Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy mam takie pytanko:

1.

Robię pauzę weekendową, mam wystawioną weekendówkę np. do 9rano w poniedziałek.

Natomiast 45h pauzy mija powiedzmy o 8:00 i wtedy też wkładam tarczkę i...

- czy mogę już ruszać, czy muszę poczekać do tej godziny do której mam wystawioną weekendówkę?

2.

Ewentualnie czy mogę robić tak, że weekendówkę mam wystawioną np. do 8:00 i wtedy też kończy się pauza 45h a wkładam tarczkę dopiero o 9:00 i wtedy ruszam? Tylko co wtedy z tą godziną nieudokumentowaną od 8 do 9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie możesz zacząć pracy wcześniej niż wykazane jest na weekendówce.

2. Wówczas z tyłu tarczki rysujesz "łóżko" między 8 a 9

Edytowane przez izka7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/video.php?v=10152572812137746&set=vb.572117745&type=2&theater

Wczoraj sie na taki zestaw natknąłem :grin:

Tym razem zdążyłem nagrać, poprzednim razem to samo tylko 5 wagoników skubaniec ciągną... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam pracy, byłem dzisiaj w 3 firmach i na razie lipa bo kierowców chcą wszędzie ale warunki kiepskie. w weekend szukam czegoś własnie u wroga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam pracy, byłem dzisiaj w 3 firmach i na razie lipa bo kierowców chcą wszędzie ale warunki kiepskie. w weekend szukam czegoś własnie u wroga ;)

a ja szukam kierowy :decayed:

jak mogę auto trzymać koło Zielonej Góry to poproszę o warunki umowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się ma Drutex "za sąsiada" to zawsze brak kierowców będzie :decayed::grin:

jakbyś słyszał jakie nieraz głupoty się ich tzn moich kierowców trzymają :facepalm: też byś się ciągle śmiał :polew:

W pomorskiem jest deficyt pracowników branży transportowej. w naszej firmie niema tygodnia żeby nie złożył kierowca podania,a jak chcieli któregoś przyjąć,to czekają 2 miesiące,bo wszyscy pracują,nareszcie przychodzi jeden od 1szego,bo 34tyś.km na 2 m-ce,to niesamowita przesada,nie te czasy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktoś może dzisiaj ? mistrz drugiego planu niebieski mercedes z przyczepą obojan http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/na-mazury-mazury-mazury,150132.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na trasie miesiąc temu widziałem gości z kamerą przy drodze,ale czasami się trafiają, nie oglądałem programu więc nie wiem dobrze czy źle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do porządku w autach . Tak wygląda kabina kawalera u nas w firmie :facepalm: po praniu jakieś dwa miechy temu

mznJr67.jpg?1

Z7Fse6W.jpg

A tu dal Edyty jak byś nie miała za dużo roboty na pudła :kox: . Dzisiaj na Chwaszczyńskiej w Gdyni

XX1BLiH.jpg


Nie obróciłem zdjęcia . Tylna ściana w kabinie się nie doprała i te plamy są na stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...