Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ciężkie czasy, tylko skonczy się rozbudowa firm z1do 100 wozów w ciągu roku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


co drugi szofer w aucie na niemieckich tablicach będzie mówił dzień dobry

od kwietnia na pewno jeden więcej, dostałem dzisiaj pracę w Lipsku, drugiego kwietnia odbiór papierów a po świętach do pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10959532_898359066862895_903616821535269

:kox:

Duża paczka od Schenkera :grin:

co drugi szofer w aucie na niemieckich tablicach będzie mówił dzień dobry

od kwietnia na pewno jeden więcej, dostałem dzisiaj pracę w Lipsku, drugiego kwietnia odbiór papierów a po świętach do pracy ;)

Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś Manem tgx 18.480? Mamy tego poliftingowej 2013 rok, 100 tys przebiegu. Szukamy w nim co jest nie tak, ze tyle pali. Na serwisie na razie nic nie wyszło. Spalanie 34-36 litrów średnia z gps. Podejrzewam komputer, ktorej byl wymieniany w serwisie, bo znów według komp wskazania blisko 40. Liczone na kartce spalanie jest podobne jak z gps.

Moze macie znajomych, co mogliby cos doradzić. Autko świeże jeszcze a tu takie cyrki

Bede wdzięczny za pomoc

też mamy tego tyle że 26.480 z czerwca 2013 i pod transportem drewna spalanie wychodzi mu według komputera 46l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latanie wokół komina i po lasach z drewnem to nie to samo co autobahny z firaną.

Ja woziłem gruz wanną na krótkich odcinkach ostatnio i stary bajbuch palił ponad 50 wg kompa, Nie ma do czego tego porównywać.

Edytowane przez jihaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę 26.480 z 2006 roku z drewnem, z tym że krótkie odcinki (20-60) km i ostatnio mi wyszła norma 62 i to przy dystrybutorze a nie według komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to jest inna liga. Nie ma co porównywać to firanek dalekobieżnych. :)

Ja jeżdżę maksymalnie 150 km i rzadko kiedy udaje mi się zejść poniżej 40 litrów. Ale nikt na to nie patrzy, ile wleję, tyle zeżre i cześć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Robur Mp3 26.41 Chlodnia tandem Rzadko schodzi ponizej 40l/100km

Przebiegi dzienne to 150-200km. Co prawda szefostwo liczy spalanie, ale rozni sie ono i jest zaleznie od wydajnosci kierowcy. Ladownosc to 38palet, a jak regularnie jezdzisz z 45-50Paletami i chcesz byc punktualny, to auto nie bedzie malo palilo.

A jak jezdzisz niedoladowany i 60km/h po landowkach to i spalanie jest male, ale te 10-20L na dzien nie jest warte tego...


za***ista :kox: 3 ośki?

jutro jadę do Lipska na rozmowę o pracę, jak się uda to trzeba się będzie nauczyć cofać z przyczepą na dyszlu :huh:

trudno się przyzwyczaić po przesiadce z ciągnika z naczepą?

Jezdzilem zmiennie, raz takim, raz takim. Ciezko bylo sie przestawiac, ale jak masz talent to dasz rade. Taki trick: Jak przy cofaniu ci sie przyczepa wychyla z jakiejs strony, to krecisz w te strone. :decayed: Ale widzialem tez takich ktorzy nie byli do tego stworzeni- poobrywane lampy, blotniki i inne oslony... -jednen wyyebal na moich oczach w dyszel w nocy zapierdzielal po placu DPD... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mp4 jest znacznie ekonomiczniejszy 45-50ton calkowitej. Jedynka z Pomorza do Katowic 30-32 srednio,na Litwe do 34l maksymalnie. Srednia ze 107tys.km miał 28l. Na pusto duzo zbijal,chociaz i tak wazyl ponad 20t i jechalo sie znacznie szybciej.

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Gość miał jechać na prawym kierunku i uja by mu zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela w Trento,ale było za zimno na grila.. :kwasny:

DSC_0601.jpg

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilon w niedziele to my jedlismy sniadanko w BT.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezrobocie póki co, dzisiaj dzwonili że mam specjalnie nie jechać po papiery a w trasę jednak dopiero 13stego ;) wczoraj oddałem kluczyki od auta i pożegnałem starą firmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...