Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gadałem dzisiaj z kierowcą (krótki, ale intensywny staż - ~2lata) i stwierdził, że w PL jest jedno wielkie SZAMBO i trzeba zobaczyć co jest na zachodzie. Twierdzi, że w PL jeżdżą same jak on to nazwał "dziady"? Jakie macie zdanie na ten temat? Będę uderzał za dłuższą "chwilę" na rynek pracy i każda wskazówka jest dla mnie ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem dzisiaj z kierowcą (krótki, ale intensywny staż - ~2lata) i stwierdził, że w PL jest jedno wielkie SZAMBO i trzeba zobaczyć co jest na zachodzie. Twierdzi, że w PL jeżdżą same jak on to nazwał "dziady"? Jakie macie zdanie na ten temat? Będę uderzał za dłuższą "chwilę" na rynek pracy i każda wskazówka jest dla mnie ważna.

"dziady" co masz na myśli to mówiąc, jedni mówią, że międzynarodówka lepsza inni, że po kraju zależy kogo słuchasz:grin::wink: to ty musisz wiedzieć co chcesz, a nie słuchać innych bo nie wyjdzie ci to na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dziady" - to raczej słowo które @Revor zacytował.

Ale chyba wiem co ma na myśli. Myśle ze chodzi tu o kierowców z epoki socjalizmu którzy jeszcze są za sterami. To chyba takie zderzenie dwóch generacji. Nie obejdzie się bez iskier, ale jedni mogliby sie od drugich też czegoś nauczyć.

Starsi kierowcy ciężej przyswajają sobie pojazdy zaawansowane technologicznie i mają trochę ciężej za granicą ( może mają zbyt wiele uprzedzeń do innych Narodowości?)

Młodzi nie maja tych problemów, ale widać u nich braki doświadczenia- jak coś nawali to rzadziej to sami ogarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ogarnia ile kosztuje cała biurokracja, żeby móc latać cysterną z ropą na pokładzie? podstawowe adr wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to wygląda finansowo i czasowo? wszystko po kolei czy wszystko razem w pakiecie można zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow po fachu:wink: ja tez sie bujam ciezarowka obecnie wokol komina no i chyba to mi najlepiej odpowiada co dzien w domu czas pracy mam dostosowany do siebie a nie jak to bylo czesto za awizacja goni. obecnie jezdze "patelnia":git::git::git: i to mi najlepiej odpowiada:decayed: szerokosci dla wszystkich:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to wygląda finansowo i czasowo? wszystko po kolei czy wszystko razem w pakiecie można zrobić?

Mozna za jednym zamachem zrobic wszystko. Okolo 600pln plus te "nalewaki" Czasowo okolo 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to wygląda finansowo i czasowo? wszystko po kolei czy wszystko razem w pakiecie można zrobić?

Mozna za jednym zamachem zrobic wszystko. Okolo 600pln plus te "nalewaki" Czasowo okolo 3 dni.

3dni podstawa,7dni cysterna +egzamin. Nalewak nawet 2 tygodnie,bo nie odbywa się co dzień. Mam cały kurs właśnie 6stów,a nalewak załatwił mi koleś za darmo na Lotosie,ale też tak jakoś 6-7stów by kosztował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum, jak zwykle pomocne, dzięki :hi: w przyszłym miesiącu się biorę i może cos nowego się złapie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z nowych Scanii Repki.

10014569_680195822019288_624758765_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu skończy sie siedzenie po .uj wie ile tygodni:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja już od dość dawna nie postoisz na autostradzie.

Z drugiej strony rozumiem też Belgów,bo sypałem kiedyś nawóz,ładowany gdzieś koło Lipska,drugi tydzień z rzędy na wsi blisko Aalst,u pierwszego fajnego Belga jakiego spotkałem w życiu i do tego znał jeszcze Niemiecki. Na wejściu mówię,że znowu ja,a ten że od 2lat sami Polacy wożą mu nawóz :grin:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

To druga.będzie malowana w Dywizjon 303,jeździ na Anglię :grin:

10003197_289773791177458_68577682_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...