Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie w okolicy dmuchneli naczepe z Cpn-u i nikt nic nie widział.. A pracownicy stacji nawet uwagi nie zwrócili na to.

Mam pytanie.. Zgubiłem wczoraj dowód osobisty a za tydzień mam wyjazd za granicę ciężarówką jako pasażer.. Mogę jechać z samym prawem jazdy? Bo paszport stracił ważność w 2013.

Edytowane przez xBladex

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie w okolicy dmuchneli naczepe z Cpn-u i nikt nic nie widział.. A pracownicy stacji nawet uwagi nie zwrócili na to.

Mam pytanie.. Zgubiłem wczoraj dowód osobisty a za tydzień mam wyjazd za granicę ciężarówką jako pasażer.. Mogę jechać z samym prawem jazdy? Bo paszport stracił ważność w 2013.

Prawo jazdy nie jest dokumentem tożsamości

Opublikowano

Jest dokumentem ze zdjęciem - ostatnio byłem z prawem jazdy na wyborach oraz referendum i odbieram listy na Poczcie.

Edytowane przez carrera369

Opublikowano

Jest dokumentem ze zdjęciem - ostatnio byłem z prawem jazdy na wyborach oraz referendum i odbieram listy na Poczcie.

Słowo klucz 'wyjazd za granicę' musi mieć paszport lub dowód

Opublikowano

Raczej 3 słowa ;)

Chodziło mi, że "dokument tożsamości" różnie można interpretować.

Edytowane przez carrera369

Opublikowano

dobra..jest czy nie.. nie będę ryzykował i poczekam na nowy dowód i sobie na spokojnie pojadę.

Opublikowano

witam a moze ktos z kolegów jest kierowcą w DB Schenker ? ja pomykam solówką :)

Opublikowano

Brak tu kaskaderów :grin:

Opublikowano

Siema.Kto gania na Volvo FH 12 2008 2012?

Kuźwa na 6 sztuk średnio co 2 lata nie można żadnego zapalić bo pada przewód między rozrusznikiem a tym przekaznikiem obok.Normalnie koroduje, przegrzewa się i nie łączy.Podejrzewam że wina temperatury bo wyżej turbo i wody spod kół.Jak sobie z tym poradziliscie.Bo cwane serwisy wystawiają rachunki za wymianę przekaźnika lub elektrowlacznika a tak naprawdę wymieniają tylko 20cm kabelka. [emoji6]

Opublikowano

Panowie a my narzekamy na nasze sprzęty,a tu Grek taką babcią przyleciał :D

20151023_153938.jpg


20151023_153959.jpg

Opublikowano

Koneser :decayed:


I przy okazji pytanie, zaczynając pracę w nocy maksymalny czas nie może przekroczyć 13 godzin, z doświadczenia inspektor patrzy na to czy spokojnie mogę iść na 15 godzin?

Opublikowano

Nie 13h tylko 10h :wink:

Opublikowano

Taką scania przyjeżdżał do na na firmę hakowiec i v8 pod kabiną.

No i przyszło mi szukać roboty, firma zamyka się z dnia na dzień taki kryzys na złomowym rynku. Weź teraz znajdź normalnego psiewoźnika, a graniczy to z cudem.

Opublikowano

Nie 13h tylko 10h :wink:

Mówię o czasie pracy nie jazdy :wink:

Ty rzeczywiście :facepalm: Jak to wychodzi w praktyce? To jak do tej pory każdą pracę w nocy mam przejebaną :facepalm::grin:

Opublikowano

W praktyce ruszając w trybie nocnym masz 10h pracy, z wiosny mieliśmy szkolenie z inspektorem na firmie :wink:

Opublikowano

W praktyce ruszając w trybie nocnym masz 10h pracy, z wiosny mieliśmy szkolenie z inspektorem na firmie :wink:

Tylko czy faktycznie inspektorzy pilnują tego?

Opublikowano

Musiałbyś trafić upierdliwca na drodze żeby się do tego doebał,ale przy kontroli na firmie to już niestety inna bajka

Opublikowano

Dzięki uszko :hi::decayed:

Opublikowano

Witka, no i oficjalnie jutro składam wypowiedzenie w robocie :) koniec z szoferką....

Zdałem dzisiaj już całość egzaminów na diagoste samochodowego ,

praca 8h dziennie, 200 m od domu :)) żyć nie umierać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.