Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie u Austriaka dalej jest zakaz jazdy w nocy? Czy może się coś pozmieniało?

Euro 6 jedzie do 60km/h resta stoi.

Wypadek przed samym zjazdem Grudziądz końcówka największej górki na A1. Słyszałem dziś na cb,że wyjechał ktoś pod prąd.tak też wygląda po śladach hamowania ale nigdzie niema wzmianki,więc może chłopak zasnął lub miał wystrzał...Widywałem,to Volvo często na jedynce,szkoda człowieka...

http://www.radiogdansk.pl/index.php/wydarzenia/item/17067-czwartek-na-pomorskich-drogach.html

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnik to chyba z 90-lat FH-acz wiec jak się urwała kabina to wszystko mogło się tam wydarzyć ..... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pany z Austrią


18e7dd808a52c0f4ea561a923649b9f5.jpg Taka sytuacja w tym szarym dziś dniu [emoji1]

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

ja miałem kiedyś tak;

Zbieram brud bo szef zabronił myć

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mój ''stary'' kiedyś na bazie namalował mi trochę po złości słynne ''umyj mnie'' i myślał że mnie litość jednak weźmie.

Pod spodem podpisałam ''myjnia 100 zł''

W poniedziałek rano auto było czyste :-)

Edytowane przez izka7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś pracowałem u gościa co w sobotę rano wpadał na bazę i kontrola czystości.Jak auto było za***ane i kierowca w piątek jak zjechał olał mycie to na poniedziałek miał auto umyte i w środku fakturę z myjnie.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak szczerze mówiąc, to w niektórych przypadkach jest to jakieś rozwiązanie.

Miałam okazję w zastępstwie jechać MB MP3 dokładnie półrocznym. To co zastałam wchodząc do kabiny to koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezawsze jestem na bierząco,ale rozumiem,że koleżanka mieszka w Danii i jeździ ciężarówką??

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony ciągnik z chłodnią Obojan mijany dzisiaj na Podwarpiu... Repki Dragon Age mijany w Siewierzu ... :)

Jeśli chodzi o czystość po urodzeniu córki miałem 2 tyg. ojcowskiego.. z doskoku jeździł mój szef .. tyle ile robił kursów tyle leżało kubków z orlena i opakowań po paluszkach.. oczywiście powiedział, że jest troche brudno ale, że wysypie sie wszystko od strony pasażera to już nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...