Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

:facepalm:

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wracajac do zarobkow- ja mam 15€ na godzine, wiec da sie. Ale max 10H/Dzien i max 5 dni / Tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..też się dziwię,że 8.50,jest takim wielkim zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,50€ to najniższa krajowa która weszła właśnie w życie. To punkt umowy koalicyjnej obecnego rzadu, który obiecali.

Może być ze po następnych wyborach to zmienią, bo to jest poważna ingerencja w zasady wolnego rynku. Coś na wzór tego co mieliśmy za komuny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pytanie

jest jakas puszka typu toll collect lub geo box, ale na cala Europe? Bo jesli ktos jezdzi po Europie to nie sposob co chwile wykupowac winiety

Niemcy- toll Collect

Austria- Go Box

Czechy- Myto CZ

Slowacja- Myto SK

WLochy- Telepass

Francja- Tis-pl

Hiszpania Via T

Szwajcaria jakis podatek, wiec juz inna bajka

prosze o Wasza podpowiedz

dzieki

Edytowane przez mojeA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na przednią szybę i wiadomo,kto jeździ po wielu krajach,bo niema nic uniwersalnego,więcej,często masz urządzenie i tak płacisz na bramkach jak np w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu perełki podczas rozmów o pracę:

Sytuacja wygląda następująco - dzwonię - ogłoszenie kat C, trasy nocne. Odzywa się (sądząc po głosie) kobieta po 50stce i po paru sekundach pyta mnie ile mam lat, nie pytając wcześniej o doświadczenie, jakie kategorie prawa jazdy posiadam itd, a sam nie zdążyłem jej tego przedstawić więc grzecznie odpowiadam - 23 lata. Na co słyszę odpowiedź: "oj to nie wiem czy Pan sobie poradzi z takim dużym samochodem" (chodzi o solówkę 26t DMC), na co ja nadmieniam Pani, że posiadam również kat CE, jeździłem zestawem 40ton, posiadam również doświadczenie na takiej solówce. Ale tak jakbym mówił do ściany bo znowu słyszę: "...Pan jest taki młody, a tak w ogóle...to zna Pan i umie obsługiwać przebijaną skrzynie biegów?"

:wallbash:

ZAŁAMAŁEM RĘCE i szybko skończyłem rozmowę :facepalm::OMG:

Edytowane przez Revor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej zacząć karierę w tym zawodzie w okolicach 30tki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Revor, musisz popracować parę lat na budowie i przed trzydziestką spróbuj jeszcze raz uderzyć do tej firmy. :wink:

Wysłane batonikiem Kitkat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sytuacja ze środy

Jadę gdzieś koło Hanoweru i na radiu gość zaczyna prawić wywody na temat 8,5e że o uj chodzi że on ma już lepiej takie tam pierdoły,poczym mówi że lata nowym dafem na przerzutach 3/1 po czym 4/1 i ma 5700 i 6300 i stwierdza ze ma średnia 6kola na miesiąc i jest po tygodniu w domu,ma czas na wszystko i takie brednie, a wogle nie rozumie wszystkich co co weekend są w domu :facepalm:

W końcu nie wytrzymałem i mu na to że on uj nie zarobek ma i tak i tak siedzi mniej w domu niż większość z nas.

On.ze w d*pie byłem i g. widzialem :facepalm:

Ja. Wilczaka;

-do piątku do poniedziałku siedzę czyli 3 nocki,

-czyli 2 dni mogę na bani chodzić :grin:

-3 razy kobietę w tyle klepnac :D

-czyli w skali miesiąca dobre 8 dni na bani mogę być i 12x kobietę klepie, a ty raptem 5x bania i 6 sobie klepniesz :D

On. Dalej swoje ze uj się znam i wcale tak nie jest i dalej na swoim :facepalm:

Ja. A jak wracasz po tych 3 tygodniach to twoja nie mówi ze migrenę ma? :grin:

On. Cisza

Ja. Czyli z 6 klapsow robi ci się dwa :polew:

Po czym ktoś się włączył w rozmowę i pyta się go czy z rogami mieści się w swojej dużej kabinie :grin:

On. Nie skumał o co kaman i polewa na radiu

Panowie ja się pytam gdzie szacunek do siebie :facepalm:

I jak ma być dobrze w tym kraju?

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temu zmieniłem branże. Nie da rady się dogadać między swoimi, a co dopiero z obcym. W kołchozie co mieliśmy 50 aut, to najlepiej samemu było jeździć, bo inaczej byś do głowy dostał. Potem inna firma auta i było ok. jak firma rozrosła się do 10, to i podejście szefostwa się zmieniło, a i znaleźli się kierowcy co mogli jeździć dalej,dłużej i za mniej, a nawet nie był dla nich problemem weekend po za domem. :facepalm:

Musiałem się wyżalić, aczkolwiek wiem, że wszyscy to znają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno zrozumieć,kobietę,a jeszcze trudniej szofera co uwielbia w sobotnie popołudnie popijać piwko i podziwiać dopiero co wypolerowane alusy na parkingu 1000km od domu.

Rano można chodzić dookoła składu i przypilnować,żeby nikt tej pracy nie osikał. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja się pytam gdzie szacunek do siebie :facepalm:

I jak ma być dobrze w tym kraju?

Nie będzie dobrze ostatnio gadam z koleżką mówi do mnie, że on nie musi spać odpoczywać może jeździć długo i więcej bo to lubi aby mu tylko płacili. On jedynie chce mieć weekend wolny, a w tygodniu nie musi odpoczywać i się cieszy jak szef mu daje magnes. Jak będzie takich ludzi więcej to w tym zawodzie nigdy nie będzie dobrze:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jazda na magnesie to jest totalny debilizm... Takiego kierowce można nazwać od razu NIEWOLNIKIEM szefa. Co z tego, że może zarobi więcej? Ja najpierw widzę to, że szef takiego kierowcę po prostu dyma...

Powinni zaostrzyć przepisy i za jazdę na magnesie brać od razu na dołek, a potem powinni przynajmniej stawiać zarzut próby umyślnego spowodowania tragedii w ruchu lądowym! Skończyłoby się :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak prowadziłem beczki to była firma, która podstawiała 3 swoje auta. Kazali ich awizowac 5 razy w tygodniu na trasie Wegrow-Wilno.

Chłopakom to odpowiadało, ich szef kary brał na siebie, bo i tak mu sie to opłaciło. Kierowcy zarabiali i interes sie kręcił. Podobno jeden kiedyś podjechał porsche a drugi mustangiem... wiecie jak to jazda na beczkach, oprócz pensji była jeszcze druga pensja... podobno od tamtej pory juz nie pracują, ale dobrzy byli naprawdę. Oczywiście magnesu nie popieram. Pamietam zawsze było, bierz tych, którzy dojada, i niestety jak dalej tak będzie to nie dożyjemy uczciwej konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczciwa konkurencja ?

Ostatnio na pewnej betoniarni usłyszałem, że facet złożył oferte wozić beton 9 km w jedną stronę za 50 zł netto za kurs ... Ja się pytam ... jak to mu się k**wa opłaca ? Auto Man 6x4 .. kurs po ok 6m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...