Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

co to za firma? 11zł to w sumie nie za dużo i tak czy siak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio mnie wsadzili na kumpla MANa w pełnym automacie na dniówe

20140320_104857.jpg

powiem tak, przy haku automat beznadzieja totalna... nie podjedziesz pod kontener równocześnie z regulacją haka... przystawka działa tylko na N ...a tak pozatym to buja jak na morzu motorówką :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za firma? 11zł to w sumie nie za dużo i tak czy siak

Walbet Miejska Gorka. Niby nie duzo ale za picie kawy tez 11 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mnie wsadzili na kumpla MANa w pełnym automacie na dniówe

http://s8.postimg.org/qdsjnrmn9/20140320_104857.jpg

powiem tak, przy haku automat beznadzieja totalna... nie podjedziesz pod kontener równocześnie z regulacją haka... przystawka działa tylko na N ...a tak pozatym to buja jak na morzu motorówką :grin::grin::grin:

do mana sie trzeba przyzwyczaić, jak wsiadłem w tgx to tez w pas nie mogłem trafić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jeżdżę tga kumpla z pracy.Jest zwinny na pusto,ale załadowany ma chyba mniejszy skręt od ruskiego Kraza.Wielka kabina mieści dużo powietrza ogromną kierownicę,wystającą lodówkę i hektary twardego plastiku z kabiną włącznie.Jedyne auto w którym źle mnie się śpi gdy chodzi agregat.Silnik słaby,wywalił kopyto przy 350tyś,skrzynia porażka.Wszystkim zmieniają na nowe robury,a ten dostaje tgx-a,bo nie wyobraża sobie jeżdżenia czymś innym :facepalm:

Słyszałem,że dobrze sprawuje się pod plandeką,bo konie są wygodne.nie wiem,nie lubię aut które się psują i takich co trzeba ciągle coś dolewać.

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------

1976965_608032579284592_572879327_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychaczyłeś? :kwasny: Orientujecie się jak jest z kursem BF3? Bo z tego co mi wiadomo kurs trzeba zdawać u Niemca, chciałbym wiedzieć jak ciężko ze zdawalnością i jakie koszta takiej imprezy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychaczyłeś? :kwasny: Orientujecie się jak jest z kursem BF3? Bo z tego co mi wiadomo kurs trzeba zdawać u Niemca, chciałbym wiedzieć jak ciężko ze zdawalnością i jakie koszta takiej imprezy :wink:

zwariowałeś. zdjęcie poglądowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :wink:

ostatnio natchnęłam się na zdjęcie w moim telefonie hmm z przed dwóch lat :kwasny:

http://s11.postimg.org/si63rcc0f/01062012321.jpg

nie jest to przypadkiem zestaw Maćka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :wink:
ostatnio natchnęłam się na zdjęcie w moim telefonie hmm z przed dwóch lat :kwasny:

http://s11.postimg.org/si63rcc0f/01062012321.jpg

nie jest to przypadkiem zestaw Maćka ?

taa :grin: to był jego ostatni kurs

ale maciek to miał wiele innych też przypadków

auto mu się ,,zepsuło '' w tunelu we francji laweta ,drugie auta po naczepę z polski przywieźli na warsztat a tam ręczny zaciągnięty i po sprawie :facepalm: nie którym nie jest dana praca kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem,że się położył.

Jakoś rok temu ściągali Scanię białą vke na GKS z tunelu pod Elbą w Hamburgu,ale nie wiem czyje wydawało mi się,że Literskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem,że się położył.

Jakoś rok temu ściągali Scanię białą vke na GKS z tunelu pod Elbą w Hamburgu,ale nie wiem czyje wydawało mi się,że Literskiego.

Macieja przypadek to będzie ze 2 lata temu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib, pytanko, na hakowca to trzeba mieć jakieś sprcjalne przeszkolenie, czy tylko zacięcie do pracy?

żadnego przeszkolenia..... tylko stalowe jaja... czasami cie wywali kabiną w niebo jak do startu :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Mercedes 2540 hakowiec - YouTube

Mam tak raz w miesiącu jak odbieram wióry od kilienta 13 t. :wink:

W zeszłym tygodniu powiedziałem staremu że się zwalniam bo kasy potrzebuje. A on Patryś daj spokój gdzie będziesz w kabinie spał , a i nowego weź szkol na auto plus wszystkie procedury u klientów jakich wymagają . Ale szefie roboty mało godzin mało ,dobra a ile byś chciał :kox:. Po małych negocjacjach dorobiłem się 2800 podstawy i troszkę nadgodzin jak na E-g tragedii nie ma i soboty wolne :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mało . Najwięcej brałem 16 ale za stare auto mam kto ze mie zdejmie pudło jak ch. go strzeli . Moja Scania ma 2 banki przelotu :decayed:

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

nie wspomnę o oponach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro pierwszy kurs w karierze - Litwa...:suicide_anim:

Dobrze sie tam jeździ:whistling:

przed granicą w Szypliszkach za parę zeta idzie zjeść:naughty: nie pamiętam co to za pompa była, jak kszykniesz na radiu toici polecą:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro pierwszy kurs w karierze - Litwa...:suicide_anim:

Gdzie na lt jedziesz? Uwazaj na dzicz drogowa po zatem spokojnie. Naszych jest tam sporo i drogi dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zaczynam, to jadę w podwójnej obsadzie. Najpierw Kowno, potem Kłajpeda i powrót. Byłem na Litwie ze 3 lata temu - drogi tam fajne, tylko muszę całą Polskę przelecieć, a z tego co pamiętam to na Podlasiu drogi wąskie i dziurawe. Czy coś się tam zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos, kto woził paliwo z Litwy? Najcześciej z Wilna, czasem Kowno, jonava?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...