Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Z czym do ludzi :facepalm: Który mądry się pcha pod taki most :grin:

wiedziałam, że to ty:polew:

:decayed:

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:grin:180e8c9f594906e3be16b3526e61d6f4.jpg
Opublikowano

To ten co taki nap*******ny jechal :facepalm:

Opublikowano

Podziękował wszystkim za życzenia :D

Waszego zdrowia jeszcze nie wypiłem, ale jutro nadrobię ;)

Opublikowano

Witam, niedługo będę należał do tej zacnej elity! :decayed: Dziś zdane C i jedziemy dalej z koksem:grin:

Opublikowano
Witam, niedługo będę należał do tej zacnej elity! :decayed: Dziś zdane C i jedziemy dalej z koksem:grin:

były nerwy?? :naughty::naughty:

Opublikowano
Witam, niedługo będę należał do tej zacnej elity! :decayed: Dziś zdane C i jedziemy dalej z koksem:grin:

były nerwy?? :naughty::naughty:

Powiem Ci, że stresik był ale gdy już zasiadłem to spokuj:wink: Gościu bardzo wporządku lecz grobowa cisza przez godz to załamka:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Witam, niedługo będę należał do tej zacnej elity! :decayed: Dziś zdane C i jedziemy dalej z koksem:grin:

No to witamy w klubie :)))

Opublikowano

Witam mam pytanie czy ktoś wie coś na temat firmy Demotrans, dokładnie to chodzi mi o warunki pracy w tej firmie.

Za jakieś info z góry dziękuje

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś mnie wołał na 7mce w okolicy Małdyt w czwartek rano.

Opublikowano

Ja nie :decayed:

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

truckmaniak szkoda że już łączności na cb nie robisz od paru dni siedząc przy radiu w domu na 26 425 i na 27 280 troche se z mobilami pogadałem taka propa :decayed:

Opublikowano

Ty jeszcze smacznie śpisz o tej porze :grin:

Opublikowano

Takie tam z weekendu

ebany jak przejeżdżał to piwo drżało w uchwycie :naughty: dźwięk V-ki bezcenny:decayed:

---------- Post dopisany at 08:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ----------

Opublikowano

no ładnie buczy...ale moim zdaniem Vovlo lepiej brzmi z pustym wydechem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeździ jeszcze ktoś?? :whistling:

Opublikowano

Siema! teraz dopiero zauważyłem ten wątek. Nie spodziewałem się na forum A4 ale bardzo miło :wink: W sumie jestem nowicjuszem :decayed: Też śmigam już 9lat po całej EU i dużo po polszy czasami. MAŃkiem TGA 18.440, ponad bańkę najechane ale silnik po kapie także nawet lepiej ciągnie. Od 5lat z cysterną, kontenerami cysternami i wieloma rodzajami cystern :grin: z chemią i materiałami niebezpiecznymi. Troche tu chłopaków jeździ takze pewnie się gdzieś spikniemy. Ja spadam bo 45 się kończy i trzeba jeszcze do 22 podjechać. Pozdro

Opublikowano

Witamy kolegę :wink:

Ja mam jeszcze jedno kółko na Śląsk w tym tygodniu..

Opublikowano

Dzisiaj mijałem waszego czerwonego Mietka na A1 rano w stronę Gdańska śmigał

Opublikowano
Dzisiaj mijałem waszego czerwonego Mietka na A1 rano w stronę Gdańska śmigał

możliwe...2 czerwone dziś rano A1 jechały.

zmieniłeś pracodawcę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.