Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dokładnie. :grin:

Niemcy,ale jak w Hiszpanii :wink:

Moim zdaniem najładniejsza w Europie jest Francja. Podziwiam i lubię Holendrów.

nie zmieniaj tematu - co z tym piwem? :decayed::decayed:

Co do Holandii to polecam Zeelandię (południe) na wiosnę jak rolnicy wywożą gnojówkę, to jest klimacik

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

Wg. mnie najgorsze. Jedziesz sobie, takie piękne widoki, ciekawe, zabytkowe miasta, różnorakie atrakcje turystyczne, miejsca niegdysiejszych bitew i nie możesz się zatrzymać i podziwiać. A jak już to na parkingu przy autostradzie. Skąd nie ma się jak wydostać. Dużym nie pojedziesz w miasto, a ładunku nie zostawisz.

Piwko będzie :grin:

Zawsze możesz wziąć ze sobą rower. Wcisnąć się na przemysłówkę blisko miasta i zwiedzać.Zależy co wozisz.

Jak jeździłem po cebulę do gospodarzy w NL,to często zostawałem tam do rana pożyczałem rower i w trase.

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jak to teraz jest Mozna robić c ,c+e i kw od 18 ? i smigać zawodow w tym wieku ? i jak z kosztami tych kursów ?

Opublikowano

zawodowo od 21, jak chcesz od 18 to hobbystycznie lub na własne potrzeby

prawko owszem już po 18 możesz robić

no chyba, że się coś pozmieniało to niech panowie mnie poprawią:wink:

Opublikowano

Nic sie w tej materii nie zmienilo, i nie zmieni :decayed: Koszta kursu to tzw. "Pikus" Kwalifikacja to :facepalm:

Opublikowano

Gdzies czytałem ze teraz trzeba robić KW pełną i puzniej prawo jazdy i mozna jedzidzić zawodowo :)

Opublikowano

Prawo jazdy musisz pierwsze zrobić bo masz jazdy na KW i pełną robisz gdy masz 21lat a jak masz 23 to przyspieszoną

Opublikowano

Czesc własnie dzis dzwoniłem do najbliszego ośrodka co robią kursy i pan mi powiedzał ze jest taka opcja najpierw robie kw całą i puzniej c c+e i moge smigać od 18 :)) pan mówił ze w tym roku przepisy sie zmieniły i najpierw kw puzniej prawo jazdy... POzdro

Opublikowano
... puzniej ... puzniej ...
:facepalm: pisze się tak -> później

No to jak widać się zmieniło hmm chociaż są zajęcia praktyczne w ruchu drogowym (16h) i na płycie poślizgowej (4h) no cóż dziwne to dla mnie rozwiązanie.

Opublikowano
Czesc własnie dzis dzwoniłem do najbliszego ośrodka co robią kursy i pan mi powiedzał ze jest taka opcja najpierw robie kw całą i puzniej c c+e i moge smigać od 18 :)) pan mówił ze w tym roku przepisy sie zmieniły i najpierw kw puzniej prawo jazdy... POzdro

na twoim miejscu to bym do itd dzwoniła, bo te panie w ośrodku to często same nie wiedzą co mówią, a jak ci zieloni dopadną i zobaczą ile masz lat to będzie ciekawie:decayed:

jakoś nie chce mi się wierzyć, że od 18 :whistling:

Opublikowano
:drunk::drinks::drunk::drinks::kwiatek: Najlepszego Truckmaniac :grin:
Opublikowano
  • Autor

STO LAT TRUCMANIAC!!!!:banan:

Opublikowano

stówka :wink:

Opublikowano

najlepszego :wink:

Opublikowano

Sto lat:drinks:

spacerkiem do domu i gość pod2,4m się nie zmieścił:facepalm:

20140205_193105.jpg

Opublikowano
  • Autor

Biedny- to go szarpnie po kieszeni- kiedyś tu był temat o kurnikach...

Opublikowano

he bo w PL też jest taka tolerancja.. kiedyś w Dębicy "wlazłem" pod 2,6 :wink:

Opublikowano

w PL według prawa wysokość na znaku jest pomniejszona o 50cm od rzeczywistej wysokości, tj przy znaku 2,4m rzeczywista wysokość musi być nie mniejsza niż 2,9m:decayed:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

a w realu uje nadlewają asfalt a znaków nie zmieniają :facepalm: a gościu miał pecha kilka razy nadlewany asfalt a ten znak już z dzieciństwa pamiętam

a zresztą sam się kiedyś pod tym mostkiem nie zmieściłem:facepalm: jak mi żuka blaszankę zamienili na wysoką plandekę :grin:

:whistling:pociołem plandekę

Opublikowano
  • Autor

Tzn. W Niemczech tez słyszałem ze musi być ciut wiecej ze względu na bujanie auta.

Mój ma 3,92 i pod 3,90 wjeżdżam, ale dla pewności wolno zeby nie bujało i jak tak sprawdzam to rzeczywiście wyglada jak " na żyletki" :)

Opublikowano

Z czym do ludzi :facepalm: Który mądry się pcha pod taki most :grin:

Opublikowano
Z czym do ludzi :facepalm: Który mądry się pcha pod taki most :grin:

wiedziałam, że to ty:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.