Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Grubcio ty gdzieś po Rzeszowie śmigasz? :D

Nie, fura w leasingu :) śmigam po śląsku :)

z moją ksywą w firmie to śmieszna historia... do małych nie należe to darli się GRUBY aż pewnego dnia ktoś rzucił hasło, żeby mi przykro nie było to jest Grubcio... ;) gdzie teraz nie zajade to kierownicy, prezesi i kumple każdy mówi Grubcio ;)

jihaad 8x8 ? u mnie w firmie mamy teraz prawie same R'ki 2005/2006r moja jest jedna z starszych ale ze względu na elektryczny dach na pace nie chce tego auta zostawić.... co za lenistwo hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, stary grat, ale 8x8 z blokadami wszystkich czterech mostów. Nie jeżdżę nim już na co dzień, ale w terenie to szatan był. Teraz najczęściej koniki 4x4 z wywrotkami.

A elektryczna czy hydrauliczna plandeka to dobra rzecz. Doceni to kaźdy, kto robi więcej jak kilka kursów dziennie.

Wysłane batonikiem Kitkat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety 8x4.... mieliśmy kiedyś robotę wywózke gruzu na działke po drugiej stronie ulicy dosłownie 20 metrów.. życzliwi sąsiedzi dzwonili, że głośno to policja stała non stop i trzepali oczywiście za plandeki ... ja jako jedyny jeździłem z uśmiechem... reszta latała więcej z plandeką niż jeździła hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak robiłem przy budowie A2 Świecko - Nowy Tomyśl. Czasem po 10 kursów po dzisiejszej DK92 i nie było możliwości bez plandeki. Dawało w kość to skakanie po aucie.

Teraz najczęściej koniki 4x4 z wywrotkami.

Robury też z blokadami obu mostów:

20140816_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy w terenie, to sytuacja u mnie w pracy z przed kilku dni... :facepalm: Oczywiście to nie moja trzyośka :decayed:

gpLDYJa.jpg

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku u Repki jeździłem po budowach starym roburem koniem 4x4,potem cefką 6x4 z przyczepą,a na koniec Mercem mp3 6x6 solówką w wykopie.

6x4 ,to pomyłka na budowach trzeba wjeżdżać z towarem pod nos,a jak się nie można obrócić,bo to nie skręca, to ekipa zapiepsza atlasami,fadromami itp. żeby cię popchnąć,a wiadomo,że budowlaniec jest w stanie połamać wszystko :grin:

6x6 wygląda jak wóz drabniasty,ale w terenie jeździ niesamowicie,charakterystyka napędu Mercedesa,też nadaje się idealnie.

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, na prawdziwych budowach, w ciężkim terenie to tylko 6x6 i 8x8. Każda nienapędzana oś tylko przeszkadza.

Takie coś jeszcze wynalazłem. Oska ważyła jakieś 19 ton + 34-35 na plecach i ognień. Wariactwo to było, a tu jest jeszcze mały kiper. "Najlepsi" zamykali wagi 60t 4-oskami.

20091203.jpg

A pamiętacie jeszcze takie zimy? Sezon 2010/2011, autostrada A4:

20101225.jpg

Edytowane przez jihaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy lecę dzisiaj do Holandii miejscowość Tilburg, pytanie jak najlepiej tam jechać? W sensie Zgorzelec - Kassel - Dortmund czy uciekać górą czyli Olszyna - Magdeburg i na Hannover?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza wersja lepsza wg mnie, ale górą jest bardziej płasko

łajmi, może po tą szyszunię z battalionu jedziesz? :decayed:

Edytowane przez mech15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba też pojadę środkiem ;) A co też ci wziąć? :grin:


Ja zawsze jeździłam na A2 do A30 i resztę Beneluxem.

Ja ruszam ze śląska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na parę dni se zasiadłem w takie gówno :decayed:bfd3144c260a9ed8med.jpg

Na początku nie mogłem se miejsca znaleźć bo pozycja za kierą dla mnie porażka później jakoś się usadowiłem ,ale ten jeb.... automat o 9 rano już śniadania nie miałem bo nie wiedziałem co z wolną ręką zrobić :grin: .Aha najfajniejsze są w niej kamery nawet głowy przez okno nie wychylałem żeby pudło podczepić , postawić na przyczepie i podczepić przyczepę ( nawet jakbym wystawił głowę to i tak haka nie widać :wink: ) .

Nawet się zbiera ale 85 odcinka ,moje FH ma na 89 niby 4 km ale na obwodnicach robi różnice

Edytowane przez Patrykbor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piepsz Patryk fajne auto,tylko trochę trzepie i nisko się siedzi . :)


Przed dwoma tygodniami leciałem całą noc we mgle na minusie,tak wyglądałao auto DSC_0409.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzepie cala na poduchach jak i moje volvo. Załadowany buja jak na statku. A dwa razy miałem twojego bliźniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio latałem białym Tgx-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty towar wiozłem do tarnowskich gór d4030eff92df43cb201cbabe6b96172d.jpg

Towaru po sam dach, a waga 800 kg :kox: ale spowrotem już nie było tak lekko.. Małe paczuszki ale na papierze 24 Tony :-/ ab6ecbe7daa8978491ae4e679e3abde9.jpg

Podoba mi się ta jazda ;-) ciekawe jak będzie samemu się jeździło :grin:

Naciapane z Zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt Truckerzy...Tyle samo powrotów co wyjazdów w Nowym Roku :wink:

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również życzę szerokich dróg i tylu powrotów co wyjazdów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...