Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

:thumbup1:

Przedemna jeszcze kwalifikacje... Ale jakos motywacji brakuje zeby wydac tyle kasy jak szansa na robote znikoma. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A przedemna egzamin c+e, ale cały czas wale w ten sam słupek. Stres.....

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie kogoś dobrego, sprawdzonego na C+E z okolic Częstochowy? Potrzeba jest także na B. Do tej pory nikt konkretny się nie trafił. Wolałbym kogoś z polecenia. Zestaw Man 2015 rok 440 tgx z wysoka kabina, na firankę albo chłodnie, busy tak samo firana lub chłodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie kogoś dobrego, sprawdzonego na C+E z okolic Częstochowy? Potrzeba jest także na B. Do tej pory nikt konkretny się nie trafił. Wolałbym kogoś z polecenia. Zestaw Man 2015 rok 440 tgx z wysoka kabina, na firankę albo chłodnie, busy tak samo firana lub chłodnia.

Gdzie latacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[emoji106]1:

Przedemna jeszcze kwalifikacje... Ale jakos motywacji brakuje zeby wydac tyle kasy jak szansa na robote znikoma. :facepalm:

Gratulacje

Dzięki :grin: też nie miałem motywacji ale gdy szukałem po znajomych roboty i się okazało że potrzebują kierowcy na już a ja z kwalifikacją w lesie to zrobiłem i jestem teraz o krok przed chlebodowcami :wink:

Naciapane z Zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie kogoś dobrego, sprawdzonego na C+E z okolic Częstochowy? Potrzeba jest także na B. Do tej pory nikt konkretny się nie trafił. Wolałbym kogoś z polecenia. Zestaw Man 2015 rok 440 tgx z wysoka kabina, na firankę albo chłodnie, busy tak samo firana lub chłodnia.

Gdzie latacie?

Właśnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokladnij

Pl-unia-Pl, czy uni a w domu raz na miesiac

Taka sytuacja z rana

Wyjezdzam rano ze stacji w Bielsku i na radiu

- kolego z iveco jestes

-jestem, co tam?

-jedziesz moze na Zawiercie?

-nie

-a nie wiesz jak najlepiej

-gdzie jestes?

-wyprzedzilem cie

-jedz na Tychy, S1 i za Podwarpiem bedziesz mial zjazd na Zawiercie

-jest to dobrze oznaczone

-tak

Mijam go a na szybie dwi navi wlaczone :facepalm:

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy gościa kiedyś w firmie, który w rekordowych tygodniach używał 3x navi. Oczywiście miał największe problemy gdziekolwiek trafić [pracowało około 50 kierowców]

Da się? Da :grin:


Mnie w uja hołek robił, i go zwolnilem :lol:

Ja jak Krzysia zwolniłem, to się obraził, kiedy włączyłem navi innym razem, to się nie odzywał, musiałem zmienić na Kasię i tak już zostało :wink:

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dziś dziewicza trasa z wawy do Krk, pod okiem starszego ;-) jak dobrze pójdzie to w styczniu siadam na zestaw :-D

Naciapane z Zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dziś dziewicza trasa z wawy do Krk, pod okiem starszego ;-) jak dobrze pójdzie to w styczniu siadam na zestaw :-D

Naciapane z Zetki

Szerokiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wolne.... moja scania wyzioneła ducha... chyba panewke chyciło ..... także tego... będzie teraz 420 koni a nie 380 w czteroośce hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dziś dziewicza trasa z wawy do Krk, pod okiem starszego ;-) jak dobrze pójdzie to w styczniu siadam na zestaw :-D

Naciapane z Zetki

Szerokiej :)

Dzięki :hi:

Dojechałem do Myślenic [emoji1] nawet fajnie się jechało, ale szerokie to w uj :-P ale powoli się ogarnie :grin:

Naciapane z Zetki

Powróciłem z podróży, wrażenia na tak :-D trasa ok, ale gdzieś gdzie są wąskie drogi np. z Radziejowic do Błonia i to w nocy to jakaś masakra... :-/ wąsko drogi z każdej strony brakuje :-P ale się pojeździ i człowiek się przyzwyczai :-D pozdrowienia i do zobaczenia na drodze :hi:

Naciapane z Zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się zabrales za smiganie tydzień po egzaminie:kox:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się zabrales za smiganie tydzień po egzaminie:kox:

Tapnięte z SGS5

Nie ma lipy :kox: tyle kasy poszło to teraz hajs musi się zgadzać :grin: w styczniu idę juz zarobkowo jeździć :wink: zobaczymy jak to Będzie...

Naciapane z Zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma być? Najlepiej stres a następnie rutyna ;-)

.

Co do wiary w swoje umiejętności to ja przed drugą trasa samemu powaliłem rogiem chłodni kutom bramę i uszkodziłem płot na firmie , a kumpel w zeszłym tygodniu na Krzywej łapnoł bokiem beton i wyebal kosztów na 20kola +lawete i paliwo (na browar mu się spieszyło do nas )

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stres to napewno będzie ;-) daje sobie z miesiąc i będzie rutyna :-D

Naciapane z Zetki

Ale umiejętności to się będzie latami nabierać ;-) mam nadzieje że obejdzie się bez takich niespodzianek:-P ale nic nie można przewidzieć :-)

Naciapane z Zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...