Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tam powinni cała dobę pilnować i na tę swołocz LT głównie zwracać uwagę. Jak tylko szaro za oknem się robi to nie ma zlituj. Lewy i poszedł czy to przejście czy wysepka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale swoja gwiazda...

http://img.tapatalk.com/d/14/01/27/5y8y6yhu.jpg

42m?

24 :-) to jest pompogruszka

na telefonie patrzyłem i nie dojrzałem beczki :decayed::decayed::decayed:

mój szef miał gruszki, wszystkie sprzedał ... :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, co prawda skład nie mój ale mojego taty. Jeżdżę z nim w trasy kiedy tylko mogę. :D

13258941.jpg

13258962.jpg

13258973.jpg

13258981.jpg

13258975.jpg

Dziś lecimy na Białystok do browarów. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze kiedy ja pojadę w trasę :facepalm::decayed:

to i ja się naszym nowym pochwalę :kox: " duży może więcej" :naughty:

DSC_0045.jpgDSC_0048.jpg

GILI słyszałeś jaka segregacja w drucie Gierszewski wprowadził jakieś nowe zasady i eco driving :facepalm: pozbył się 20 najlepszych kierowców, wkurzyli się i pozwalniali :polew::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img.tapatalk.com/d/14/01/28/2umupuqa.jpg

Tu lepiej widać...

A to że kryzys w budowlance to juz inna sprawa :-(

U nas w firmie teraz w sezonie zimowym średnio 500 m3 dziennie wywozimy a normalnie w sezonie wiosenno-jesiennym średnia 1000 M3/24h

Wszystko pompy pompują i na 18 zestawów ciągnik z naczepo-gruchą są trzy solówki o ładowności 7 m3 ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jeżdżę co prawda małym zestawem co nie zmienia faktu że można się czegoś ciekawego dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompiarz jaką ma stawkę?

Pompiarze z własną pompą lub pompami pracują na swojej działalności gospodarczej wiec nie wiem jakie oni sobie tam stawki z firmą ustalają ale pewnie nie mnie jak jakieś 50e/h + za metr3 przepompowania błota chyba 1,00 e .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze kiedy ja pojadę w trasę :facepalm::decayed:

to i ja się naszym nowym pochwalę :kox: " duży może więcej" :naughty:

http://s29.postimg.org/ecqtp22gz/DSC_0045.jpghttp://s29.postimg.org/goytmnf2b/DSC_0048.jpg

GILI słyszałeś jaka segregacja w drucie Gierszewski wprowadził jakieś nowe zasady i eco driving :facepalm: pozbył się 20 najlepszych kierowców, wkurzyli się i pozwalniali :polew::doh:

Duża buda to podstawa :wink:

sprali mu pewnie łeb sprzedawcy Mercedesa.nasi na szczęście wyjmują te urządzenia,jak byłem na serwisie,to przylazł,jakiś koleś i sczytał mój styl jazdy.Nikt go o to nie prosił,a tan do mnie z pyskiem,że jeżdżę przeładowany i do tego jak wariat,a miałem wszystko ponad 96%,a równomierność i ręczna zmiana biegów99,tylko prędkość 62 i czek,że zbyt obciążony pojazd też tak ok 60. Mówiłem mu,żeby się napił Kropli Beskidu na uspokojenie i uzupełnił płyny bo niepotrzebnie pluje w monitor...jak każą tak się jeździ. U Repki mieli testowego Robura i kumplowi wyszło 30l/100km średnio,a robił dolne Niemcy.moim zdaniem rewelacyjny wynik,a koleś do niego z pyskiem,że powinno być 26 na banie :polew:

Nowe Robury przychodzą z odcinką 85:facepalm: i tak nam szeryf podciąga na 9dych.po prostu Mercedes ma być najekonomiczniejszy na świecie,a nawet jak nie będzie to zrobią wszystko,żeby był...to już jest komunizm :whistling:

tego zawiozłem w poniedziałek na montaż zabudowy.

mb01_004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale widzisz sam się tym eco drivingiem udupczył:grin: z tych co znam co odeszli to ze świeczą w ręku szukać

Gierszewski sie uczepił, że za dużo hamują, to ci mu mówią, że jak taki mądry to niech przejedzie Łódź w ciągu dnia bez hamowania :whistling:, a on dalej swoje:facepalm:

w dodatku jeden im się ostatnio zjarał na a1

w końcu się udało szeryfa do dużej budy przekonać:naughty: już 3:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jeżdżę co prawda małym zestawem co nie zmienia faktu że można się czegoś ciekawego dowiedzieć.

z nim nie gadajcie, on jeździ busem i na pewno się wlecze u niemca na 12stce :polew:

u mnie w firmie na szczęście nikt się spalania nie czepia, man z dolnych niemiec z pełnym obciążeniem przyjeżdża ze spalaniem 33-34 litry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale widzisz sam się tym eco drivingiem udupczył:grin: z tych co znam co odeszli to ze świeczą w ręku szukać

Gierszewski sie uczepił, że za dużo hamują, to ci mu mówią, że jak taki mądry to niech przejedzie Łódź w ciągu dnia bez hamowania :whistling:, a on dalej swoje:facepalm:

w dodatku jeden im się ostatnio zjarał na a1

w końcu się udało szeryfa do dużej budy przekonać:naughty: już 3:kox:

4ry,bo jeden mp4 big space (z pufka zamiast siedzenia z prawej strony) już jest 2 lata czerwony koń z długą ramą 510tka, ten na zdjęciu,to solo pod przyczepę 480ka normalne 2 fotele i jedno łóżko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu że jeżdżę na takich zasadach jak duże zestawy, prędkość ta sama, czas pracy ten sam. A to że po kraju to nie moja wina :decayed: Czasem na Czechy jeżdżę od strony Kudowy, także można powiedzieć że międzynarodówka :grin: Mógłbym jeździć po europie ale po co? Tak mi jest dobrze i dziennie jestem w domu, chyba że jest jakiś dłuższy kurs :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nikt się nie dopier**la po mimo że średnie spalanie przy ładunku 11m3 wynosi 80-90L/ 100 km ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...