Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patryk dre wozisz? Ja 1,5 roku invado woziłem. Jedyny plus drzwi są lekkie i nie trzeba spinać [emoji28]

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie. Od dre kupione auto ale dla nich wozimy, robota złota zero spinania :-). Na powrót przeważnie biorę napoje lub wodę do nas do hurtowni

Edytowane przez Patrykbor

Opublikowano

:shock3:

32630006,36036975,dmData,maxh,480,maxw,4

Edytowane przez GILI

Opublikowano

O cie .. UJ

Opublikowano

A to pamietacie z miratrans,jakiś uj się zagapil

maxresdefault.jpg

Opublikowano

Jakoś słabo pamiętam. Webasto odmawia współpracy dobrze ze to ostatnia nocka. Jutro do naprawy zaprowadze, aha jak ktoś się wybiera do Grajewa po płytę to współczuję, co ja się tam nastałem a o pasach nie wspomnę nie pamiętam żebym się tyle naskakał

Opublikowano

A to pamietacie z miratrans,jakiś uj się zagapil

maxresdefault.jpg

Rozmawialem w tym roku na Trento,z dobrym znajomym tego chlopaka to bylo na 6tce w de.Czech zrobil jakis dziwny manewr i wszystko zaczelo hamowac i zrobił sie kociol,a widomo jak ta droga jest zapchana o takiego dzwona nietrudno.

pierwszy do zrzutki pod rampa w lubelskim stoje,ale do domu jeszcze caly dzien.

Edytowane przez GILI

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja jutro przymusowe wolne i postój, żeby kasy nie stracić to moge wziąść piątek za ten dzień a tak liczylem na jakiś overtime [emoji14]

Wysłano z i9305

Opublikowano

Gili żeś tak szybko z parkingu uciekł, że nawet foty nie zrobiłem. Ale dzięki za pogadanke na radiu, trzeba się na jakiś weekend może śnieg spadnie to jakiś kulig ;-)

Opublikowano

Hybryda zakupiona i w najbliższym czasie test.22d2e99f742f7c0b4c636ea2efa3cb35.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

0401a3f80ffd0b1a2bb6076b22634567.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie z Warszawy (stoję koło lotniska) musze dostać się do Mińska Mazowieckie,muszę cofać się do 50tki? Czy można przez miasto przejechać? Ruszam koło 6tej rano. :hi:

Opublikowano

Gili żeś tak szybko z parkingu uciekł, że nawet foty nie zrobiłem. Ale dzięki za pogadanke na radiu, trzeba się na jakiś weekend może śnieg spadnie to jakiś kulig ;-)

Awizacja na godzinę i niema opierdalania :grin:

zdjęcie aut mam,a facjaty się doklei następnym razem.. :wink:

DSC_0236.jpg

Co to jest wypsiu ?

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Gili jak to co ....MAN-ik gruszka do transportu betonu, ładowność 9 M z napędem spalinowo hybrydowy...;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

GILI wczoraj widziany taki zestawik jak Twój w Komornikach k/Poznania :) Leciałem A6 i nie miałem niestety radyjka żeby wołać :decayed: To byłeś Ty? :hi:

Opublikowano

Fajna ta grucha wypsiu, ciekawe ile czasu będzie taka ładna i czysta :-D.

Opublikowano

Wypsiu a nie mógłbyś zrobić dobrego uczynku i pożytku z betonu, skrzyknąć się z kolegami i np w 15 gruszek zalać zamieszkałą przez "braci muzułmanów" dzielnicę Molenbeek-Saint-Jean ?

Zostałbyś bohaterem :decayed:;)

Opublikowano

GILI wczoraj widziany taki zestawik jak Twój w Komornikach k/Poznania :) Leciałem A6 i nie miałem niestety radyjka żeby wołać :decayed: To byłeś Ty? :hi:

Tak,to ja.granatowe C5?

Opublikowano

robię tam przeglądy spoko goście :wink:

Nie byłeś czasami wczoraj na Naftowej na przeglądzie ?

Wysłane z Honor 4x

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.