Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ładowałem się w portach tej firmy w Bremen i Bremerhaven.

Sporo razy widziałem takie pociągi w NL szczególnie w nocy i właśnie wtedy najlepiej to wygląda jak przelatuje wiaduktem nad tobą lub autostradą po niżej. W Nijkerk na tej samej ulicy gdzie Deheus była baza załadunkowa takich zestawów w różnej kombinacji z solówką przed naczepą lub tandem za koniem z naczepą. Widziałem też kontenery w Antwerpii,a czasami nawet w Niemczech ale nigdy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w PL nie może taki zestaw jeździć zabraniają tego przepisy ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą po czym by to jeździło może gdzieś na Śląsku...Z Portu w Gdyni dojechał by do skrzyżowania z Janka Wiśniewskiego i zwinął sygnalizację świetlną wraz z garstką idących chodnikiem pracowników stoczni,dojechał by (od wczoraj) do Włocławka i ugrzązł na jednym z niekończących się remontów już nie wspominając o trasie na wschód gdzieś za Olsztyn...ale może kiedyś,bo ciągle się buduje.

Szczególnie na wschodzie przede wszystkim obwodnice Augustowa,Olsztyna i 2pasmowe odcinki ósemki i siódemki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigalajnery. W DE testują je ale jest dużo protestów. A to ze cieżko wyprzedzać, a to ze nie powinne ważyć wiecej niż 40t , a to to, a to tamto.

Zanim helmuty sie z czymś rusza to to w Europie będzie juz dawno standard, oni bedą chcieli to lepiej zrobić i oczywiście to tak skomplikują ze będzie to i tak nieopłacalne.

BTW

Wiecie ze helmuty planują myto dla osobówek od 2015r?

Wstępnie 100€ za rok.

Niemcy maja mieć możliwość odprowadzenia tego z podatku...

Wysłane z hajźla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Gili jedzie z trzodą chlewną na Kaszubach .....:grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oni na drugim końcu sczepili?? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni kurs przed świętami .... miałem przewieść na kontenerze do firmy za Gliwice " pająka " do lania betonu... zawsze wtedy wynajmowaliśmy dźwig aby go ściągnąć... pomyślałem troche i zarobiłem 3 stówki :naughty::naughty::naughty: ... krótkie zawiesie.. podjechałem hakiem i ściągnąłem żurawia własnymi siłami.... oczywiście 3 stówki wpadły jako premia :decayed::decayed::decayed:

20131220_110116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też czasami se sam ładuje kontenery :decayed:.

WP_000017.jpg

Raz wiozłem w naszym największym pudle Stara 200 tylko nie wlazł do końca i z otwartym pudłem jechałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz wiozłem całą beczke z gruszki... z racji szerokości wklinowała sie w kontener... była pocięta na 3 paski... tyle huku przy kiprowaniu nie miałem nigdy :grin::grin::grin:

Patryk czym śmigasz.... Man ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz coś podobnego ale 124 z sypialką... i podwieszka też na bliźniaku...:wink:

Bez bliźniaka i była skrętna dopóki nie zaczęła żyć własnym życiem , jadę se spokojnie a ona nagle ciabas se skręca a ja se walczę żeby się na pasie utrzymać i przyczepę z rowu wyciągam w międzyczasie :decayed:

Kupiliśmy długi drążek zablokowaliśmy ,a zbieżność na poziomice ustawione :kox: . Już nie mam siły na te auto ale ma zmienić szeryf na wiosnę ,a ile z tego będzie to on sam wie . Też miałem się zwalniać ale na zimę se roboty szukać to też lipa ,a spać w kabinie narazie mnie nie kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...