Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takim ludziom powinni bezpowrotnie odbierać licencję

nic smiesznego, tez mialem taki przypadek.

auto bylo w warsztacie i jakis partacz czegos nie dokrecil,

tak samo wylecial mi cały bliźniak zazem z półosią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolizja pod Świebodzinem. Zderzyły się cztery ciężarówki [ZDJĘCIA]

Zdarzenie na K-92 / Aktualności / Serwis informacyjny / Strona główna - Komenda Powiatowa Policji w ?wiebodzinie

koleś z firmy, który zaczynał ze mną jeździć i przejął moje pierwsze auto. 3 ciężarowe z jednej rosyjskiej firmy rozwalił, szczęście w nieszczęściu wszyscy cali.

ciągle mu mówiliśmy żeby trzymał odległości:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na którym kanale CB jeżdżą truckerzy za gramanicą? I czy wogóle jeszcze jeżdżą? Ostatnio prawie oberwałem latającym nadkolem, i nie mogłem złapać kierowcy na żadnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam sobie na rozładunek i pan z Carrefoura wytoczył dwa duże kosze ze śmieciami po chwili wpadają Rumunii i ostro atakują śmieci każdy worek dokładnie przejrzany a jak się trafiło coś dobrego to było na miejscu spożywane ...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990 jaka Scania jezdzisz? Tez musze zalozyc cos podobnego z bluetooth do swojej R-ki, tylko nie wiem, czy trzeba cos przerabiac czy tez podejdzie bez "rezania"? Oryginalne jest chyba podpiete pod szyne CAN? A wogole daj znac, jak sie sprawuje zestaw glosnomowiacy, bo na tym glownie mi zalezy. Dzieki pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem w strefie smiechu chyba, masakra gdzie takich baranów produkują :decayed: :decayed: ten co nagrywa stoi na za***iście wielkiej krzyżówce, która wygląda że da się na niej na raz zawinąć:decayed: ale po co cofnąć 50m, lepiej zestaw doszczętnie zniszczyć :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eusathink:Polak :doh:

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

ostatnio widziałem gościa który za paskiem lawete targał a na niej busa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś jak targał solówkę taką samą jak,ta którą jechał,a w niej trochę mniejsza,aż do osobówki łącznie cztery auta,wiadomo,daleko nie ujechał. Nie rozumiem jak można być tak naiwny.Policaje ściągnęły go na parking celny Helmschted.

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

mistrz zawracania :polew::polew::polew::polew::facepalm:

Nie dałemrady obejrzeć tego do końca :facepalm:

Wolę coś w ten deseń :jerk:

marzyła mi się kiedyś przeprowadzka do Australii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990 jaka Scania jezdzisz? Tez musze zalozyc cos podobnego z bluetooth do swojej R-ki, tylko nie wiem, czy trzeba cos przerabiac czy tez podejdzie bez "rezania"? Oryginalne jest chyba podpiete pod szyne CAN? A wogole daj znac, jak sie sprawuje zestaw glosnomowiacy, bo na tym glownie mi zalezy. Dzieki pozdr

aktualnie mam 4ke 124 420 zestaw sprawuje się bardzo fajnie... szef ma w osobówce Parrota i potrafi przyciąć a tutaj nic .. tel z Android starsza nokia wszystko sie laczy bez problemu. Co do jakości rozmów nie ma problemów... podpięcie śmiesznie proste to radio ma dodatkowy 1 kabelek od mikrofonu który umieszczasz najbliżej ust .. ja akurat mam zaraz pod radiem a nad osłoną p. słoneczną .. w Rce koledzy też zmieniali u mnie na firmie radia i nie było problemu ... ja mam z tej serii dokladnie jak i w Scanii tak i w Audi PIONEER DEH-4600BT BLUETOOTH USB Iphone iPod SKLEP (3865012762) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a jak nie zależy Ci na CD a tylko USB/radio to wystarczy to PIONEER MVH-350BT USB BLUETOOTH ANDRIOD BEZ CD (3865368059) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. też się sprawdza bo narzeczona ma w 206 od gwiazdki :decayed::decayed:

nie wiem jak ori ale reszta radii w R ma standardowy wtyk ISO wiec nie ma problemów z montażem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojego szefa sie śmieje on non stop gada przez telefon ... ale nie wlaczy zestawu.. a w duzym elegancko nie odrywasie wzroku zbytnio bo ksiazka telefoniczna jest w radiu, 6 ulubionych numerów dostępnych na przyciskach jak stacje radiowe... cała lista wybieranych itp importuje sie z telefonu także wygoda jest nie do opisania... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...