Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaju ja też 98% de

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@kaju ile tak mniej więcej km robisz w miesiąc?

Opublikowano

W Polsce remonty są tak źle oznaczone,że takich sytuacji jest co raz więcej.

http://40ton.net/najechanie-tyl-gorzowem-filmy-przedniej-tylnej-kamery-auta-osobowego-ktore-zdazylo-uciec/

Ale też dużą role odgrywa zaglądanie do tel. lub laptop. Patrząc na prędkość ,to najeżdżający był czymś zajęty

Opublikowano

Napisze, że nawet zabezpieczenie ewentualnego wypadku na autostradzie to jakaś porażka w dniu wczorajszym wracałem z Poznania i na A2 był wypadek w stronę Świecka zrobił się korek, ale żadnego wozu obsługi technicznej nie było, aby ostrzegał światłami, że coś jest na drodze, a ludzie gonili i jak to się mówi w ostatniej chwili praktycznie musieli hamować :wallbash: Zresztą buli się za nią masę pieniędzy, a nie widać tzw. patroli autostradowych to ja tu u siebie na zwykłej "S" mam nonstop coś jedzie i sprawdza.

Opublikowano

W Polsce remonty są tak źle oznaczone,że takich sytuacji jest co raz więcej.

http://40ton.net/najechanie-tyl-gorzowem-filmy-przedniej-tylnej-kamery-auta-osobowego-ktore-zdazylo-uciec/

Pokazywali w tvn ten wypadek, kierowca scanii zginął.

Opublikowano

@kaju ile tak mniej więcej km robisz w miesiąc?

co drugi weekend zeruje licznik, jak zjeżdżam do domu. różnie, raz 4k, raz 4,7... różnie, wali mnie to, bo czy stoje czy jade, to mam stałke

Napisze, że nawet zabezpieczenie ewentualnego wypadku na autostradzie to jakaś porażka w dniu wczorajszym wracałem z Poznania i na A2 był wypadek w stronę Świecka zrobił się korek, ale żadnego wozu obsługi technicznej nie było, aby ostrzegał światłami, że coś jest na drodze, a ludzie gonili i jak to się mówi w ostatniej chwili praktycznie musieli hamować :wallbash: Zresztą buli się za nią masę pieniędzy, a nie widać tzw. patroli autostradowych to ja tu u siebie na zwykłej "S" mam nonstop coś jedzie i sprawdza.

też tamtędy akurat jechałem, korka było już około 8km, osobówka na lewym na dachu odpoczywała. najlepszy tekst któregoś na radiu: "no ale piesio przeeeeeżył" :polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Moje obecne żelazo...

a11c93501efcd31cmed.jpg

Opublikowano

ja już zjeżdżam do kraju, 150 do granicy :) dzisiaj Tychy i jutro przerzut z Raciborza pod baze, koło 13 weekend zaczne :kox: któryś tu o kilometry pytał. od zeszłego wtorku od godziny 11 przed południem mam tak:

5b0a6d53a3bfffeb642b452a36316659.jpg

a do zrobienia z jutrzejszym rzutem jakieś 800 :wink: na tym wyjeździe trochę jazdy pykło.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pierdqle,ale masz spalanie.

Tyle się powinno jeździec i zarobić żeby rodzinę wyżywić.

Opublikowano

duże? :eusathink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

najniżej 20,2 miałem, ale ja go nie oszczędzam, bo to tylko 220ps ma, on na pusto górke jak widzi to sam zwalnia, a gdzie jak mi 4t puszek załadują :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

oczywiście tu cały czas praktycznie załadowany, ale jak na pusto to i 18,6 go zadowoli :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pozdrawiam polskich truckerów :D

32a15dbf15714190.jpg

Opublikowano

duże? :eusathink:

Nie wiem. Jak zestaw waży 40 ton to z dycha dochodzi.

Zegary bardzo podobne jak w Tgxie,radio masz duże z navi?

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13908887_1065564986812936_8002803950650121542_o.jpg

Edytowane przez GILI

Opublikowano

Gili szef juz zamówienie złożył?

Te mniejsze Many mają wnętrze bardzo podobne do TGA. Kabina duzo sie nie różni wyglądem od większych braci. Lodówka nawet taka sama jest.

Opublikowano

Widziałem zdjęcia lista 2017 i lodówka prawdopodobnie będzie taka sama :-/

Opublikowano

mój 6 letni syn raz widział mojego tandema. zjeżdżam do domu, a na stoliku nocnym taka niespodzianka:

97ebb67928863e781d1982fc51b6d578.jpg

nawet kolorami się wstrzelił :kox:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Gili szef juz zamówienie złożył?

W październiku 3oska ma stac we Włoszech na montażu zabudowy średnia buda 450KM.

Mnie już wtedy w firmie nie będzie ;-)

Opublikowano

Mam pytanie do kierowców zdecydowanie z większym stażem i doświadczeniem ode mnie, jaki internet mobilny najlepszy do telefonu u niemca ??

Opublikowano

Mam pytanie do kierowców zdecydowanie z większym stażem i doświadczeniem ode mnie, jaki internet mobilny najlepszy do telefonu u niemca ??

cofnij się ze trzy strony :wink: karta z e-plus i pakiet smartfon 3GB za 15€/30 dni

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A w itali?? Jadę za tydz i szukam czegoś do tableta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.