Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

I na oszczędzaniu. W piątek zaciągnąłem volvo do Gdyni bo i-shift odmówił posłuszeństwa , gadaliśmy że coś się dzieje ( szarpie i rano przed jazdą 30 minut zabawy żeby w ogóle ruszył ) a on chłopaki spokojnie jeszcze parę dni :facepalm: . Dzisiaj kolo odebrał i sprzęgło modulator i parę pierdół wyszło 10 kpln :kox: niech ma . Zrobie okresowe szkolenie za jego kasę i spier..... bo mnie już to męczy chociaż teraz jakieś pieniądze zaczął płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Twoja sprawa,co zrobisz,nie pchaj się tylko w jakieś Hiszpanie,czy Kazachstany,bo będziesz ciągle w trasie,kręgosłup ci się wykrzywi zęby zgubisz,a na starość okaże się,że h*ja masz. Takie pykanie w koło komina ma sporo zalet,ale też i wady,dlatego najlepiej szukaj firmy która wywozi tylko swój towar,to będziesz zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz robotę,cięgle na siódemce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was takie pytanko czy ktoś miał styczność lub słyszał o jeździe w Norwegii. Pytam tak z ciekawości, bo dziś dostałem telefon z propozycją pracy, ale czasy mi nie pasują, ponieważ szukam czegoś dodatkowego, gdyż ja mam pracę(system dyżurowy) i trochę wolnego, a oni mi chcieli dać zlecenie na tydzień, a to trochę za długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie co i jak czy można się na coś na dziać u kogo nie jeździć itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to w NO ciezko sie nadziac na nieuczciwego zleceniodawce. Nadziac sie za to mozna na bardzo doglebne kontrole drogowe ze strony statens vegvesen. Warto miec wszystkie papiery wporzadku jak i zestaw w dobrym stanie. Jezdzi sie ciezko bo wiekszosc drog to praktycznie jednokierunkowe...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie i pochwalę się koledzy :decayed: Dzisiaj zdałem kat. C, jednocześnie to było moje pierwsze podejście :kox: Zabieram się teraz za C+E :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty:decayed:

Ja wciaz zbieram sie mentalnie do +E :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdziłem, że trzeba zrobić za jednym zamachem bo później nie będzie się już chciało :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktos będzie pauzować w okolicach Opola, niech wpada na lotosa na Krapkowicach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracałem wczoraj ze śląska do domu i ok. 500-600m przede mną zdarzył się ten wypadek.

Przewrcia si cysterna z ciekym azotem - ePiotrkow.pl - Multimedialny Portal - Piotrkw Trybunalski

zdarzyło się jednak coś dziwniejszego,bo spotkałem bystrego policjanta.Podjechał do wypadku z drugim,obaj na motorach i stwierdził,że trzeba zamknąć a1 przy zjeździe na Piotrków,pozwolić nam zawrócić i podjechać pod prąd do zjazdu.Uratowało to mój regulaminowy czas pracy:wink:

po tym już sprzątali...

Piwo na A1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj kolega zablokowal w helmutowie autobane A2 przed krzyzakiem z ll3 ponoc na pół dnia, stracił kola na blizniaku, policaje jak przyjechali nie umieli uwierzyć że nikogo nie celnol kołem:facepalm: a najlepsze w tym wszystkim jest to że jednego koła nie znaleźli:decayed:.Auto ponoć kasacja:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na a24 osobówka zgubiła 2 przednie koła stała wywinięta na tarczach,a policaje szukały kół,u nas OSP zajęła by się sprawą. Jechałem z kumplem padło pytanie jak można zgubić 2 przednie koła i 100km śmiechu.

Twojemu koledze nie będzie wesoło,bo tam się za takie akcje płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie wiem,auto z holowali a po naczepę drugie auto przyjechało i pojechali w podwójnej dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...