Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Panowie postanowiłem spróbować, może znajdzie się ktoś kto pomoże, szukam transportu (najlepiej przed świętami) kompletu foteli z Opola do Trójmiasta lub pomorze (Słupsk). Za pomoc oczywiście według ustaleń zapłata. Czekam na informację na pw.

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wracamy 3 razy w tygodniu chłodniami(w tej chwili pusto) z Katowic do Stężycy 60km od 3M,więc można coś z tego zrobić.

Opublikowano
Wracamy 3 razy w tygodniu chłodniami(w tej chwili pusto) z Katowic do Stężycy 60km od 3M,więc można coś z tego zrobić.

kiedy teraz wychodzi kurs? jeśli dasz radę to było by super, napisz na pw co i jak

Opublikowano

raczej w tym tygodniu tam nie jadę jak się zapowie to dam znać. :wink:

Opublikowano

Gili daj znaka jak będziesz na nocke na szopienicach to podjade na bajerke :wink:

Opublikowano

Mozliwe.ze z poniedzialku na wtorek.

Opublikowano

Obojan (niebieski Mietek) przed chwilą na obwodnicy Elbląga

Opublikowano

Zgadza się,ale miałem ściszone radio,bo Cię nie słyszałem...:decayed:

Opublikowano

Bo jak zwykle przez telefon . Krzycze Gilson niegadaj przez tel zaraz jakiś pawian się :decayed:

Opublikowano

Coś tam właśnie doleciało,ale nie było kiedy się spytać.

Czekałem przy Shelu w Ostródzie na kumpla od repki,2 godziny. Ładował się w Nidzicy jak byłem jeszcze przed Olsztynem.Wzięli mu próby czekał 3 godziny i kazali wysypać grykę i ładować od nowa więc dałem sobie spokój...teraz widzę ile było pierd....ia na zbożówce :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Fotka z Łotwy

nareszcie standardowy zestaw 18,75

DSC_0089.jpg

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

1911787_749437338407816_1450413198_n.jpg

Opublikowano

załadowali po 10 ton żwiru na czteroośke i pokaz możliwości jak się patrzy :grin::grin::grin::grin:

ja wsiadłem znów na 8x4 Scanie... tym razem z hydrodachem dzięki czemu zapomniałem co to jest plandeka :D 380 koni :)

20140417_111404.jpg

---------- Post dopisany 22-04-2014 at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2014 at 14:37 ----------

Gili spotkany jak wlatywał na 86 od Sosnowca :wink::wink: znów Cie wsadzili na naczepe ? Leciałeś przez Sosnowiec ??

Opublikowano

wypsiu popierdala po Brukseli,nie lubi,jak go ktos wyprzedza:decayed:

image.jpg

Opublikowano

:grin::grin:

Podobno 1go kwietnia jeździł tak cały dzień :facepalm:

Gili spotkany jak wlatywał na 86 od Sosnowca :wink::wink: znów Cie wsadzili na naczepe ? Leciałeś przez Sosnowiec ??

to nie ja, w tym czasie pykałem 86 od Katowic gdzieś w okolicy M1,bo czekałem na tego kolesia z czerwonego co widziałeś :decayed:

Opublikowano

rozumiem.. a on był na rozładunku u DUDY ?

Opublikowano

:hi:

Panowie jak jest teraz z powrotem na chatę na zakazie świątecznym:eusathink:

bo za starych czasów winieta roczna i ogień:decayed:

Opublikowano

z tego co słyszałem na CB powrót do kraju nie jest objęty zakazem ale to tylko to co usłyszałem w eterze ;)

Opublikowano

na winietach tak było,tylko czy się coś nie pozmieniało??

bo nie mam zamiaru w czwartek stać:facepalm:

Opublikowano

Kolega dostał mandat za zakaz pokazał cmr że zagranicy wraca ale krokodyl powiedział że to już nie obowiązuje , a najlepsze to że do bazy miał 10 km :facepalm::facepalm: .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.