Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jak firma może być konkurencyjna,jak niemiecka płaci za czas pracy,a reszta za każdą godzinę pobytu plus dieta.

Kto ci takich bzdur Gili nagadał że Helmut płaci za czas pracy,płaci od tej godziny o której zaczniesz i do tej kiedy skończysz.

Jeśli śmigasz od poniedziałku do piątku to też maż diety i premie.

W BE masz też stawkę godzinną plus nieopodatkowane premie dla kierowcy + 1,60 euro/h i jak dobrze pamiętam 56 euro za kimanie w budzie + 50% jazda nocki itp.

Wiec polski dziattrans robi tą robotę za 50% .... :wink:

To i tak nieźle,bo nikt w pl. nie pracuje za 50% stawki belgijskiej :)

Drugie to,że jeszcze nikt nie wie jak to interpretować,bo żaden prawnik nie wydał jednoznacznej opinii,jest tak nawet w linku etransporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2-3tyś.zł do max3,5 Za granicą,nie koniecznie De.bo ciężko 2 tygodnie po samych Niemcach jeździć, zależy też jaka firma i co robi.

Kiedyś częściej się widziałem na parkingach z polakami i słyszałem o innych płacach ale niech będzie te 700 euro 2 tygodnie. Wiec dla kierowcy z europy zachodniej pracodawca za jazdę od poniedziałku do piątku płaci jakieś 700 euro netto ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-3tyś.zł do max3,5 Za granicą,nie koniecznie De.bo ciężko 2 tygodnie po samych Niemcach jeździć, zależy też jaka firma i co robi.

Kiedyś częściej się widziałem na parkingach z polakami i słyszałem o innych płacach ale niech będzie te 700 euro 2 tygodnie. Wiec dla kierowcy z europy zachodniej pracodawca za jazdę od poniedziałku do piątku płaci jakieś 700 euro netto ... :wink:

Pisałem z dietą,tak,że nie wiem ja nie znam nikogo kto ma mniej,w ostatniej robocie małem nawet więcej,ale oczy lepiłem już na taśmę dwustronną,żeby nie wypadły.

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek sprawa jest prosta,kierowcy z europy wschodniej może i dużo nie zarabiają, ale usługi właścicieli firm transportowych są coraz droższe.Nowe auta czy całe zestawy rozbudowane firmy biura itp wiec wydatki rosną i kredyty trzeba spłacać.

Gospodarka europy zachodniej już wyszła na prostą, u nas w firmie również są składane ofert podwykonawców z PL,RO jest zakaz ogólny firm z zewnątrz tylko podpisują kontrakty z firmami BE.

Obecnie mamy taki nawał roboty że masakra i nie ważne że to początek roku,pierwszy dzień i zapierdol.Teraz przerobili system załadowczy że jest w stanie załadować dwa zestawy w ciągu 4 min .... :heat:

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek sprawa jest prosta,kierowcy z europy wschodniej może i dużo nie zarabiają, ale usługi właścicieli firm transportowych są coraz droższe.Nowe auta czy całe zestawy rozbudowane firmy biura itp wiec wydatki rosną i kredyty trzeba spłacać.

Gospodarka europy zachodniej już wyszła na prostą, u nas w firmie również są składane ofert podwykonawców z PL,RO jest zakaz ogólny firm z zewnątrz tylko podpisują kontrakty z firmami BE.

Obecnie mamy taki nawał roboty że masakra i nie ważne że to początek roku,pierwszy dzień i zapierdol.Teraz przerobili system załadowczy że jest w stanie załadować dwa zestawy w ciągu 4 min .... :heat:

W Polsce jest,tak,że 90% szefów narzeka i tyleż samo przelewa na konto najniższą krajową,a jak kupi 2gi zestaw do firmy,to ma za rok ich już 7,

Gdyby otworzyli betoniarnie co pakuje gruszkę w 4 minuty,to co 2 ustawiało by się auto w kolejkę ,a co 10 zjechała by patelnia z piaskiem z wagi. Nikt,nie wie kiedy umrze komuna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie coś więcej o tag transport ze Strzelec Opolskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek sprawa jest prosta,kierowcy z europy wschodniej może i dużo nie zarabiają, ale usługi właścicieli firm transportowych są coraz droższe.Nowe auta czy całe zestawy rozbudowane firmy biura itp wiec wydatki rosną i kredyty trzeba spłacać.

Gospodarka europy zachodniej już wyszła na prostą, u nas w firmie również są składane ofert podwykonawców z PL,RO jest zakaz ogólny firm z zewnątrz tylko podpisują kontrakty z firmami BE.

Obecnie mamy taki nawał roboty że masakra i nie ważne że to początek roku,pierwszy dzień i zapierdol.Teraz przerobili system załadowczy że jest w stanie załadować dwa zestawy w ciągu 4 min .... :heat:

Masakra .... mi 8 m3 na scanie wrzucają nieraz na 4 zrzuty przez 10 minut...

Ktoś może wie coś więcej o tag transport ze Strzelec Opolskich?

tak... Polish Trucking BlowJob Girl tam jeździ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wolę Patrycje Rzenno :P


Polish Trucking BlowJob Girl tam jeździ :P

Dachowałem :polew:

Mają chłopaki teraz maskotke firmy... i rozrywkę na weekendy na parkingu hehehe Zabawa w słoneczko itp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się rozglądam teraz za robotą i natknąłem się na ciekawą ofertę, ale moja nie chce mnie puścić:

"WYSOKIE WYNAGRODZENIE GWARANTOWANE !!!

stały grafik systemu 4/1
Oferujemy Bardzo korzystne warunki,
zatrudnienia i ciekawą pracę na trasach międzynarodowych
załogi podwójne, mieszane (Pan Pani )
stałe trasy
nowoczesny tabor Mercedesy eur 6

Wypłata po zjedzie do domu nie czekasz na wypłatę !!! "

:D

Edytowane przez mech15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wolę Patrycje Rzenno :P

Polish Trucking BlowJob Girl tam jeździ :P

Dachowałem :polew:

Mają chłopaki teraz maskotke firmy... i rozrywkę na weekendy na parkingu hehehe Zabawa w słoneczko itp :P

:facepalm:

Edytowane przez carrera369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia ogromna zarówno dla rodziny tej kobiety jak i tego kierowcy ...

http://www.fakt.pl/wydarzenia/tragedia-pod-bytowem-tir-wjechal-w-sklep-nie-zyje-ekspedientka,artykuly,516252.html?utm_source=fb_rasp

fakt nigdy nie zawiedzie :facepalm: jak to czytam to się zastanawiam co za ludzie to piszą :kwasny: lubią bardzo koloryzować pewne sprawy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak zapytam czy Firma Tag nie jest czasem córka firmy Transannaberg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak zapytam czy Firma Tag nie jest czasem córka firmy Transannaberg?

wujek google mówi że tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tak myślałem. w strzelcach to jest w ujj tych firm ponadgabarytowych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...