Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stereotypy z dawnych lat


Może komuś nowy bieżnik

20161021_103214.jpg

20161021_103122.jpg


Może komuś nowy bieżnik

20161021_103214.jpg

20161021_103122.jpg

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cały czas można takie kupić,protektor jak w traktorze :grin:

http://www.gold-gum.pl/

Opublikowano

Ucho pozdro dla twojej spedycji :grin:

Opublikowano

Terz ją :wub: :grin:

Piątek przed Bolonią,quwa w de to by na dwa dni stania bylo

jeszcze 100m dalej wanna stała wbita w pobocze z zerwanymi osiami :facepalm:

Opublikowano

No piękny dzwonek... dwa dni to na bank by się stało , na A2 to pewnie i dłużej.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany jak wygląda teraz A2? We wtorek na Holandie śmigam i mam wątpliwości czy tamtędy jechać


Oczywiście o przebudowy mi chodzi bo ostatni raz w zeszłym roku tamtędy leciałem

Opublikowano

powiem Ci hannover omijaj od hannover Ost do Garsen korki a nawet do Wunstorf w piateczek 1.20 h jechałem 15 km.

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

W dzień czasem dłubią jeszcze na Braunschweigu,objeżdżałem Garbsena n65,ronda mnie też zdrowo przytrzymały,a jak wracałem w czwartek,to korek był z 40tki na 3kę i mówili,że stoi wszystko do Botropa,to poszedłem na Essen i szło też słabo ostatnio grzebali na Autealu i stało do Porty.

DSC_0159.jpg

Jeśli masz możliwość to dobierz sobie odpowiednią porę.

Opublikowano

objeżdżałem Garbsena n65

To jest najlepsza opcja , ale do czasu. W grudniu chyba planują tam jakieś remonty

Opublikowano

Cały czas można takie kupić,protektor jak w traktorze :grin:

http://www.gold-gum.pl/

mam te na vectrze i cabrio, jestem bardzo zadowolony ;)http://www.gold-gum.pl/p82,opony-zimowe-205-55-r16-michel-alp-3a.html

Opublikowano

garbsen w tej chwili kierunek na dortmund 14km stoi. za braunschweigiem 8km też stoi... i tej godzinie. co to za dnia bedzie...

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na szczęście wracałem góra 20ka,ale rano objerzdzalem dzwon między Raczem,a Kalosze Pom.teraz jem jajecznice w barze na bp w stronę Mirosławca,melduja,że krokodyle na wadze. :-)

Opublikowano

to dlatego jajecznice wpieprzasz a nie kiełbe. żeby na wadze sie w miare zgodziło :grin:

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

js za godzinke w vivaro i do kraju :) robura w braunschweigu zostawiam

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A ja kurna we Frankfurcie od 3 godzin na załadunku kwitne.

Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

to dlatego jajecznice wpieprzasz a nie kiełbe. żeby na wadze sie w miare zgodziło :grin:

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

js za godzinke w vivaro i do kraju :) robura w braunschweigu zostawiam

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Jajecznica ze skorupami i oblepiona łyżeczka w cukrze,co mogło być w kiełbasie?
Opublikowano

Panowie Garbsen to był pikuś w środę,dziś jest masakra na a4 w okolicach Krzywej

Opublikowano

Jak mam jechać A4,dzwonie do agenta i zwiększam polisę.

Opublikowano

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Panowie parę stron temu była rozmowa na temat internetu poza granicami. Osobiście korzystam z paczek Travel&Surf w T-Mobile. Koszt 49zł, na 14 dni bez limitu danych w całej UE. Jedyna wada to predkosc max 256kb ale do internetu, facebooka itd. spokojnie wystarcza. Youtube to niestety juz gorsza sprawa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.