Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle czasu na forum jestem i nie wiedziałem że tylu zawodowych kierowców mamy :D Swoje za kółkiem już przejechałem: man, mercedes, volvo. Obecnie wożę ADR. Co mi się podoba w ADR ach - szkolenia w Berlinie na autodromie na płytach poślizgowych co roku <lol> Ale powiem wam jedno, jeszcze ze 2 może 3 lata i nie będzie miał kto jeździć. Przy tych cenach kursów szkoleń itp mało kto sobie pozwoli na bycie kierowcą zawodowym. Widzę u siebie w firmie że brakuje dobrych kierowców bo ci z łapanki z chodnika szybko rezygnują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

20140303_075707.jpg

jak wtargać auto bez akumulatorów i sprzęgła.... na hak i w piz*e :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto nie widział pomyśli tym hakowcem tylko kontenery przerzuca, a to auto do każdej roboty :decayed: Pablo zazdroszczę Ci tych wyjazdów na autodrom, też bym chciał spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto nie widział pomyśli tym hakowcem tylko kontenery przerzuca, a to auto do każdej roboty :decayed: Pablo zazdroszczę Ci tych wyjazdów na autodrom, też bym chciał spróbować.

Po takim kursie uśmiech z twarzy nie schodzi przez pół roku <lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zeby zmostkowac...., ale 450km?! Ludzie nie maja umiaru.... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki :hi:

Powoli zaczynam dołączać do grona driverów :wink: Na początek solówka man tgs (?).400, kiper z hydroburtą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro GILI, mijałem się wczoraj z Tobą, leciałeś niebieskim MP4 z Ostródy na Olsztyn :hi:

owszem.miło było spotkać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z wożeniem dzieci ? Chciałem córe zabrać na cały dzień ze sobą bo chce z tatą do pracy ,a nie wiem czy może w foteliku w ciężarówce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopot tylko w czasie wypadku, bo Córa będzie nieubezpieczona. Jak szef nie ma nic przeciwko to nie ma przeciwwskazan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...