Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Talib qurwa co to za beton chyba bez cementu bo prawdziwe bloto w stanie spoczynku w letniej temperaturze to rozladujesz ale w jednym kawale ..... :decayed:

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gili trochę byś się w stolcu ubabrał :decayed:

Edytowane przez Patrykbor

Opublikowano

Zwar jowales ;/

Opublikowano

I czasami sobie :seksiasty:

Opublikowano

Talib qurwa co to za beton chyba bez cementu bo prawdziwe bloto w stanie spoczynku w letniej temperaturze to rozladujesz ale w jednym kawale ..... :decayed:

a taki jakiś dziwny... wylewasz go pod rozścielacz na drodze co Cie pcha w dupe :D jak postałem godzine na budowie i chciałem wysypać go to było tak ... nic nic nic i jeb jak jebło to myślałem że mi kręgosłup połamie... 8m3 naraz :D

Opublikowano

Chudy beton zapewne.

Opublikowano
  • Autor

arype3a9.jpg

ru9e2aba.jpgynymy7a6.jpg

Dzisiaj widziałem i nas typa który jeździ sobie z papuga. :facepalm:

Rozumiem pies, kot..., ale papuga?

6ysagysa.jpg

A to moja robota- nie zawsze jest kolorowo :jerk:

Opublikowano

Koledzy jeśli jutro ktoś z was wybiera sie drogą nr 77 Sandomierz -Nisko.. to informuje ze ma być zamknięta gdyż z Gorzyc do Stalowej Woli będzie jechał nią transport podnadgabarytowy o wadze 460ton.Objazd jest przez Tarnobrzeg,Grębów i dalej do Stalowej Woli.Droga ma byc zablokowna od godziny 6 rano..Jechać mają od 16 do 20 godzin.

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

jakis transformator? masz dokładniejsze info? :)

Opublikowano

Poproszę fotorelacje

Opublikowano

tak dokładnie to jest to.. jak da rade to zrobie foty bo do 15 jestem w pracy.. to jest jakaś turbina gazowa czy coś..

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Koledzy jeśli jutro ktoś z was wybiera sie drogą nr 77 Sandomierz -Nisko.. to informuje ze ma być zamknięta gdyż z Gorzyc do Stalowej Woli będzie jechał nią transport podnadgabarytowy o wadze 460ton.Objazd jest przez Tarnobrzeg,Grębów i dalej do Stalowej Woli.Droga ma byc zablokowna od godziny 6 rano..Jechać mają od 16 do 20 godzin.

Jest zamknięta tylko jutro? Będę tam jechał w niedzielę ok. południa.

Opublikowano

Z tego co wiem to na pewno jutro na 100%..powiec mi gdzie chcesz jechać to cie poprowadzę bokiem.Na tej trasie w najgorszym wypadku będą utrudnienia do jutra do godziny 6 rano..

Fotek nie mam...bo odebrałem auto od mechanika o 20..Cała turbina od 21 wjechała na teren elektrowni Stalowa Wola.Film po nizej

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/23-08-2014-delikatna-operacja-turbina-i-generator-jada-do-elektrowni-w-stalowej-woli,1333348.html?playlist_id=17542

Transport był podzielony na dwie części.Na jednej modułówce jechał generator a na drugiej turbina..całość ważyła 750ton.

3a6z3avt7vrj.jpg

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Swojego czasu pracowałem w firmie Geldof.be i czasami miałem okazję posterować taką niskopodwoziową naczepą ale na fotce co zapodał duffy widzę że są dwie złączone ... :naughty:

l6s55vw3.jpg

Edytowane przez wypsiu

Opublikowano

,,,to dopiero transporty :kox: :kox:

chyba zgłupiałeś Tomaszu,że postanowiłeś zmienić robotę.. :ph34r:

Zmieniły się plany i jednak tam nie jechałem..

https://www.facebook.com/truckspotters/photos/a.376294419122207.94118.375872245831091/691240270960952/?type=1&theater

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Gili to twój actros?

Opublikowano

Firmy :)

Opublikowano

No chodziło mi czy ty nim jeździsz?ladny skubaniec

Opublikowano

Nie chciałem zejść z poprzedniego Mp3,pół roku się przyzwyczajałem,ale jest już ok :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.