Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też nikt się nie dopier**la po mimo że średnie spalanie przy ładunku 11m3 wynosi 80-90L/ 100 km ...:wink:

:polew: jeden koleś kiedyś do mojego jak to jest u was ze spalaniem bo u mnie w samochodach wychodzi nawet 100l - ma sprzęt budowlany i kupił sobie solówkę, gdzie większość po budowach i spalanie na km przeliczal:facepalm::polew:

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

Nie zmienia to faktu że jeżdżę na takich zasadach jak duże zestawy, prędkość ta sama, czas pracy ten sam. A to że po kraju to nie moja wina :decayed: Czasem na Czechy jeżdżę od strony Kudowy, także można powiedzieć że międzynarodówka :grin: Mógłbym jeździć po europie ale po co? Tak mi jest dobrze i dziennie jestem w domu, chyba że jest jakiś dłuższy kurs :whistling:

masz u siebie tacho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zmienia to faktu że jeżdżę na takich zasadach jak duże zestawy, prędkość ta sama, czas pracy ten sam. A to że po kraju to nie moja wina :decayed: Czasem na Czechy jeżdżę od strony Kudowy, także można powiedzieć że międzynarodówka :grin: Mógłbym jeździć po europie ale po co? Tak mi jest dobrze i dziennie jestem w domu, chyba że jest jakiś dłuższy kurs :whistling:

Mamy rozładunki na śląsku firma 24sprintery chłodnie na tachu i bat na 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :wink: To jest zestaw przekraczający 3,5 dmc.

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

Nie zmienia to faktu że jeżdżę na takich zasadach jak duże zestawy, prędkość ta sama, czas pracy ten sam. A to że po kraju to nie moja wina :decayed: Czasem na Czechy jeżdżę od strony Kudowy, także można powiedzieć że międzynarodówka :grin: Mógłbym jeździć po europie ale po co? Tak mi jest dobrze i dziennie jestem w domu, chyba że jest jakiś dłuższy kurs :whistling:

Mamy rozładunki na śląsku firma 24sprintery chłodnie na tachu i bat na 90.

Z przyczepą to lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :wink: To jest zestaw przekraczający 3,5 dmc.

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

Nie zmienia to faktu że jeżdżę na takich zasadach jak duże zestawy, prędkość ta sama, czas pracy ten sam. A to że po kraju to nie moja wina :decayed: Czasem na Czechy jeżdżę od strony Kudowy, także można powiedzieć że międzynarodówka :grin: Mógłbym jeździć po europie ale po co? Tak mi jest dobrze i dziennie jestem w domu, chyba że jest jakiś dłuższy kurs :whistling:

Mamy rozładunki na śląsku firma 24sprintery chłodnie na tachu i bat na 90.

Z przyczepą to lata?

nie. chyba ze względu na ładowność właśnie.

Ja normalnie koleś mówi z Zośką...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili ty u Rypka miałeś FH-esa ze skrzynią I-shift...:eusathink:

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili ty u Rypka miałeś FH-esa ze skrzynią I-shift...:eusathink:

tak

Pytam bo potrzebuję trochę informacji o tej skrzyni a szczególnie czy często w nich występują awarie powyżej 700-800kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili ty u Rypka miałeś FH-esa ze skrzynią I-shift...:eusathink:

tak

Pytam bo potrzebuję trochę informacji o tej skrzyni a szczególnie czy często w nich występują awarie powyżej 700-800kkm

nie miałem żadnej awarii skrzyni,a Volvina miała grubo ponad bańkę.

w dwuch bliźniaczych robili sprzęgła,a trzecim jakąś grubszą sprawę w skrzyni. Mogę podpytać mechaników od Repki,bo było ok. 10ciu aut z tym automatem. tak w ramach ciekawostki niedawno robiony był 2letni manual wypadły zęby chyba z 4ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden koleś kiedyś do mojego jak to jest u was ze spalaniem bo u mnie w samochodach wychodzi nawet 100l - ma sprzęt budowlany i kupił sobie solówkę, gdzie większość po budowach i spalanie na km przeliczal:facepalm::polew:

4-oska na budowie spaliła mi kiedyś 148 l / 100 km. Przeliczyłem to oczywiscie tylko jako ciekawostkę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili jeśli możesz się popytać i coś dowiedzieć to będę bardzo wdzięczny ...:hi:

Chodzi o rocznik 2008-2009 przebieg około 800 kkm auto niby do końca serwisowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden koleś kiedyś do mojego jak to jest u was ze spalaniem bo u mnie w samochodach wychodzi nawet 100l - ma sprzęt budowlany i kupił sobie solówkę, gdzie większość po budowach i spalanie na km przeliczal:facepalm::polew:

4-oska na budowie spaliła mi kiedyś 148 l / 100 km. Przeliczyłem to oczywiscie tylko jako ciekawostkę. :wink:

tyle,że ty wiesz jak to liczyć a on nie :grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. :grin:

Niemcy,ale jak w Hiszpanii :wink:

Moim zdaniem najładniejsza w Europie jest Francja. Podziwiam i lubię Holendrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. :grin:

Niemcy,ale jak w Hiszpanii :wink:

Moim zdaniem najładniejsza w Europie jest Francja. Podziwiam i lubię Holendrów.

nie zmieniaj tematu - co z tym piwem? :decayed::decayed:

Co do Holandii to polecam Zeelandię (południe) na wiosnę jak rolnicy wywożą gnojówkę, to jest klimacik

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

Wg. mnie najgorsze. Jedziesz sobie, takie piękne widoki, ciekawe, zabytkowe miasta, różnorakie atrakcje turystyczne, miejsca niegdysiejszych bitew i nie możesz się zatrzymać i podziwiać. A jak już to na parkingu przy autostradzie. Skąd nie ma się jak wydostać. Dużym nie pojedziesz w miasto, a ładunku nie zostawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na S1 na wysokości zjazdu na 94 Rozpiął się chłopaczkowi zestaw..... na zywo wygląda to bardziej efektownie :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...