Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

duffy to co B8 kiedy wpada? :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bezrobocie póki co, dzisiaj dzwonili że mam specjalnie nie jechać po papiery a w trasę jednak dopiero 13stego ;) wczoraj oddałem kluczyki od auta i pożegnałem starą firmę :)

Czemu do Niemca nie uderzysz? Ja wczoraj po psychotestach i lecę dalej z tematem :rolleyes:

Opublikowano

Why ide jeździć do Lipska (do Niemca) :decayed:

robisz c?


duffy to co B8 kiedy wpada? :naughty::decayed:

może pod koniec przyszłego roku jak sie wszystko ułoży ;)

Opublikowano

Why ide jeździć do Lipska (do Niemca) :decayed:

robisz c?

No i to się chwali :good: Robię wszystko jak leci :kox:

Opublikowano

Siedze na urlopie w sztokholmie ,ci to sie wożą ciężarówkami . Chyba zloże cv do szwedzkiego oddzialu swojej firmy hihi

Opublikowano

GILI, nie przejeżdżałeś czasem o 17 przez Człuchów? :chytry:

Tak.ostatnio czesto tam przyjeżdżam.

Opublikowano

Podobno teraz tak się robi. Kierowców zostawia się z problemem,takie są skutki.

Kumpel ostatnio zjechał z promu w Dunkierce i mu weszli do naczepy na pierwszej stacji,chociaż jechał w innym kierunku. Zatrzymał się koło Antwerpii,padło hasło "Londyn wysiadka" i ciapaty powybiegały w krzaki...

Siedze na urlopie w sztokholmie ,ci to sie wożą ciężarówkami . Chyba zloże cv do szwedzkiego oddzialu swojej firmy hihi

zabrałeś aparat ??

Opublikowano

Bezpiecznych Świąt Wielkanocnych panowie .... :hi:

Opublikowano

Również życzę tyle powrotów co wyjazdów :hi:

Opublikowano

Podobno teraz tak się robi. Kierowców zostawia się z problemem,takie są skutki.

Kumpel ostatnio zjechał z promu w Dunkierce i mu weszli do naczepy na pierwszej stacji,chociaż jechał w innym kierunku. Zatrzymał się koło Antwerpii,padło hasło "Londyn wysiadka" i ciapaty powybiegały w krzaki...

Siedze na urlopie w sztokholmie ,ci to sie wożą ciężarówkami . Chyba zloże cv do szwedzkiego oddzialu swojej firmy hihi

zabrałeś aparat ??

Zabrałem :wink: Znajdę chwilę to podjadę na autostradę próbie foty bo tu same linki latają :kox: .W mieście normalne zestawy,a najlepsze ze po parkingach same polaczki
Opublikowano

po parkingach same polaczki

to akurat europejski standard....są miejsca,gdzie jest też sporo romków.

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Wesołych Świąt Wszystkim :hi:

Opublikowano

Mokrych Jajek :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj 12 h pracy,dwa kursy i najechane cale 24 km masakra ... :decayed:

Opublikowano

To ładnie ja robie od 3 rano do 0:30 i będzie ze sto km. Żeby nie było to robie na terenie portu, a tu tacho nie obowiązuje

Opublikowano

To ładnie ja robie od 3 rano do 0:30 i będzie ze sto km. Żeby nie było to robie na terenie portu, a tu tacho nie obowiązuje

Patryk nie gadaj, że pracujesz 21,5 godziny na dobę. ??? Kuźwa wielbłądy mają lżej. :angry:

Opublikowano

Raz na dwa miesiące ładujemy statek złomem, a załadunek trwa 24/h.Dotego jeszcze nie miałem zamiennika bo zmiana ma 12 h to tak wyszło ale rzadko mi się zdarza po tyle godzin robić, choć jak odcinek dostaje to micha się cieszy

Opublikowano

Niestety, statek nie poczeka :)

Opublikowano

Poczeka ale sporo kosztuje ponad planowy przestój

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.