez stosowanie inhalacji. Ktoś podłapał temat i zastosował go do fajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaram juz 3 dni :decayed: i nawer daje rade tylko caly czas go czochram :grin:

:grin::grin::grin::grin: dobre klysiu, ja tam wole efajki bo mi w chacie stary nie smrodzi :decayed: zapachy są za to przyjemne i nie wdycham tego g*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych państwach e-papierosy są zakazane,bo rząd ma mniejsze wpływy z akcyzy.Mam nadzieje ze u nas w wolnym kraju nie będzie tego zakazu.I napewno jest zdrowszy bo zawiera tylko nikotyne a nie ponad 460 substancji rakotwórczych jak zwykły analog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem coś takiego i dymie ostro nawet to smakuje już 3 tygodnie ha ha ha ..

2x e-papieros Visione eGO 3 NAJLEPSZY!!!WARSZAWA!! (2919098882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bo już mi te fajki smoliste zbrzydły

A jak tam Tomasz jarasz dalej e-pap?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś z Łodzi to w imieniu brata zapraszam do Sklepu na Retkinie Armii Krajowej 23 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...