Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki mam pytanko .. Jedziemy na wakacje w przyszłym tygodniu do Jaroslawca ... Standardowo DK1 do Łodzi przez Częstochowę potem od Łodzi a1 aż do Mniej więcej Kościerzyny .. Pytanie mam takie gdzie za Łodzią zatankuje LPG .. W samej Łodzi mi się nie uśmiecha stawać bo będę miał jeszcze pół butli ... Tylko czy przypadkiem się nie okaże że stacja jest co 200 km... Jechalem tamtą trasa ale kilka lat temu .. Na necie nie moge trafic konkretnej mapy a na google nie wyświetla POI...

Wysłane z Huawei Honor 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogę tankować co 100 km ale chce ograniczyć postoje bo jadę z roczną córką a chce żeby przespała całą drogę ... Dlatego pytam czy ok 100 km za Łodzią coś znajdę z gazem :)

Wysłane z Huawei Honor 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 150km za Łodzią na A1 jest stacja.

Lepiej dotankuj w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wylocie z Łodzi w stronę Strykowa masz Orlen, ładuj tam do pełna i w drogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjedz w Kowalu zatankuj w Wloclawku i wyjedziesz na koncu miasta na A1 i zjesz pozywny obiad w Ambrozji przy starej jedynce. Druga opcja zjezdzasz zjadzem ciechocinek-aleksandrow kuj.i tam masz gaz na stacji.masz jeszcze lotos na 107 i shel na 47km,tylko nie jestem pewien czy na banie jest gaz,a kolejki tak

Jak zjedziesz zjazdem na Pelpin,to jest gaz miedxy Jablowem a Starogardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak dotankuje w Łodzi ;) a co do obiadu to nie bardzo nad ranem hehe

Dojechali :) jednak ta Łódź to potrafi zamotac całą trasę... Dopiero na 3 stacji udało się zatankować LPG ... Potem już ogień na A1 .. 650 km 7.30 h więc wynik w porządku ... Spalanie 10l LPG bez gonienia ...

Wysłane z Huawei Honor 4X

Edytowane przez talib1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilne norweskie miski,opona mogla by strzelić przy tak rozgrzanych hamulcach. https://www.youtube.com/watch?t=18&v=5RbQ0zjc1sc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci ktoś może ze śląska w okolice lub przez Białystok ?

Mam fotele dla kumpla do przetransportowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem... jazda przez trójmiasto od strony Wejherowa to jeden wielki dramat... światła co chwile a te małpy jeżdżą jakby im jajora powiązali :P co chwile musiałem wyprzedzać lewa, prawa ... najgorsi to widzę blachy GLE i GWE .... w Łodzi myślałem, że na dziurach koła pogubie (a mam tylko 225/45/17 ) w okolicach nadmorskich ( Jarosławiec, Darłowo, Ustka ) drogowcy zapomnieli położyć po 1/3 szerokości pasa asfaltu... powrót Gdynia- Sosnowiec z jednym tankowniem 5h10m ...całość ponad 1500 km ...spalanie z trasy 10,2 LPG ... więc jestem zadowolony jak na motor 3.2 i automat..

ps. pamiątka musi być ;)

IMG_20150903_184758.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0098.jpg

Przesiadka :banan:

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że na tej zostanę na długo 580ka na max wypasie,więcej już naprawdę nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...