Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie. :grin:

Niemcy,ale jak w Hiszpanii :wink:

Moim zdaniem najładniejsza w Europie jest Francja. Podziwiam i lubię Holendrów.

nie zmieniaj tematu - co z tym piwem? :decayed::decayed:

Co do Holandii to polecam Zeelandię (południe) na wiosnę jak rolnicy wywożą gnojówkę, to jest klimacik

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

Wg. mnie najgorsze. Jedziesz sobie, takie piękne widoki, ciekawe, zabytkowe miasta, różnorakie atrakcje turystyczne, miejsca niegdysiejszych bitew i nie możesz się zatrzymać i podziwiać. A jak już to na parkingu przy autostradzie. Skąd nie ma się jak wydostać. Dużym nie pojedziesz w miasto, a ładunku nie zostawisz.

Piwko będzie :grin:

Zawsze możesz wziąć ze sobą rower. Wcisnąć się na przemysłówkę blisko miasta i zwiedzać.Zależy co wozisz.

Jak jeździłem po cebulę do gospodarzy w NL,to często zostawałem tam do rana pożyczałem rower i w trase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zawodowo od 21, jak chcesz od 18 to hobbystycznie lub na własne potrzeby

prawko owszem już po 18 możesz robić

no chyba, że się coś pozmieniało to niech panowie mnie poprawią:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie w tej materii nie zmienilo, i nie zmieni :decayed: Koszta kursu to tzw. "Pikus" Kwalifikacja to :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo jazdy musisz pierwsze zrobić bo masz jazdy na KW i pełną robisz gdy masz 21lat a jak masz 23 to przyspieszoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc własnie dzis dzwoniłem do najbliszego ośrodka co robią kursy i pan mi powiedzał ze jest taka opcja najpierw robie kw całą i puzniej c c+e i moge smigać od 18 :)) pan mówił ze w tym roku przepisy sie zmieniły i najpierw kw puzniej prawo jazdy... POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... puzniej ... puzniej ...
:facepalm: pisze się tak -> później

No to jak widać się zmieniło hmm chociaż są zajęcia praktyczne w ruchu drogowym (16h) i na płycie poślizgowej (4h) no cóż dziwne to dla mnie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc własnie dzis dzwoniłem do najbliszego ośrodka co robią kursy i pan mi powiedzał ze jest taka opcja najpierw robie kw całą i puzniej c c+e i moge smigać od 18 :)) pan mówił ze w tym roku przepisy sie zmieniły i najpierw kw puzniej prawo jazdy... POzdro

na twoim miejscu to bym do itd dzwoniła, bo te panie w ośrodku to często same nie wiedzą co mówią, a jak ci zieloni dopadną i zobaczą ile masz lat to będzie ciekawie:decayed:

jakoś nie chce mi się wierzyć, że od 18 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat:drinks:

spacerkiem do domu i gość pod2,4m się nie zmieścił:facepalm:

20140205_193105.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny- to go szarpnie po kieszeni- kiedyś tu był temat o kurnikach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he bo w PL też jest taka tolerancja.. kiedyś w Dębicy "wlazłem" pod 2,6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PL według prawa wysokość na znaku jest pomniejszona o 50cm od rzeczywistej wysokości, tj przy znaku 2,4m rzeczywista wysokość musi być nie mniejsza niż 2,9m:decayed:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

a w realu uje nadlewają asfalt a znaków nie zmieniają :facepalm: a gościu miał pecha kilka razy nadlewany asfalt a ten znak już z dzieciństwa pamiętam

a zresztą sam się kiedyś pod tym mostkiem nie zmieściłem:facepalm: jak mi żuka blaszankę zamienili na wysoką plandekę :grin:

:whistling:pociołem plandekę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. W Niemczech tez słyszałem ze musi być ciut wiecej ze względu na bujanie auta.

Mój ma 3,92 i pod 3,90 wjeżdżam, ale dla pewności wolno zeby nie bujało i jak tak sprawdzam to rzeczywiście wyglada jak " na żyletki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym do ludzi :facepalm: Który mądry się pcha pod taki most :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...