Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Gilon jeździł volvo -volvo najlepsze,jezdzi mercem -merc najlepszy,cały Gili :D ,z osobowkami ma to samo :P

:decayed: :decayed:

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cały czas uważam,że Volvo jest najlepsze, ale ma kilka rażących wad, zimą pożyczałem na Szypliszkach prąd 3miesięcznemu FHczowi,to mnie strasznie podłamało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakiś inny byl ten chińczyk..jeszcze nie widziałem żeby Volvo nie odpalili w zimie..moze drajwer za dużo elektroniki mial i pady aku..w niedzielę miałeś jechac w moje okolice Mp4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk odpalał nawet na 21wolt,mówię o nowym 11ka pauza. Tak miałem jechać,ale brałem powrót do góry.

Webasto nie było,takie złe,szczególnie mokre,rura spiro w Scanii zaczepiona na 2 szybkozłączkach w prawym schowku,to dopiero niedoróbka została tak w streamline :facepalm:

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawostka żeby nowe FH nie odpaliło..jednak więcej elektroniki swoje robi..kurde do szkoda ze sie ci plany zmieniły..jakbys kiedyś jechał to daj znać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba tylko ma scania dobra..ale volvo też ładne i ladnie mrucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele stały 2 naczepy i mój członowiec pod rampą padło stwierdzenie z przyczepą fajnie się jeździ zimą,a jednak nie tu Volvo ładnie trzyma elektronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zgłupiałeś Tomaszu,że postanowiłeś zmienić robotę.. :ph34r:

Gili teraz mam robótkę spokojną na miejscu codziennie w domku nie muszę ganiać 100 km w jedną mańkę do roboty i lepsza kasa i warunki .... :wink:

A co do dzisiejszych ciężarówek to chyba nie ma faworyta,jeśli jest auto nowe to czy to będzie Szwedka czy paryżanka albo coś od helmutów to wszystkim się przyjemnie jeździ.

Oczywiście mogą tylko narzekać kierowcy co siedzą w budzie po 3-4 miechy i im się nie dziwie bo przepisy europejskie przewidują pracę kierowcy MAX od poniedziałku do piątku... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to było dzisiaj,to nie ja bo o 5,45 byłem gdzieś w okolicy Pisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sytuacja:

dzisiaj w Niemczech przed Dreznem na wiadukcie stała sobie odległościówka. zobaczyłem w ostatniej chwili a że pod górkę dochodziłem auto przede mną, to kierunek i na lewo, odległości przepisowej na 100% nie było a mój zestaw był już w połowie na prawym a w połowie na środkowym pasie

pytanie za 100 pkt. czy zawsze widoczny jest błysk jak to ustrojstwo zrobi fotkę? akcja w południe, było pochmurno, na pewno była lampa i na pewno nie błysnęła

Edytowane przez duffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sytuacja:

dzisiaj w Niemczech przed Dreznem na wiadukcie stała sobie odległościówka. zobaczyłem w ostatniej chwili a że pod górkę dochodziłem auto przede mną, to kierunek i na lewo, odległości przepisowej na 100% nie było a mój zestaw był już w połowie na prawym a w połowie na środkowym pasie

pytanie za 100 pkt. czy zawsze widoczny jest błysk jak to ustrojstwo zrobi fotkę? akcja w południe, było pochmurno, na pewno była lampa i na pewno nie błysnęła

Nie musi błysnąć,ale może nic nie przyślą :)

Taki sam Mietek kutfa

Nie taki sam,bo mniejsza kabina,dłuższa paka,krótsza przyczepa od tej co mam teraz :decayed: jeździłem tym zestawem zimą..

http://www.truck-spotters.eu/index.php?topic=4843.0

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Volvo to nie mylić osobówek chińczyk z ciężarowymi.Ciężarowe zostają nadal produkowane przez Szwecką firmę więc Gili kierowcy nie umrą na raka bo środki klepią w renówce... :wink:

Do naszej firmy w piątek dotarł najnowszy model Volvo FMX a za tydzień ma dojechać jeszcze jeden zestaw ciągnik z naczepą gruchą ładowność 11 m sześciennych.... :wink:

agsorlxu.jpg

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno rozłączyły się,te dwie firmy,postaw go zamkniętego na kilka słonecznych dni,to się nawąchasz :grin:

Masz tam szaszłykaża na bazie ? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tam szaszłykaża na bazie ? :whistling:

Nie w piątek mieliśmy na firmie imprezę do białego rana za dobry sezon .... :wink:

qr64lyi7.jpg

goi3b3g2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...