Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w okolicy dmuchneli naczepe z Cpn-u i nikt nic nie widział.. A pracownicy stacji nawet uwagi nie zwrócili na to.

Mam pytanie.. Zgubiłem wczoraj dowód osobisty a za tydzień mam wyjazd za granicę ciężarówką jako pasażer.. Mogę jechać z samym prawem jazdy? Bo paszport stracił ważność w 2013.

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie w okolicy dmuchneli naczepe z Cpn-u i nikt nic nie widział.. A pracownicy stacji nawet uwagi nie zwrócili na to.

Mam pytanie.. Zgubiłem wczoraj dowód osobisty a za tydzień mam wyjazd za granicę ciężarówką jako pasażer.. Mogę jechać z samym prawem jazdy? Bo paszport stracił ważność w 2013.

Prawo jazdy nie jest dokumentem tożsamości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokumentem ze zdjęciem - ostatnio byłem z prawem jazdy na wyborach oraz referendum i odbieram listy na Poczcie.

Edytowane przez carrera369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokumentem ze zdjęciem - ostatnio byłem z prawem jazdy na wyborach oraz referendum i odbieram listy na Poczcie.

Słowo klucz 'wyjazd za granicę' musi mieć paszport lub dowód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.Kto gania na Volvo FH 12 2008 2012?

Kuźwa na 6 sztuk średnio co 2 lata nie można żadnego zapalić bo pada przewód między rozrusznikiem a tym przekaznikiem obok.Normalnie koroduje, przegrzewa się i nie łączy.Podejrzewam że wina temperatury bo wyżej turbo i wody spod kół.Jak sobie z tym poradziliscie.Bo cwane serwisy wystawiają rachunki za wymianę przekaźnika lub elektrowlacznika a tak naprawdę wymieniają tylko 20cm kabelka. [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koneser :decayed:


I przy okazji pytanie, zaczynając pracę w nocy maksymalny czas nie może przekroczyć 13 godzin, z doświadczenia inspektor patrzy na to czy spokojnie mogę iść na 15 godzin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką scania przyjeżdżał do na na firmę hakowiec i v8 pod kabiną.

No i przyszło mi szukać roboty, firma zamyka się z dnia na dzień taki kryzys na złomowym rynku. Weź teraz znajdź normalnego psiewoźnika, a graniczy to z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 13h tylko 10h :wink:

Mówię o czasie pracy nie jazdy :wink:

Ty rzeczywiście :facepalm: Jak to wychodzi w praktyce? To jak do tej pory każdą pracę w nocy mam przejebaną :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce ruszając w trybie nocnym masz 10h pracy, z wiosny mieliśmy szkolenie z inspektorem na firmie :wink:

Tylko czy faktycznie inspektorzy pilnują tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś trafić upierdliwca na drodze żeby się do tego doebał,ale przy kontroli na firmie to już niestety inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka, no i oficjalnie jutro składam wypowiedzenie w robocie :) koniec z szoferką....

Zdałem dzisiaj już całość egzaminów na diagoste samochodowego ,

praca 8h dziennie, 200 m od domu :)) żyć nie umierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...