Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja latam wkoło komina

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gadałem dzisiaj z kierowcą (krótki, ale intensywny staż - ~2lata) i stwierdził, że w PL jest jedno wielkie SZAMBO i trzeba zobaczyć co jest na zachodzie. Twierdzi, że w PL jeżdżą same jak on to nazwał "dziady"? Jakie macie zdanie na ten temat? Będę uderzał za dłuższą "chwilę" na rynek pracy i każda wskazówka jest dla mnie ważna.

Opublikowano
Gadałem dzisiaj z kierowcą (krótki, ale intensywny staż - ~2lata) i stwierdził, że w PL jest jedno wielkie SZAMBO i trzeba zobaczyć co jest na zachodzie. Twierdzi, że w PL jeżdżą same jak on to nazwał "dziady"? Jakie macie zdanie na ten temat? Będę uderzał za dłuższą "chwilę" na rynek pracy i każda wskazówka jest dla mnie ważna.

"dziady" co masz na myśli to mówiąc, jedni mówią, że międzynarodówka lepsza inni, że po kraju zależy kogo słuchasz:grin::wink: to ty musisz wiedzieć co chcesz, a nie słuchać innych bo nie wyjdzie ci to na dobre

Opublikowano
  • Autor

"dziady" - to raczej słowo które @Revor zacytował.

Ale chyba wiem co ma na myśli. Myśle ze chodzi tu o kierowców z epoki socjalizmu którzy jeszcze są za sterami. To chyba takie zderzenie dwóch generacji. Nie obejdzie się bez iskier, ale jedni mogliby sie od drugich też czegoś nauczyć.

Starsi kierowcy ciężej przyswajają sobie pojazdy zaawansowane technologicznie i mają trochę ciężej za granicą ( może mają zbyt wiele uprzedzeń do innych Narodowości?)

Młodzi nie maja tych problemów, ale widać u nich braki doświadczenia- jak coś nawali to rzadziej to sami ogarną.

Opublikowano

ktoś ogarnia ile kosztuje cała biurokracja, żeby móc latać cysterną z ropą na pokładzie? podstawowe adr wystarczy?

Opublikowano

Podstawa plus cysterny i do tego tzw "nalewaki"

Opublikowano

jak to wygląda finansowo i czasowo? wszystko po kolei czy wszystko razem w pakiecie można zrobić?

Opublikowano
1394870329_fgyqqd_600.jpg
Opublikowano

Witam kolegow po fachu:wink: ja tez sie bujam ciezarowka obecnie wokol komina no i chyba to mi najlepiej odpowiada co dzien w domu czas pracy mam dostosowany do siebie a nie jak to bylo czesto za awizacja goni. obecnie jezdze "patelnia":git::git::git: i to mi najlepiej odpowiada:decayed: szerokosci dla wszystkich:wink:

Opublikowano
  • Autor

Witamy w "klubie" :)

Opublikowano
jak to wygląda finansowo i czasowo? wszystko po kolei czy wszystko razem w pakiecie można zrobić?

Mozna za jednym zamachem zrobic wszystko. Okolo 600pln plus te "nalewaki" Czasowo okolo 3 dni.

Opublikowano
jak to wygląda finansowo i czasowo? wszystko po kolei czy wszystko razem w pakiecie można zrobić?

Mozna za jednym zamachem zrobic wszystko. Okolo 600pln plus te "nalewaki" Czasowo okolo 3 dni.

3dni podstawa,7dni cysterna +egzamin. Nalewak nawet 2 tygodnie,bo nie odbywa się co dzień. Mam cały kurs właśnie 6stów,a nalewak załatwił mi koleś za darmo na Lotosie,ale też tak jakoś 6-7stów by kosztował.

Opublikowano

forum, jak zwykle pomocne, dzięki :hi: w przyszłym miesiącu się biorę i może cos nowego się złapie :naughty:

Opublikowano

Jedna z nowych Scanii Repki.

10014569_680195822019288_624758765_n.jpg

Opublikowano

Bardziej mi się widzi niż hot rod

Opublikowano

no no, ładnie z tym łokerem

Opublikowano

W końcu skończy sie siedzenie po .uj wie ile tygodni:thumbup1:

Opublikowano

Francja już od dość dawna nie postoisz na autostradzie.

Z drugiej strony rozumiem też Belgów,bo sypałem kiedyś nawóz,ładowany gdzieś koło Lipska,drugi tydzień z rzędy na wsi blisko Aalst,u pierwszego fajnego Belga jakiego spotkałem w życiu i do tego znał jeszcze Niemiecki. Na wejściu mówię,że znowu ja,a ten że od 2lat sami Polacy wożą mu nawóz :grin:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

To druga.będzie malowana w Dywizjon 303,jeździ na Anglię :grin:

10003197_289773791177458_68577682_n.jpg

Opublikowano

ciągnie ich ostatnio w stronę Scani

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.