Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawy temat... :)

Wydaje mi się, że większość jednak źle interpretuje to co pisze Tomeks.

Prawda jest taka, że kto by tu nie przyszedł to będzie twierdził, że jego praca jest bardzo odpowiedzialna a czy bardziej/mniej od innych to subiektywna ocena.

Co do transportowców (szefów)..., prowadziłem jednemu takiemu księgowość firmy transportowej, ma 3 auta. Szkoda mi było zawsze tych kierowców bo dawał im jakieś śmieszne umowy zlecenia i płacił głównie delegacjami a jeździli po całej Europie. Jak sie go pytałem czemu tak robi to mówił, że wszyscy tak robią. Wielu tu widzę kierowców, faktycznie taka jest praktyka?

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

10653510_740014216036369_662672668686798

Gili w nowej firmie widać, że sobie radzi :P

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Gili u poprzedniego pracodawcy wozil mieso,widac po kaldonie ze gosciu go wyjebal z roboty.... :decayed:

Opublikowano

Pany szukam roboty na śląsku na C albo na CE bo akurat robie E także to kwestia 1,5 miesiąca, najlepiej w koło komina albo weekendy w chacie czy tam zjazd w środku tygodnia chociaz na noc do chaty. jestem z okolic Pyrzowic. Nie mam jakichś tam wymagań byle by było uczciwe wynagrodzenie kokosów nie wymagam. Jak by ktoś cos wiedział to prosze o jakie info. może byc 4oś wywrotka czy kontener albo firana

Opublikowano

10653510_740014216036369_662672668686798

Gili w nowej firmie widać, że sobie radzi :P

to nie ja :)

Gili u poprzedniego pracodawcy wozil mieso,widac po kaldonie ze gosciu go wyjebal z roboty.... :decayed:

ileż można jeść schabowe...?wy***ałem się sam :decayed:

Opublikowano

Poszukiwany kierowca c+e na Europę, na firanka bądź Chlodnie

Jak sie dowiem czegoś wiecej, napisze, system 2 na 1, auta nowe, bądź roczne, naczepy nowe. Jak ktoś zainteresowany pisać bede sie dowiadywał. Baza okolice Częstochowy

Opublikowano

Ktoś mi powie dlaczego w Scanii 124 nie mam górnej skrzyni?

Opublikowano

Ktoś mi powie dlaczego w Scanii 124 nie mam górnej skrzyni?

sprawdź bezpiecznik(są chyba nawet 2) jak wymienisz i dalej się przepala,to zwarcie w kostce gdzie wpina się wiązkę elektrozaworu,a jeśli prąd dochodzi,to sam elektrozawór..

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Z elektryki i powietrza wszystko sprawne, w skrzyni coś poszło. Prędkość maksymalna 27 km/h, 200 km do przjechania :D

Opublikowano

Ktoś mi powie dlaczego w Scanii 124 nie mam górnej skrzyni?

Zapytaj na waga ciężka,tam są magicy i ci pomogą.... :wink:

http://www.wagaciezka.com/

Edytowane przez wypsiu

Opublikowano

Ktoś mi powie dlaczego w Scanii 124 nie mam górnej skrzyni?

sprawdź bezpiecznik(są chyba nawet 2) jak wymienisz i dalej się przepala,to zwarcie w kostce gdzie wpina się wiązkę elektrozaworu,a jeśli prąd dochodzi,to sam elektrozawór..

mi 2 razy poszło przy samym krążku na drążku zmiany biegów..

ps. wczoraj natknąłem się na pewien serial na YT .. muszę powiedzieć, że wkręcił mnie na maksa .. historia firmy która zajmuje się holowaniem / wyciąganiem ciężarówek itp....

https://www.youtube.com/watch?v=4znmze4vElI

pół nocy oglądałem ;D

Opublikowano

często w tv leci, ale na jakim kanale to ci nie powiem, bo o ile się dobrze orientuje to na kilku

Opublikowano

Często leci na DTX i National Geographic

Opublikowano

Panowie, jestem na etapie egzaminu teoretycznego na C i trafiłem na pytanie którego odpowiedź ciężko znaleźć. Mianowicie: "przewóz leków pojazdem ciężarowym o DMC 14 ton jest dozwolony:"

A) Wszystkie dni tygodnia

B) od pon do piątku

C) tylko w sobotę i niedzielę

Pytanie jak dla mnie bezsensowne przy egzaminach na kat C, takie pytania powinny być na kursach przewozu rzeczy. Co najgorsze te pytanie jest za 3pkt, a mi dziś jednego pkt do zdania egzaminu zabrakło :facepalm:

Opublikowano

Tomeks w trakcie belgijskiego testu :grin:

foto,2,16889,550.jpg

Opublikowano

:decayed:

Panowie, jestem na etapie egzaminu teoretycznego na C i trafiłem na pytanie którego odpowiedź ciężko znaleźć. Mianowicie: "przewóz leków pojazdem ciężarowym o DMC 14 ton jest dozwolony:"

A) Wszystkie dni tygodnia

B) od pon do piątku

C) tylko w sobotę i niedzielę

Pytanie jak dla mnie bezsensowne przy egzaminach na kat C, takie pytania powinny być na kursach przewozu rzeczy. Co najgorsze te pytanie jest za 3pkt, a mi dziś jednego pkt do zdania egzaminu zabrakło :facepalm:

Przeciez przewóz leków jest wyłączony z zakazu weekendowego,wiec A,nawet ja to wiem :decayed:

Edytowane przez Tomeks

Opublikowano

Czyli wychodzi na to że dobrze zaznaczyłem, ehh gdzieś indziej musiałem zgubić punkty :kwasny: aaa było pytanko o za wysokie ciśnienie w oponach:

a ) wydłuża drogę hamowania

b ) skraca drogę hamowania

c ) nie ma wpływu

Niskie ciśnienie wydłuża drogę, ale czy za wysokie też? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.